dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

387 000 zł37 m² 10 573,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6m2 znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na osiedlu Generała Maczka. Układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Badowo-Dańki

Badowo-Dańki,mazowieckie

255 000 zł3 048 m² 83,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działki w miejscowości Badowo - Dańki gm.Mszczonów. W sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni : 1. 3027m2 - z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł28 m² 28 913 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania pod wynajem w Centrum Warszawy? Oferujemy państwu idealną nieruchomość pod wynajem w prestiżowej lokalizacji na ul.Złotej 11. Mieszkanie dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pieczyska

Koronowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł450 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa całoroczna działka rekreacyjna z wygodnym domkiem, piwnicą i strychem, położona nad Zalewem Koronowskim - sprawdź! Tą ofertę znajdziesz tylko w biurze Nieruchomości Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 407 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1407m2, położona w miejscowości Zamość, tuż koło Bydgoszczy. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Łódź,łódzkie

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Łódzka giełda nieruchomości .OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Mieszkanie jest W trakcie opróżniania. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51 ,55 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzynka

Krzynka,zachodniopomorskie

995 000 zł180 m² 6 180,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

NA sprzedaż nowy dom W otulinie lasu znajdujący się W miejscowości krzynka, woj. Zachodniopomorskie, powiat myśliborski, gmina barlinek. Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

432 913 zł30 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 124 500 zł86 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 86,5m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej - tuż obok znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe w samym Centrum Katowic Zlokalizowany przy rynku w modernizowanej kamienicy. Wymienione instalacje na klatce schodowej, przygotowany został również szyb pod windę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

579 000 zł35 m² 16 633,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 34,81 m, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, do remontu, usytuowane na 4 piętrze w jednym z wysokich bloków na Osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

549 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną,inwestycyjną działkę budowlaną o powierzchni ok.30a. położoną w miejscowości Głogoczów (gmina Myślenice). Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Laliki,śląskie

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:729 m²

Laliki - beskid żywiecki - beskid śląski - gmina milówka - malownicza lokalizacja - dla biura - zapraszamy Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w terenie górskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

346 150 zł805 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest świetnie położona działka w samym Centrum Wołczkowa ( 9 km do Centrum Szczecina). Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 805 m2 objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stare Sady

Wieluń,łódzkie

215 000 zł35 m² 6 090,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży. Mieszkanie idealne pod inwestycję, bądź jako lokata kapitału. 35,3 m2 powierzchni na pierwszym piętrze z odrębnym wejściem, gdzie mieści się przytulny salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

658 695 zł51 m² 12 852,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux | 2 pok. | garderoba | ogródek!.|. Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

2 310 000 zł77 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły oferty: 2 sypialnie 2 łazienki 77 m powierzchni mieszkalnej 43 m taras Opis mieszkania: odkryj wyjątkową okazję, aby nabyć luksusowy apartament w sercu Warszawy. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

455 000 zł45 m² 10 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkanie położonego na czwartym piętrze w niskim bloku znajdujące się przy ul. Wierzbowej w Białymstoku. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnie wolne domy! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Sztum,pomorskie

159 000 zł1 915 m² 83,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1915 m2 w miejscowości Sztum. Dlaczego warto kupić tę działkę? - Jedyna taka działka usługowa w Sztumie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kończewice,kujawsko-pomorskie

329 000 zł96 m² 3 427,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 96m2, który zlokalizowany jest w Kończewicach (gm. Chełmża). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Bieruń,śląskie

396 300 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania za dopłatą. Bardzo niski czynsz do wm - 200 zł Mam do zaoferowania mieszkanie w Bieruniu przy ulicy Oświęcimskiej 398 do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,lubelskie

349 900 zł42 300 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża, słoneczna działka budowlano-rolna z malowniczym, zadrzewionym wzgórzem zaledwie 900 metrów od stoku i basenów w Rąblowie. Powierzchnia 4,2662 hektara, w tym ok. 2800 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skórzewska

Wysogotowo,wielkopolskie

5 100 000 zł512 m² 9 960,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny z częścią administracyjno-biurową i zapleczem socjalnym położony w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej. Lokalizacja: - ok. 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł52 m² 10 739,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Niższa cena! 2 osobne pokoje/kromera/korona Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

880 000 zł54 m² 16 206,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Iława,warmińsko-mazurskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej Jedyna taka kawalerka gotowa do wprowadzenia w świetnej lokalizacji! Powierzchnia 29 m2 idealnie nadaje się dla singla/singielki lub pary, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Miodowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

745 800 zł1 243 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świnoujście - Karsibór Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1243 m2 (37mx33,5m ). Położona między lasem, a wodą. W cichej i spokojnej okolicy wśród nowej zabudowy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołów

Wołów,dolnośląskie

799 000 zł207 m² 3 859,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Witam Państwa serdecznie i zapraszam do lektury. W ofercie naszego biura perełka na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość. Kamienica w samym centrum Wołowa w Rynku. Taka oferta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Żółtańce

Chełm,lubelskie

119 000 zł900 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka - Żółtańce, 100 m od drogi w strone Rejowca , w pobliżu jezioro, płaska, nie ogrodzona,Dobra inwestycja zarówno jako lokata kapitału lub do zabudowy rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Dobrzykowice,dolnośląskie

850 000 zł2 196 m² 387,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu -> wyjątkową działkę budowlaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Szybka sprzedaż - mam komplet dokumentów! *działka o wielkości: 0,2196 ha, 2196.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł26 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 375 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł76 m² 15 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Główne atuty: * Lokalizacja - blisko lasu, morza, centrum miasta oraz komunikacji miejskiej i skm. * wykończenie - Drewniana dębowa podłoga - Granitowe blaty oraz ozdobna kamienna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w mieście? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Wyłącznie u nas na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Zator

Zator,mazowieckie

140 000 zł13 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,35ha zabudowana budynkiem gospodarczym. Działka szerokością 15m przylega do asfaltowej drogi gminnej. Po 195m długości działka zwiększa swoją szerokość do 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorlice

Gorlice,małopolskie

399 000 zł58 m² 6 903,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2, wraz z przynależna piwnicą. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze cztero kondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marki

Marki,mazowieckie

730 000 zł1 346 m² 542,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 1346 m2. Wymiary: 36,80 m x 36,70 m. W planie miejscowym teren zabudowy jednorodzinnej ekstensywnej. Dopuszcza się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

367 000 zł33 m² 11 118 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Posiadiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny 2-pak ( 2 kawalerki ) o łącznej pow. 42m 2 + ok 8 m2 antresole do adaptacji we Wrocławiu w świetnej lokalizacji blisko centrum od zaraz! Wszystko, czego.