dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

562 000 zł56 m² 9 991,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, 2 pokoje z kuchnią na cichym osiedlu Lokalizacja: osiedle Projektant, ulica Żmigrodzka Opis nieruchomości: typ nieruchomości: mieszkanie Powierzchnia: 56,25 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 935,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena do negocjacji Na sprzedaż bardzo jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże przy ul. Płk. Dąbka 235, dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Betonowa

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne dla deweloperów z pełnym projektem 1 ha gotowe pod 6 Bliźniaków Zapraszamy do negocjacji Zakup od osoby prywatnej. Cena w ofercie brutto. Całkowity pum: 1236,36 Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

870 000 zł117 m² 7 416,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami o powierzchni całkowitej 117,3 m2, usytuowany na działce o powierzchni 398 m2 w Tarnowskich Górach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fińska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 500 897 zł522 m² 2 875,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

2 401 265 zł398 m² 6 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dereniowa

Hipolitów,mazowieckie

370 000 zł1 100 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka budowlana, o powierzchni 1100 m2 zlokalizowana w miejscowości Hipolitów, gm. Halinów (25 min. do Wilanowa) Działka wolna od zastawów hipotek kredytów. Założona księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek

Chęciny,świętokrzyskie

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować Dworek znajdujący się w Górach Świętokrzyskich, położony u podnóża zamku w Chęcinach. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników domu z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 980,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ponoć w nieruchomości najważniejsze są trzy rzeczy - lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja To mieszkanie spełnia te wszystkie trzy warunki. Widok z mieszkania mówi sam za siebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Siemiatycze,podlaskie

277 000 zł51 m² 5 463,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam przestronne 2-u pokojowe mieszkanie o pow. 50,70m2, znajdujące się na II piętrze w docieplonym, niewysokim budynku, przy ul. Kościuszki w Siemiatyczach. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

171 000 zł35 m² 4 885,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam wszystkich! Sprzedam Pilnie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie i bardzo okazjonalnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

495 000 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka 27,5 m w Krakowie, ul. Bartla, kliny-Zacisze lokalizacja Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m , położone przy ulicy prof. Wojciecha Bartla 19g,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Syriusza

Gdańsk,pomorskie

933 095 zł295 m² 3 163,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:221 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

1 132 282 zł93 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę zakupu luksusowego mieszkania , znajdującego się na osiedlu Nasz Gaj. Jest to topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowiec

Janowiec,lubuskie

30 000 zł1 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Janowcu o pow. 1200 w cenie 60 tys. Działka jest z dostępem do drogi publicznej. Kształt ma prostokąta. Niedaleko nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Kuźnia Raciborska,śląskie

168 000 zł42 m² 3 985,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku o powierzchni 42,15m2 z przynależną piwnicą o wymiarach 3,80m2. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

330 000 zł36 m² 9 065,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,4 m2 w Białymstoku, przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Lokal mieści się na 6 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadmorska

Lubowidz,pomorskie

195 000 zł1 155 m² 168,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1155 m2, położonej przy ulicy Nadmorskiej w malowniczej miejscowości Lubowidz, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Jawor,dolnośląskie

148 000 zł57 m² 2 578,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, plus osobny pokoik, znajduje się w kamienicy na trzecim piętrze przy ul. Legnickiej. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

884 352 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy St.Kazury na Natolinie, na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Reda,pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aleja Lipowa I etap osiedla w sprzedaży. Ceny domów oferujemy w trzech wariantach cenowych: lokale 1a-6b - 499 000 złotych lokale 7a-17b - 509 000 złotch lokale 18a - 22b - 519 000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Nurzec

Nurzec,podlaskie

128 044 zł131 m² 977,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku na osiedlu Ostoja Wilanów. Osiedle strzeżone i monitorowane, z dwoma parkami i jeziorkiem wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

580 000 zł8 774 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka o powierzchni 8774 m2 położona przy ul. Prawocińskiej w gminie Siechnice: 1. objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr l/316/2013 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Turze

Turze,zachodniopomorskie

250 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położoną działkę w powiecie Pyrzyckim. Działka położona na skraju wsi Turze w stronę Ryszewa. Działka w prostokącie przy drodze asfaltowej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pazińskiego

Warszawa,mazowieckie

522 500 zł35 m² 14 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z loggią i komórką lokatorską. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 2 piętrowym, kameralnym budynku przy ul. Pazińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

750 000 zł91 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(skrajny szereg)w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

970 000 zł92 m² 10 543,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dlaczego warto wybrać ten dom? Projekt dla wymagającego klienta: nowoczesna architektura i ergonomiczny rozkład pomieszczeń gwarantują wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pomieczyno

Pomieczyno,pomorskie

415 000 zł3 376 m² 122,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaję piękną działkę budowlaną położoną w zacisznej części Pomieczyna (gmina Przodkowo). Działka ma powierzchnię 3376m2. Nieruchomość jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Słupsk,pomorskie

1 810 617 zł1 324 m² 1 367,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łochów,mazowieckie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty nieruchomości | Działka budowlana | Bliskość Natury | 1100mkw | Świetna komunikacja z Warszawą | Media w drodze | Opis Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

950 000 zł36 m² 26 685,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż dużą kawalerkę z antresolą znajdującą w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzanów

Radzanów,świętokrzyskie

164 000 zł2 435 m² 73,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 404/10 w miejscowości Radzanów w gminie Busko-zdrój województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Umowa na wyłączność! Versus Property Group s.c. oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni 200 m2, całkowitej 259,96 m2 usytuowany na działce o powierzchni 716 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

1 132 282 zł93 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamynieruchomosci prezentujemy Państwu wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,81 m2, zlokalizowany na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Morąg,warmińsko-mazurskie

1 900 000 zł12 170 m² 156,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam fantastyczną opcję inwestycyjną działki w pierwszej linii jednego z najpiękniejszych jezior w Polsce - Narie! Jezioro Narie - jedno z największych jezior objętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Pawła II

Łąka Prudnicka,opolskie

445 504 zł296 m² 1 505,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

470 000 zł149 m² 3 154,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

416 000 zł51 m² 8 168 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,93m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł93 m² 15 580,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio sprzedam (jako osoba prywatna) własne mieszkanie własnościowe pełna własność oraz założona księga wieczysta, gotowe do wprowadzenia 1 piętro od cichej strony - nie od ulicy 4 pokoje,.