dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania posiadam działkę w miejscowości Przedmieście Czudeckie, gm. Czudec, pow. Strzyżowski. Działka położona jest przy ul. Prostej. Działka znajduje się w zabudowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lubenia

Lubenia,podkarpackie

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania, widokowa działka nr 11a w miejscowości Lubenia k/rzeszowa. ok 15 km od centrum miasta. Działka, posiadająca prawomocne wz, ze wszystkimi mediami. Cisza i spokój od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żędowice

Żędowice,opolskie

565 000 zł150 m² 3 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Żędowicach Opis: wisto - Biuro godne zaufania ma przyjemność zaprezentować Państwu ten urokliwy dom z 1954 roku zlokalizowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Dąbrówka Wielka,łódzkie

329 000 zł8 421 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 8421m2, położona w malowniczej lokalizacji Dąbrówka Wielka, przy ulicy Głównej. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

624 175 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny. Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Ząbrowo,warmińsko-mazurskie

533 000 zł184 m² 2 896,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

730 000 zł55 m² 13 273 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w zielonej i spokojnej lokalizacji na granicy Wieliczki i Krakowa. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nauczycielska

Szczecin,zachodniopomorskie

199 999 zł759 m² 263,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (powierzchnia zabudowy ok 80 m2 + poddasze do adaptacji). W projekcie uwzględniono tradycyjną technologię budowy(murowany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Seroki-Wieś

Seroki-Wieś,mazowieckie

1 470 000 zł16 968 m² 86,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Seroki - Wieś przy drodze krajowej nr 92 ( dawna trasa Warszawa - Poznań) o powierzchni 16 968m2. IV klasa ziemi , obecnie uprawiana. Obok liczne obiekty przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

940 000 zł65 m² 14 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,39 mkw wraz z pomieszczeniem przynależnym, znajdujące się na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł196 m² 12 761,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Warszawa - Targówek. Nieruchomość ta oferuje idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

471 644 zł41 m² 11 585,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łazy

Łazy,mazowieckie

615 555 zł161 m² 3 823,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 211,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w podwyższonym standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe, odświeżone mieszkanie idealne pod inwestycję, pod wynajem dla studentów. Informacje podstawowe Cena: 499 000 zł Metraż: 40,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł56 m² 12 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam , mam do sprzedania nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 55,59 m z bardzo dużym potencjałem , zlokalizowane przy ulicy S.Drabika. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 419 000 zł242 m² 9 985,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:347 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom bliźniak o powierzchni 242,24 m , położony w spokojnej i zielonej części Wrocławia - Wojszyce. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

595 000 zł116 m² 5 129,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Pszennie Oferujemy ceny dewelopera bez podatku pcc i wynagrodzenia biura. Powierzchnia domu 116m2 plus działka 3m2. Ciche i spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł44 m² 16 759 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.5m2 + balkon 5,39m2 znajdujące się na Pradze - Południe przy ulicy Nowaka - Jeziorańskiego 15. Klucze do lokalu zostały już odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka] zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Legnica,dolnośląskie

317 000 zł75 m² 4 226,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagiellońska

Mieszkowice,zachodniopomorskie

620 000 zł121 m² 5 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż uroczy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w m. Mieszkowice, powiat Gryfiński. Dom o pow. 121,24 m2 znajduje się na działce o pow. 192 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

699 000 zł123 m² 5 680,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Niezwykle komfortowe i wygodne 5 pokoi 106,23 m2 z dużym ogrodem 126,4 m2, tarasem 10,80 m2 i garażem 16,83 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł49 m² 12 242,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,9m2 w okolicach ul. Sycowskiej. Mieszkanie w tzw. "części sypialnianej" Wrocławia. Cicha lokalizacja z łatwym dostępem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wrocław,dolnośląskie

589 785 zł51 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top Sępolno 3pok/loggia/stadion/basen/zoo Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 52 m2 znajdujące się na pierwszym z dwóch pięter w kamiennicy przy ul. Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

741 231 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Mogilanach 15 km od centrum Krakowa Gotowe do odbioru Przestronne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł49 m² 9 172,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowość na rynku mieszkań w stanie deweloperskim. Kolejny etap sprawdzonej inwestycji! Mieszkania znajdują się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł170 m² 15 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom wolnostojący, wrocław - Karłowice- w.Pola i Kamieńskiego, 170 m2 użytkowej, ocieplony i po generalnym remoncie w ostatnich kilku latach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wilnowo

Wilnowo,warmińsko-mazurskie

119 000 zł700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piekna zagospodarowana dzialka blisko jeziora Narie okolo 50 m w lini prostej. Do najblizszej plazy ogolnodostepnej okolo 200 m. Dzialka w przestrzennym planie zagospodarowania przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

446 000 zł1 591 m² 280,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1591m2 znajdująca się w gminie Wiązowna, miejscowości Duchnów, zaledwie 35 minut od centrum Warszawy. Lokalizacja - Działka zlokalizowana na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

189 000 zł33 m² 5 762,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na osiedlu w Świebodzicach. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, przychodnia oraz przedszkole. Doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Brzezinka,małopolskie

1 690 000 zł280 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

876 392 zł48 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 7 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

214 524 zł1 800 m² 119,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.