dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Budy

Nowe Budy,mazowieckie

939 900 zł155 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 155 m2, posadowionego na działce ok. 600 m2, w bardzo ładnym rejonie Radziejowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Borów

Tarnobrzeg,podkarpackie

129 000 zł1 026 m² 125,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz atrakcyjnej działki, na osiedlu Borów, w atrakcyjnej cenie, położonej blisko lasu, to zapraszam do zapoznania się z poniższą treścią. Oferujemy do sprzedania 10,26-arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pośrednikom I agencjom nieruchomości dziękuję za kontakt. Mieszkanie sprzedawane wyłącznie przez osobę prywatną. Witam! Sprzedam mieszkanie z wyposażeniem w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

547 000 zł31 m² 17 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Mieszkania w miejscowości, sztutowo nad samym morzem. Na inwestycji znajdzie się piękny kompleks do rekreacji: basen , sala kinowa, siłownia, bilard. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 093 zł40 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiki Małe

Lubiki Małe,pomorskie

252 000 zł60 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:697 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa okazja! Dom w sercu Borów Tucholskich cisza, spokój i piękno natury Oferujemy na sprzedaż dom w malowniczej i spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Knurów,śląskie

239 990 zł43 m² 5 607,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla klientów, którzy pragną uniknąć remontów i wprowadzić się na gotowe! Na sprzedaż ustawne M3 o pow. 42,8 m2 +balkon, które parę lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 026 000 zł57 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie w przedwojennej, odnowionej kamienicy (cała kamienica przeszła gruntowny remont, wymieniono piony, elewacja odnowiona, drzwi wejściowe odnowione, domofon) 2 piętro, bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł78 m² 4 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 53 m2 położone na piętrze kamienicy w centrum Stargardu, w rejonie Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzą: - duży pokój od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje | szybkie wydanie | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki osiedlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Zakole

Bielawa,mazowieckie

1 999 000 zł178 m² 11 230,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Domy są już gotowe Nieruchomość znajduje się zaledwie 2 km od granicy Warszawy, w gminie Konstancin-Jeziorna. Dojazd do centrum Warszawy z tego miejsca zajmuje 30 minut. Wybierając tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .CENA DO NEGOCJACJI Do sprzedania mieszkanie w stanie bardzo dobrym czyste zadbane praktycznie do wprowadzenia bez jakichkolwiek remontów , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

429 000 zł36 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. Oferta dostępna tylko W naszym biurze! / 2 osobne pokoje / widok na zieleń / na lotnisku / Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

943 792 zł39 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Świętochłowice,śląskie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:373 m²

Cena do negocjacji! Nieruchomość znajduje się w Świętochłowicach, dzielnica Zgoda. Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, z 2007 roku, o powierzchni 300 m2, jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Długa

Klepacze,podlaskie

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedam lokal w zabudowie szeregowej o wielkości 110 m2 przy ul. Długiej 32a w Klepaczach. Lokal dwupoziomowy z dużym salonem, aneksem kuchennym i jadalnią, trzema sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

899 000 zł35 m² 25 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje wysokiej klasy studio w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Nieruchomość: - pow. 35 m2 - piętro 2/10 - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 2. piętrze budynku przy ul. Załęskiej. Mieszkanie cechuje się bardzo dobrym wykończeniem oraz funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 556 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację! Doskonała komunikacja z całym miastem! Blisko fat, aow i Park Tysiąclecia. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

259 000 zł50 m² 5 221,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Marzysz o idealnym pierwszym mieszkaniu? A może myślisz o inwestycji na wynajem, która jest w stanie dać wysoką stopę zwrotu? Świetnie! To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

567 591 zł41 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowanie mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy. Termin oddania I kwartał 2026r Piętro 1/6 Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swinarskiego

Katowice,śląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

R e Z E R W A C J A ! tylko W naszym biurze! Jeśli szukasz nowoczesnego, gustownie urządzonego, wielopoziomowego apartamentu w zielonej części Katowic, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż pawilon usługowo/handlowo/biurowy o pow. 70 m2 wraz z trzema przyległymi garażami o pow. łącznej 60 m2. Budynek położony przy głównej ulicy m. Kalisza pod adresem ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

679 900 zł74 m² 9 187,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Marzysz o dużym i dobrze skomunikowanym mieszkaniu? Cenisz sobie bliskość infrastruktury miejskiej, a obecność parków byłaby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Białystok

Białystok,podlaskie

465 000 zł34 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Mieszkanie będzie wykończone na podstawie prezentowanych wizualizacji. Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim 4 piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Piłsudskiego

Głogów,dolnośląskie

520 000 zł4 700 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna nr 484/2 ul. Piłsudskiego (teren zabudowy usługowo-produkcyjnej), ul. Piłsudskiego Na sprzedaż grunt położony w Głogowie przy ul. Wojska polskiego/piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł46 m² 9 978,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania składające się z 2 pokoi o pow. 45,5m2 zlokalizowane na os. Rusa na 10 pietrze. Standard mieszkania określam na dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

633 990 zł38 m² 16 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno/premium/ okazja/kopycińskiego /balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł64 m² 11 276,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nieruchomość Bardzo funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow po podłodze 63,85 m2 / bez skosów 50 m2/ położone jest na piątym piętrze w bloku z 2003 roku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiatowice

Wiatowice,małopolskie

45 000 zł4 700 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną, o powierzchni 47 ar (4700m2). Działka zlokalizowana w wiatowicach/gmina Gdów (powiat wielicki), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł285 m² 10 526,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo - usługowy 285 m2 w budynku mieszkalno-usługowym usytuowany na parterze z niezależnym wejściem od ulicy i drugim wejściem z tyłu budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miegonia

Gdynia,pomorskie

656 110 zł637 m² 1 030 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnym miejscu Gdyni, dzielnicy Oksywie. Cena za całość 679 000 zł. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych, szkoły, straży pożarnej, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

562 575 zł41 m² 13 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sól

Sól,śląskie

544 005 zł5 181 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej położonej w Soli - Kiczorze w gminie Rajcza. Działka położona jest na zboczu góry skąd rozpościerają się piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

804 750 zł44 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle powstaje w sąsiedztwie Drogi Zielonej - jednej z najwaz niejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniającej wygodny wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 42,62m2 z balkonem 12,13m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zabierzów - blisko ska! Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Zabierzowie wybudowanego w 2021r. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł56 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Inwestycja, która się opłaca: mieszkanie z Pięcioma Pokojami na Sprzedaż idealne pod wynajem Szukasz nieruchomości, która od razu zacznie przynosić dochód? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 715 zł47 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 * Bliskość terenów Natura 2000 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 608 985 zł.