dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł38 m² 16 596,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2, zlokalizowane na warszawskim Targówku, które może okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł68 m² 7 961,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą połowy domu piętrowego podpiwniczonego, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy mieszanej. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 987 zł56 m² 6 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo. W cenie mieszkania dwa garaże oraz wiata dwustanowiskowa! Pełna własność z Księgą Wieczystą. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Havla

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł30 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 30 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskiej Oruni Górnej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

479 000 zł45 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowy apartament 45 m2 z ogródkiem wykończony pod klucz! Idealna inwestycja dla rodzin oraz jako ulokowanie środków pieniężnych pod wynajem. Mamy dla Ciebie piękne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieczorna

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł70 m² 12 130,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie , mieszczące się przy ul. Wieczornej we Wrocławiu - dzielnica Krzyki. Lokalizacja Nieruchomość znajduje w prestiżowej i porządnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Białystok,podlaskie

679 000 zł80 m² 8 530,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio świeżo wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie, na osiedlu Słoneczny Stok, o powierzchni 79,6 mkw usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Solniczki,podlaskie

376 000 zł1 344 m² 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę bez pośredników w miejscowości Solniczki. Działka jest jest położona blisko Białegostoku 5km. Działka 1344m i 2035m.W pobliżu znajduje się sklep, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł46 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty: - mieszkanie dwustronne, widne - bardzo dobra lokalizacja - w cenie komórka lokatorska w piwnicy - 9 minut samochodem do kampusu Politechniki Gdańskiej - 5 minut samochodem do Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 250,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta dwupokojowego aparatmentu W szklarskiej porębie. Proponuję Państwu dwupokojowy apartament, usytuowany na trzecim piętrze w odrestaurowanej poniemieckiej Willi Józefina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Pszczółki,pomorskie

1 199 000 zł219 m² 5 464,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Luksus i Komfort w Najlepszym Wydaniu Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego z garażem, położonego w spokojnej i urokliwej miejscowości Pszczółki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

443 848 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 41,52m2 znajduje się 4 piętrze 5-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarny Las,mazowieckie

1 950 000 zł278 m² 7 014,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi połączenie luksusu, komfortu i spokoju. Dom położony jest w malowniczym otoczeniu Czarnego Lasu, oferując swoim mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 041 510 zł70 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, ul. Bajeczna, 69,9m Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł47 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkania jakich niewiele we Wrocławiu Krzyki / Borek, w lokalizacji jakiej nikomu przedstawiać nie trzeba Odnowione dla rodziny z dziećmi jak i szukających pewnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do zamieszkania|piwnica|4piętro|dobra inwestycja| - Przedstawiam nieruchomość znajdującą się przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie idealnie nadające się dla małej rodziny lub pod wynajem. Do wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrocławska

Sulejówek,mazowieckie

1 499 000 zł124 m² 12 088,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zapraszamy do odkrycia urokliwego domu w sercu Sulejówka. Ten przepiękny segment z 5 pokojami i 3 łazienkami rozciąga się na 3 kondygnacjach, oferując komfortowe i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

832 000 zł81 m² 10 251,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , cena została obniżona aż O 93tyś rabatu na zakup mieszkania (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 763 770 zł86 m² 20 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Termin oddania: II kwartał 2025 miejsce postojowe od 50 000,00 pln, rodzinne od: 75 000,00 pln cena komórki lokatorskiej od: 9 120,00 pln/m2. Modern Mokotów to nowe miejsce do życia na mapie Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kije

Kije,lubuskie

90 000 zł1 033 m² 87,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą dostępną wyłącznie w biurze chf Nieruchomości! Przedstawiamy nieruchomości gruntowe, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żarów

Żarów,dolnośląskie

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie z ogrodem. Nieruchomość po remoncie o powierzchni 58m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze budynku w Żarowie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyobraź sobie mieszkanie skrojone na miarę tętniącej życiem, a zarazem ceniącej sobie spokój Rodzinki. Ucieknij od zgiełku miasta, mając jednocześnie dostęp do jego serca bez czasochłonnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

849 900 zł122 m² 6 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

483 520 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Lokal sprzedawany w formie cesji praw do lokalu. Apartament 129 to niespełna 31 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Kraków,małopolskie

1 488 000 zł85 m² 17 423,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 85,4 m2 na ul. Szwedzkiej - dzielnica: (dębniki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1997 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wzgórza krzesławickie - os. NA wzgórzach Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgózach w Krakowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

665 600 zł35 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

925 000 zł124 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

* bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. * wysoki Standard:! schody drewniane, zrobione łazienki, płytki w salonie, drzwi wewnętrzne * parapety, gładzie i kolor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

815 000 zł58 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

/ bohaterów września / 4 pokoje / loggia / możliwa zmiana układu Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdując się na os. Bohaterów Września. Nieruchomość położona na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł238 m² 4 159,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość jest wynajmowana i bardzo proszę nie odwiedzać lokalu samodzielnie. Prezentacja jest możliwa wyłącznie po uprzednim umówieniu terminu spotkania z opiekunem oferty. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

878 000 zł54 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciechowskiego

Koło,wielkopolskie

330 000 zł58 m² 5 703,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,86m2 w ocieplonym bloku na 2 piętrze przy ul Wojciechowskiego w Kole. mieszkanie wg indywidualnego projektu, po kapitalnym/w trakcie remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

529 000 zł31 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,73 m2 z roku 2019 znajdujące się we wschodnio-północnej części Krakowa przy os. Bohaterów Września - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilkowice

Wilkowice,zachodniopomorskie

190 000 zł14 220 m² 13,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

pięknie położona działka rolno-leśna, przy rzece Wieprza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 490 000 zł400 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Zlokalizowany w centrum miasta rodzinny dom z potencjałem biznesowym Wysoki parter budynku (ok 150 mk.w) to trzy sypialnie, salon z wyjciem na ganek, duży hall, łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nasturcjowa

Wilkszyn,dolnośląskie

460 000 zł1 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w sąsiedztwie lasu, powierzchnia 1000m2 ze wszystkimi mediami- prąd ( skrzynka na działce), kanalizacja, woda, gaz, światłowód. Okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł36 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na Dębcu, na ulicy Opolskiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48,82m2. Cena do negocjacji Lokal posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, mini garderobę. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 4.98m2 Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł49 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny. Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji Metra Kondratowicza oraz tuż przy wejściu.