dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Janowiec

Janowiec,lubuskie

80 000 zł2 600 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w Janowcu Działka ma powierzchnię 26 arów. Kształt nieruchomości prostokąt. Bliski dostęp do mediów. Idealne miejsce pod zabudowę, dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włosań,małopolskie

1 487 500 zł175 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z widokiem na góry oraz przestronnym garażem w bryle budynku. Położony jest obok Mogilan zaledwie 15 km do centrum Krakowa. Energooszczędny Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 059 000 zł71 m² 14 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- 2 niezależne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Atuty - 2 niezależne mieszkania, - wyposażone, gotowe do wejścia, - 30 min pieszo do morza, - 6 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

448 615 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 224 zł31 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

396 276 zł43 m² 9 215,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( piątek w godzinach 9-18 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

455 000 zł53 m² 8 717,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

1 590 000 zł310 m² 5 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego, wolnostojącego domu w Legionowie! W bliskiej okolicy przystanek autobusowy oraz 2 km od domu stacja pkp Legionowo Przystanek! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

850 000 zł140 m² 6 056,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

850 000 zł | sprzedaż | segment środkowy | 140,35 M2 | solec | fiołkowa | gmina góra kalwaria nowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny przedsprzedaż! ostatni segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Republiki Korczakowskiej

Kraków,małopolskie

858 880 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! możliwość zakupu nieruchomości W dowolnych konfiguracjach! 1). Mieszkanie + komórka lokatorska + miejsce postojowe! 2). Mieszkanie + komórka lokatorska. 3). Mieszkanie + miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Gdynia,pomorskie

475 000 zł49 m² 9 634,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki przy ul. Kordeckiego! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świecie

Świecie,dolnośląskie

180 000 zł121 m² 1 487,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Świecie - Gmina Leśna * dom jednorodzinny powierzchnia zabudowy 121 m2 * działka 1600m2 * cena: 180.000zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Świeciu na działce o powierzchni 1600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 41 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł39 m² 14 194,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży kofortowe 2 pokojowe,rozkładowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Zachodniej. Nieruchomość w budynku z windą na 4p/10p składa się z: pokoju kuchni jasnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

743 800 zł39 m² 19 309 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Inwestycyjna kawalerka na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: luksusowy budynek zlokalizowany jest na Podwalu w pobliżu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Grzybek oferują do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 97,56 ara w rejonie Nowej Huty. Doskonałe połączenie z Niepołomicami, wieliczką; najbliższe: ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowskiego

Dęblin,lubelskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie na Osiedlu Lotnisko przy ul. Rogowskiego 3 w Dęblinie. Dwupokojowe o powierzchni 58m2, dwustronne (wschód - zachód) znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 277 700 zł48 m² 26 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w Porcie Praskim. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 oferuje komfortowy standard życia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Porosły

Porosły,podlaskie

529 000 zł84 m² 6 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

* segment Z działką 45 M2 * stan deweloperski * brak prowizji * Proponujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2 w stanie deweloperskim, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podgrabie

Olkusz,małopolskie

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

B-1 Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na obrzeżach Olkusza, 5 minut od centrum. Dom / segment o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku na os. Zielonym w Krakowie - dzielnica Nowa Huta. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

3 522 220 zł118 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 117.8 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle, z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

771 000 zł76 m² 10 144,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wawrzeńczyce

Wawrzeńczyce,małopolskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 440 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom do wejścia zlokalizowany w podkrakowskich Wawrzeńczycach. Budynek zlokalizowany jest na ponad 34 arowej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

493 900 zł26 m² 18 996,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bemowo ul. Żeńców | 300 m do budowanej stacji metra Chrzanów (oddanie w 2026 roku) 26m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | parter | ogródek 10,5 m2 lokal już oddany gotowy do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł60 m² 12 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,47 metrów, oddzielna łazienka i toaleta , po generalnym remoncie kuchnia oraz przedpokój. Rok budowy 2000r Doskonała lokalizacja Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł60 m² 13 747,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł34 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Grzegórzki, ul. Chodkiewicza w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecinki

Szczecinki,warmińsko-mazurskie

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne mieszkanie 73m2 - Szczecinki przy Olecku Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowo wykończonego mieszkania w miejscowości Szczecinki, gmina Olecko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

820 000 zł116 m² 7 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

205 000 zł808 m² 253,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania działka w Rzeszowie w okolicach ul. Senatorskiej o powierzchni 8,08 ar. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

358 000 zł97 m² 3 690,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy 4 - pokojowe mieszkanie w Bytomiu. Zlokalizowane na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Na powierzchnię o metrażu 97 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tęgobórz

Tęgobórz,śląskie

355 000 zł7 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoje magiczne miejsce pełne historii i natury. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty Biura Nieruchomości Polma działki leśnej o powierzchni 7100 m , która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 200 000 zł360 m² 14 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Hunt estates oferuje do sprzedaży wyjątkowy wolnostojący dom na warszawskim Mokotowie. Duża przedwojenna willa o powierzchni całkowitej 360 m2 znajduje się na regularnej w kształcie działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu położonego w okolicy Parku Na Zdrowiu. Powierzchnia domu to 74m2, natomiast powierzchnia działki to 372m2. Dom zbudowany jest w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł240 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej okolicy w centrum Łomianek. 400 metrów od budynku znajduje się przystanek autobusowy, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

310 000 zł42 m² 7 434,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zamieszkaj lub zainwestuj W śląskiej modernie dwupokojowe Z kuchnią W aneksie lub dwa kompaktowe studia Mam dla Państwa atrakcyjną ofertę - już tylko 3 lokale mieszkalne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

1 264 500 zł140 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy wybudowanej w okresie międzywojennym. Lokal zajmuje ponad połowę piętra i składa się z dwóch ogromnych pokoi,.