cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 244 ogłoszenia
Od najnowszych
200 244 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Świętobora
Chwaszczyno,pomorskie
429 000 zł1 222 m² 351,06 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok
Białystok,podlaskie
584 000 zł67 m² 8 716 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka
Wrocław,dolnośląskie
783 000 zł53 m² 14 773,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska
Warszawa,mazowieckie
550 000 zł33 m² 16 912,70 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Sulistrowiczki
Sulistrowiczki,dolnośląskie
483 835 zł5 093 m² 99 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Słowackiego
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
469 000 zł96 m² 4 864 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konfekcyjna
Toruń,kujawsko-pomorskie
600 000 zł37 m² 16 375,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa
Warszawa,mazowieckie
1 199 000 zł62 m² 19 338,70 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
592 000 zł61 m² 9 704,92 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska
Wrocław,dolnośląskie
780 000 zł83 m² 9 425,98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego
Białystok,podlaskie
400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
874 995 zł50 m² 17 364,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
581 000 zł51 m² 11 392,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
405 949 zł40 m² 10 058,20 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia