cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
199 964 ogłoszenia
Od najnowszych
199 964 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworskiego
Gdynia,pomorskie
449 000 zł65 m² 6 916,20 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna Droga
Łomianki Dolne,mazowieckie
920 000 zł93 m² 9 862,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego
Kraków,małopolskie
440 180 zł34 m² 13 000 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie,dolnośląskie
1 229 000 zł136 m² 9 036,76 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
369 000 zł53 m² 6 941,31 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Warszawa
Warszawa,mazowieckie
2 890 000 zł101 m² 28 614 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna Dolina
Dobra,zachodniopomorskie
220 000 zł1 292 m² 170,28 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harasymowicza
Tarnów,małopolskie
469 000 zł57 m² 8 225,18 zł/m²
Archiwalne
Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego
Kraków,małopolskie
999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna Dolina
Dobra,zachodniopomorskie
1 800 000 zł1 300 m² 1 384,62 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa uzbrojona Police
Police,zachodniopomorskie
1 311 600 zł5 465 m² 240 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowborczyków
Łódź,łódzkie
449 900 zł75 m² 5 993,07 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza
Kraków,małopolskie
938 900 zł40 m² 23 472,50 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Deszczowa
Wrocław,dolnośląskie
1 059 900 zł72 m² 14 720,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka
Wrocław,dolnośląskie
719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec
Kraków,małopolskie
659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego
Gdynia,pomorskie
689 000 zł61 m² 11 295,10 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia