dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Północnym, ulica Bielańska przy Placu Bankowym. Powierzchnia 60 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Salon połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

505 102 zł39 m² 12 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł43 m² 4 302 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni ponad 43 m2 zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 116 (były blok "kolejowy"). - 4 piętro (wieżowiec 10 piętrowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Michałowskiego

Krzysztoforzyce,małopolskie

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Od blisko 20 lat firma "pro-art" realizuje niewielkie zespoły zabudowy jednorodzinnej - w chwili obecnej rozpoczynamy budowę zespołu trzech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 359 zł60 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Krótka

Wólka Radzymińska,mazowieckie

369 900 zł6 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę w Wólce Radzymińskiej, obręb 0016, nr ewidencyjne: 324/21, 324/22. i 324/23 o pow. 6 165 m . Działka ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

849 900 zł72 m² 11 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o pow. 75 m2, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł250 m² 16 386,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż usytuowany tuż obok Miasteczka Wilanów. Dom jest nowy, w trakcie wykańczania. Absolutnie wyjątkowy projekt wykończenia wnętrza, nowoczesny, ale stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Górsk,kujawsko-pomorskie

599 000 zł118 m² 5 056,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowy dom - bliźniak To już 4 etap. Poprzednie 3 etapy sprzedane w całości. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia użytkowa: 99,8m2 Powierzchnia garażu: 18,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł52 m² 23 593,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zakupu niepowtarzalnego 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w przedwojennej kamienicy (a. Bursztyna i M. Bramnika) z 1937 r., położonej na ul. Miedzianej 18 (na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W U nas! Przy tej ofercie koszty wynagrodzenia biura ponosi sprzedający. Polecam rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,30 mkw., położone na osiedlu Popowice w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

817 000 zł182 m² 4 484,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wyjątkowy dom blisko Torunia - Krobia. Usytuowany na pięknej i w nowoczesnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Cicha i bezpieczna okolica. W pobliżu las, rzeka i jezioro. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

765 890 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Wielkich. Samo mieszkanie ma powierzchnię 55,10 m2 - mamy tu pokój z aneksem, dwie sypialnie, łazienkę oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna na Sprzedaż 6 oddzielnych pokoi Wyjątkowa oferta inwestycyjna przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: maślice Metraż: 52 m2 Piętro: 2/2 Do mieszkania przynależy balkon rozkład: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokalizacja: w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

313 600 zł30 m² 10 397,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja Prezentowane mieszkanie: kawalerka na 5 piętrze z balkonem, brak sąsiadów nad głową! Inne lokale mieszkalne na inwestycji od 29m do 68m - interesuje Cię inny metraż? Zadzwoń po szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Kraków,małopolskie

777 000 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 z balkonem 4,3 m2 (i dodatkową powierzchnią 3,8m2) położone na I piętrze. Teren ogrodzony z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tenczynek,małopolskie

360 000 zł1 700 m² 211,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Tenczynek gm. Krzeszowice o powierzchni około 17a z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mnr2 (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

179 000 zł85 m² 2 110,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Bystrzyca Kłodzka. Nieruchomość o pow. 84,44 m kw. składająca się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Łódź,łódzkie

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 44,5 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada dużą loggię oraz nowe okna pcv. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł60 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Super mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

171 000 zł57 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na parterze w centrum Inowrocławia o powierzchni 57 m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

449 000 zł73 m² 6 116,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle komfortowe 3 pokoje 56,50 m2 z ogródkiem 54,20 m2 i garażem 16,91 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szukasz komfortowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu ? Czy interesuje Cię sprawdzone mieszkanie pod wynajem w niewygórowanej cenie ? W 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Zabrze,śląskie

349 000 zł61 m² 5 731,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Szukasz nowocześnie wykończonego mieszkania w Centrum Zabrza? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastruktura w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Korsze,warmińsko-mazurskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Komfortowe M2 w sercu miasta - Nie przegap okazji! Zapraszam do tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania położonego w sercu Korsz, gdzie spokój i wygoda spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Radomsko,łódzkie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną jasną kuchnią I piwnicą W samym centrum radomska przy ul. Tysiąclecia. Dostępne od zaraz To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

581 305 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Wyścigowej 39 w Lublinie Osiedle Nowe Sokolniki położone jest w centralnej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę o pow. 3000 m2 w miejscowości Papowo Toruńskie przy ul. Brzozowej Dojazd do działki drogą asfaltową. Kształt nieregularny. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

78 000 zł350 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z domkiem w rod Magnolia w Wolicach koło Barcina (ok. 3km), nad jeziorem Kierzkowskim. Dojazd do rod bardzo wygodną drogą asfaltową. Domek pobudowany w 2010 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Abramowice Prywatne

Abramowice Prywatne,lubelskie

1 280 000 zł120 m² 10 693,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Przedstawiam Państwu piękny dom parterowy z zadbanym ogrodem, garażem i kominkiem. W domu znajdują się : trzy sypialnie, salon, otwarta kuchnia, zabudowany, ogrzewany taras, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 047 zł50 m² 11 719,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł41 m² 18 847 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł61 m² 21 172,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedania lokal na parterze handlowo - usługowy 61,4 m2 z piwnicą około 12 m2 w ciągu lokali handlowych w doskonałej lokalizacji przy Dworcu Centralnym. Lokal nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł32 m² 14 475,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

| 32,40m2 | Spokojna i cicha okolica | Dojazd Metrem do centrum Warszawy | 900m od Lasu Bródnowskiego | Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Grabińska

Łódź,łódzkie

1 121 200 zł5 222 m² 214,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt XIV gup 706/21 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 235 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na parterze na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Świdnicy - Osiedlu Młodych. Na powierzchnię 63,99m2, składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1970

Okazja! Wyjątkowa oferta domu wolnostąjacego dwulokalowego - w Gdańsku na Osowej! ______________________________ Oferta dotyczy domu wolnostojącego dwulokalowego ok. 120m2 powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Derdowskiego

Łeba,pomorskie

690 000 zł85 m² 8 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartamenty są zlokalizowane 400 m od morza , 250 m od centrum .W bliskiej odległości park miejski , plac zabaw dla dzieci , bary , cafejki ,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 960,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m , usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Stryjewskiego 5. Mieszkanie zostało przearanżowane z 3 pokojów na 2 pokoje,.