dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

629 178 zł61 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty mieszkania! - lokalizacja blisko plaży, mw I amw! - niskie koszty eksploatacyjne! - dwustronne słoneczne mieszkanie! Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

469 613 zł43 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 43m2 + balkon 4,5m2, położone na III piętrze od strony południowej. Klasyczny rozkład pomieszczeń, przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Korczaka

Pszczyna,śląskie

103 926 zł6 639 m² 15,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Zakładów Mięsnych Henryk Kania Spółka Akcyjna w upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

639 638 zł46 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

449 902 zł40 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum Katowic! Prezentowane mieszkanie: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m w prestiżowej inwestycji w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

395 000 zł42 m² 9 413,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! - dwustronne słoneczne mieszkanie! lokalizacja Chylonia jest największą dzielnicą Gdyni dzięki temu znajdziemy tu po prostu wszystko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

551 113 zł41 m² 13 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

582 750 zł777 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

639 500 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,95 mkw. zlokalizowane w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W trakcie remontu! Na sprzedaż mieszkanie na os. Tatrzańskim w Fordonie! Mamy do zaoferowania M-3 o pow. 53m2, duże pokoje o powierzchni 22 i12 m2, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych kamieniec wrocławski - czernica / działka 1000 M2 Przedstawiam Państwu dwie działki budowlane w Kamieńcu Wrocławskim. Działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

641 173 zł53 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bilczyce

Bilczyce,małopolskie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, bardzo jasny dom jednorodzinny, na pięknej widokowej działce. Nieruchomość zlokalizowana w Bilczycach gm. Gdów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

218 520 zł1 821 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 18,21 arów w miejscowości Rudka Kozłowiecka, gmina Niemce. Wymiary działki ok. 43m x 42,34m w kształcie kwadratu Działka zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

284 000 zł29 m² 9 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Słoneczny nowy dom W zabudowie szeregowej, 2 miejsca parkingowe Polecamy dom 4 -5 pokojowy (o powierzchni uż 96,30 m2 , całk 120 mkw) w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł44 m² 15 730,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Myśliwskim Wzgórzu w bloku z cichobieżną windą. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

746 600 zł51 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trzypokojowe mieszkanie w sercu krzyków. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł61 m² 17 945,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakter Angel City docenią koneserzy wygody życia. Krzyki ul. Walońska, 2 km od centrum Wrocławia Polecam 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Angel City, której lokalizacja została starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł64 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja, inwestycja, przy umk! nie zwlekaj! Mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe i dwustronne, idealne na inwestycje pod wynajem przy ul. J.Gagarina. Idealna opcja dla klienta inwestycyjnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Żołnierza Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł27 m² 11 947,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta, na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość: - 26,7 mkw - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ostatnie wolne domy! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł845 m² 2 958,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowych 3 działek budowlanych o łącznej powierzchni 845 m2, położonej przy ul. Samarytanka 27 i 29 na Targówku. Potencjał Inwestycyjny: dzięki dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzewuskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

715 000 zł64 m² 11 182,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduję się w miejscowości Pruszcz Gdański przy ul. Rzewuskiego główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - 20 min do Gdańska - 7 min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

949 000 zł119 m² 7 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: **rezerwacja** Ładny, wygodny, urządzony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle, zamieszkany w 2018 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł253 m² 15 435,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową okazję dla przedsiębiorców poszukujących powierzchni użytkowej na warszawskiej Pradze. Agencja posiada do sprzedaży lokal użytkowy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu, wnęki kuchennej, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Standard dobry, do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł66 m² 18 219,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu 3- pokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanym budynku z 1955 roku zlokalizowanego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł103 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż, duży, komfortowy i słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Tanecznej 5. Mieszkańcy cenią sobie tę lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 241 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Brief: mokotów _ Stegny _ 1-sze piętro. Mieszkanie 53 mkw, położone na 1-szym piętrze, 4 piętrowego bloku. 3 pokoje, łazienka + wc, kuchnia, balkon. Piwnica w cenie. Do remontu. Osiedle niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł63 m² 11 650,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł56 m² 11 879 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Henryka Brodatego. Mieszkanie w pełni rozkładowe, w bloku mieszkalnym w cichej części Nadodrza. Skład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 090 000 zł235 m² 4 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: salon 30.70Jadalnia 8.70Kuchnia 8.10Łazienka 3.60Wiatrołap 3.80Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł67 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Miejsce wyróżniające się wyjątkową architekturą zatopioną w zieleni. Nietuźinkowe kameralne osiedle "wille Taneczna" wybudowane przez Dom Development obejmujące w zacisznej cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł229 m² 10 898,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

2 499 000 zł | sprzedaż | 229,30 M2 | dom | wilanów | zawady nowa kameralna inwestycja! sprawdzony, solidny deweloper! wszystkie media miejskie! kolejne domy 2 890 000zł. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł196 m² 5 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty: magdalena Grześków tel. Nowy pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,57 m2 w okolicy Wrocławia. Dom w stanie deweloperskim. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 049 000 zł179 m² 5 856,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Piekary gm. Czernichów - domy wolnostojące N20 Nieruchomości oferuje nowy dom wolnostojący zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w okolicach Piekar ( 4 km ) a dokładnie w Wołowicach gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Wierzbowa

Porosły,podlaskie

1 100 000 zł8 900 m² 123,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę idealna pod szeregowki która odbiega od ul. Wierzbowej w Poroslach. Wiecej informacji przez tel.