dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Lublin,lubelskie

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest urokliwe, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Blisko centrum, pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przychodnie). Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

990 000 zł237 m² 4 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż: zabytkowa Willa z 1903 roku w Centrum Nowego Sącza Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową zabytkową willę z 1903 roku, położoną w sercu Nowego Sącza. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 499 998 zł84 m² 17 755,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luxusowy przy parku 85m2 /widok/taras/krzyki/garaż/ Blisko centrum! Polecamy Państwu na sprzedaż unikatowy 3 pokojowy apartament urządzony w standardzie Premium. zlokalizowany we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

589 990 zł53 m² 11 048,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże rozkładowe 2 pokoje 2012r. / widok na zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzieńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

260 000 zł48 m² 5 399,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szukasz przytulnego mieszkania w Ełku? Mamy idealną propozycję! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2, usytuowane na drugim piętrze w Ełku przy ul. Grodzieńskiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 600 zł56 m² 7 328,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja do końca miesiąca Prezentowane mieszkanie: 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem Inne lokale mieszkalne na inwestycji od 29m do 68m - interesuje Cię inny metraż? Zadzwoń po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

471 780 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Dominowie i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 52,09 mkw w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

728 000 zł66 m² 10 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze z balkonem! standard mieszkania: bardzo przestronne mieszkanie, odświeżone i zamieszkałe przez właściciela. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Białystok,podlaskie

540 000 zł60 m² 8 925,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam Sprzedam mieszkanie położone przy ulicy Sobieskiego w centrum miasta Białegostoku. Mieszkanie jest bardzo jasne, komfortowe i funkcjonalne z możliwością dowolnej aranżacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

850 000 zł110 m² 7 735,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165,98 m2 (użytkowej 109,88 m2) na 13-arowej działce w miejscowości Rakszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzebownisko,podkarpackie

329 000 zł33 m² 9 862,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w Trzebownisku. Główne informacje o inwestycji: * dostępne mieszkania 2 lub 3 pokojowe *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję Zaczerniu, niedaleko północnej granicy Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa bliźniacza dwulokalowa * 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Danusi

Gdynia,pomorskie

899 000 zł69 m² 12 953,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jeśli marzysz o mieszkaniu na kameralnym osiedlu, jest to oferta dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, przy ulicy Danusi w Gdyni. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Gorczańska

Waksmund,małopolskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 564 m²

Bacówka all inclusive pod lasem z przepięknym widokiem na pasmo Tatr! Lokalizacja: waksmund ul. Gorczańska. Powierzchnia działki 3564m2 częściowo porośnięta drzewami, łączy się z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 000 zł39 m² 11 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 638 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

402 435 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja - Ceny od 9900 zł/m2 Netto - obniżone o 1500zł Netto za m2! Prowizja - 0%! Apartamenty są doskonałą propozycją dla osób ceniących spokój i nadmorski klimat. Zaledwie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muchowskiego

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł2 668 m² 446,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż zabudowana budynkiem mieszkalnym działka o powierzchni 2668 m2 znajdująca się w Gdyni Oksywie. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 3 pokojowy o pow. 100,1m2 ostatnie na najwyższym piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Wola,śląskie

250 000 zł51 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze z piwnicą i dużym balkonem. Główne cechy nieruchomości Mieszkanie z dobrą lokalizacją, z widokiem na tereny zielone (ostatni blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 563 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja i charakterystyka mieszkania Zapraszamy do rozważenia oferty mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na drugim piętrze przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Chełmońskiego

Żelechów,mazowieckie

345 000 zł1 001 m² 344,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa o powierzchni 1001m2 położona w Żelechowie przy głównej drodze. Idealna zarówno pod dom jednorodzinny, bliźniaka jak i pod usługi. Wymiary: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:907 m²

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która stanowi prawdziwą perełkę na rynku. Dom został zbudowany w 2018 roku na osiedlu istniejącym od pięciu lat. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

448 000 zł41 m² 10 879,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wieliszew, 2 pokoje, 2017, do wprowadzenia. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, jednostronne (wschód), położone na 3-cim - ostatnim piętrze, budynek z 2017r. wyposażony w windę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

505 000 zł75 m² 6 727,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duży przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75,06 m2 z ogródkiem 245 m2 oraz 2 miejscami postojowymi w cenie! hit! okazja! ostatni taki dom Z tego etapu! promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 423,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera bez pcc! bez prowizji termin zakończenia - wrzesień 2023r Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

464 999 zł48 m² 9 687,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Portowa

Głogów,dolnośląskie

959 000 zł436 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala o wysokości 6 m,docieplona od frontu .Wymienione okna PVC ,nowe pokrycie dachowe, opierzenia i rynny. Budynek podłączony do nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Brama wjazdowa mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

427 000 zł19 m² 22 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: stare Podgórze, kraków Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie znajdujące się na parterze wyremontowanej kamienicy w samym sercu Starego Podgórza. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

410 323 zł57 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania M4 z balkonem od Developera. Dzwoniąc na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

260 000 zł24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24.30m2 zlokalizowana na IV piętrze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu na osiedlu Kochanowskiego. W skład nieruchomości wchodzi - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

1 249 500 zł131 m² 9 538,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

: krótko: oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w miejscowości Baszkówka, zaledwie 15 minut od Warszawy, o powierzchni 115 m2 na działce 709 m2, z pompą ciepła. : dla kogo? Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janopole

Janopole,mazowieckie

8 500 000 zł13 000 m² 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu świetnie prosperujący, położony w lesie ośrodek wypoczynkowy, zaledwie 60 kilometrów od Warszawy. Doskonałe wyposażenie i wysoki standard obiektu gwarantują dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zakupu mieszkania w samym Centrum, przy ul. Żeromskiego. Położone jest na 10 piętrze wysokiego bloku, zarządzanego przez spółdzielnię Nasz Dom. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

NA sprzedaż duży dom z pokojami na wynajem oddalony 10km od Międzywodzia. Dom położony na dużej działce, na której znajduje się garaż, pomieszczenia gospodarcze i stodoła oraz domki pod.