dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

686 000 zł65 m² 10 570,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9m2. Mieszkanie jest jasne i przestronne. W skład mieszkania wchodzą: oddzielna kuchnia, toaleta, łazienka, duży salon, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jawornik Polski

Jawornik Polski,podkarpackie

45 000 zł4 196 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr 1231 w Jaworniku Polskim o powierzchni 42ar! Działka położona przy drodze asfaltowej, która zapewnia dojazd do niej. Działka obecnie jest porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra

Łódź,łódzkie

294 270 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od parków, a także obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kwiatowa

Opole Lubelskie,lubelskie

119 001 zł1 670 m² 71,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szeroka, działka obok ulicy Kwiatowej w Opolu Lubelskim. Spokojne miejsce, dobre sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum, blisko obwodnicy. Lokalizacja: nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

955 500 zł147 m² 6 482,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Ofertą sprzedaży są dwie połówki bliźniaka, zlokalizowane w cichej i urokliwej lokalizacji w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzielnicy Wielgowo. Cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

840 000 zł39 m² 21 784 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza użyto materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Leszno,mazowieckie

650 000 zł2 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Leszno - powiat warszawski zachodni działka: nr działki: 770/1 Objęta mpzp: 1 część działki - około 1500 m2 13. Dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gończyce

Gończyce,mazowieckie

109 000 zł16 800 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gończyce / gmina Sobolew/ powiat Garwolin. Do sprzedania działka rolna (IV,V,VI klasa ziemi), częściowo zadrzewiona o powierzchni 1,68 ha. Dojazd do działki z dwóch stron drogami gruntowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

250 000 zł34 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,10 m2 położone w centrum miejscowości Kamień Pomorski. 250 metrów od Portu Marina nad Zalewem Kamieńskim, 9 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 600 zł49 m² 4 696,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Makler prezentuje 49m mieszkanie w kamienicy mieszczącej się tuż obok jednego z najbardziej charakterystycznych miejsc w Bydgoszczy. Minuta spacerem do hali Łuczniczka i Torbydu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sobocińskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż śliczne, przytulne i ciepłe świeżo wyremontowane mieszkanie w samym centrum Jarot Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,5 m2. Atrakcyjnie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

658 462 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 67,19 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

1 544 400 zł85 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie duże, leżące obok siebie działki, położone w Rurzycy. Działka 2,95 ha - prostokąt, teren płaski. Klasa ziemi rv. Działka 5,63 ha - kwadrat, teren płaski, klasa ziemi rv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dalemińska

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł25 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja - Piątkowo, ul. Dalemińska 6 - polecam do zakupu kawalerkę o powierzchni według księgi wieczystej 25,40 m2, a ze względu na skosy po podłodze 29,10 m2, w bloku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Sprzedam dom z tarasem w Świdnicy w zabudowie typu czworak Oferujemy ceny dewelopera bez podatku pcc i wynagrodzenia biura. Czworak to nieruchomość, która przypomina zabudowę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Plażowa

Czarna,mazowieckie

915 000 zł2 264 m² 404,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Czarna gm. Wołomin. Działka o powierzchni 2264 m2 z możliwością podłączenia prądu ,wody. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyczółkowskiego

Działdowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferuję na sprzedaż dom znajdujący się w Działdowie przy ul.Wyczółkowskiego 5. Dom w zabudowie szeregowej- środkowy. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 268m2, nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

390 000 zł2 265 m² 172,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2265 metrów kwadratowych, zlokalizowanej w miejscowości Ruda Bugaj, zaledwie 3 km od Aleksandrowa Łódzkiego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

1 255 000 zł81 m² 15 511,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego mieszkania w nowym apartamentowcu wybudowanym przez renomowanego dewelopera okre. To niepowtarzalna oferta dla tych, którzy cenią wygodę, dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

2 364 791 zł79 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

730 000 zł46 m² 15 800,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowa oferta W mio casa Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej bez dodatkowych pozwoleń! Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

719 699 zł55 m² 13 130,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach, w zielonej i spokojnej okolicy., przy ulicy Conrada. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. / lubostroń / zielona okolica / balkon / do zamieszkania / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

350 000 zł2 403 m² 145,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę 5 szeregów w Szklarach Górnych pow. 24,03 ara Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul.Tęczowej z dogodnym dojazdem do Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

538 900 zł36 m² 14 928 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Premium/centrum/spiżowa/grabiszyńska/3pok/top!/toplokalizacja Gotowiec inwestycyjny! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

696 000 zł61 m² 11 409,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

85 000 zł654 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą działkę budowlaną w Dobrzeniu Wielki, woj. Opolskie. Działka ma 6,54 ar i znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, blisko lasu i łąk. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

990 000 zł61 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Chorzów,śląskie

249 000 zł36 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 4. piętrowego bloku po termomodernizacji, przy ulicy Władysława Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

684 000 zł38 m² 18 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Michała Siedleckiego w Krakowie (grzegórzki). W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agrestowa

Mosina,wielkopolskie

850 000 zł176 m² 4 834,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Szukasz domu w spokojnej i przyjaznej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 109,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 250 000 zł131 m² 9 549,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Energooszczędny Dom w Rewelacyjnej Lokalizacji w Pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Na sprzedaż: nowy, atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 130,9 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Dąbrowa koło Niepołomic. Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej okolicy, miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł38 m² 21 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta Prywatna Sprzedaje przepiękne mieszkanie w kamienicy z lat 50tych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Antoniego Fontany, kilka minut od metra Stare Bielany. Powierzchnia 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowiec

Janowiec,lubuskie

80 000 zł2 600 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w Janowcu Działka ma powierzchnię 26 arów. Kształt nieruchomości prostokąt. Bliski dostęp do mediów. Idealne miejsce pod zabudowę, dla osób ceniących.