dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

395 000 zł64,14 m² 6 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie 64,14 m na ul. Jastrzębiej wśród zieleni, blisko dworca pkp - balkon, piwnica, świetna lokalizacja | Idealne dla rodzin i inwestorów nowa niższa cena 395000zł.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł115 m² 3 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Połowa domu - bliskie okolice Jaworzyny Śląskiej. Dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na powierzchnię części mieszkalnej składają się dwa poziomy. Na parterze jest duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na parterze kameralnego bloku w miejscowości Kłudzienko, w połowie drogi między Błoniem a Grodziskiem.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 185 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Rychnowy, gmina Milejewo Powierzchnia: 1185 m2 Sprzedam działkę w miejscowości Rychnowy, miejscowość oddalona od Elbląga 16 km, od Milejewa 6 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł216,53 m² 2 766,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! lokal Z dużymi możliwościami! dochodowy najemca! oferta dostępna tylko U nas! vip homes oferuję Państwu do sprzedaży lokal handlowo - usługowy, położony na parterze 1-dno.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferta bardzo widokowej działki w dobrej cenie. Teren znajduje się na dużym wzniesieniu z ładnym widokiem na góry. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł465 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę na Gocławiu o powierzchni 465 m2 Jest to nadbudowa na kamienicy z 1930r. Budynek jest w trakcie rozbudowy w stanie surowym zamkniętym, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 646 zł64,65 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł363,80 m² 19 791,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom dla rodziny, która chce więcej komfort, natura i codzienna wygoda na osiedlu Ptasi Raj na Bielanach. Wyobraź sobie poranek: dzieci wybiegają do ogrodu, pies biega po trawie, a Ty pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł145 m² 6 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa. Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 000 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3773m wraz z dwoma malowniczymi stawami o powierzchni 5295m. Nieruchomość położona jest w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 111 m² 78,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwie atrakcyjne działki gruntu idealne pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowane w Nowogrodziec. Działki położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł102,68 m² 1 431,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam w atrakcyjnej cenie, na sprzedaż bezczynszowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji na 3 pokoje, znajdujące się w miejscowości Lwowiany. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 800 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren inwestycyjny pod 12 budynków jednorodzinnych, również dwulokalowych | Lubonieczek, gmina Zaniemyśl Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze i swobodzie wyboru optymalnego metrażu?.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 200 m² 608,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana, budowlana działka w Pilchowie. Prostokąt o wymiarach ok. 36x32m. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Wokół zabudowa jednorodzinna. Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Działka na sprzedaż, reda ul. Rolnicza Cena: 630 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący- prowizja 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 4. piętrze w bloku po generalnym remoncie i termomodernizacji. Układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł863 m² 312,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę budowlaną ok 863 m2, w Paczkowie, gm. Swarzędz (możliwość zakupu w pakiecie dodatkowo 3 działek). Działka ostatnia w linii, za nią pole. Kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł53,06 m² 3 147,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie położone w cichym miejscu blisko lasu ok.6 km od jeziora z plażą, w miejscowości NOWE GORZYCKO koło Miedzyrzecza, lubuskie. Wokół wiele.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż działka budowlana w charyzmatycznej okolicy o powierzchni 6500m2. Działka idealna pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

21 438 000 zł71 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Rumi Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą działki inwestycyjnej o powierzchni 71 460 m2, położonej w Rumi, przy ulicy Kazimierskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł60,98 m² 11 741,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Podkarpacie prezentuje nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,98 m , położone na trzeciej kondygnacji ( I piętro) nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł1 195 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1195m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1195 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną połowę domu w zabudowie bliźniaczej, idealną dla rodziny z dziećmi, pragnącej komfortowego i gotowego do zamieszkania miejsca. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł35,29 m² 8 982,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35,29 m w Białymstoku, centrum przy al. Piłsudskiego, 1 pokój z balkonem i widokiem z 5 piętra. Mieszkanie rozkładowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

979 900 zł135 m² 7 258,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny dom w Dobrzewinie - 135 m przestrzeni do aranżacji według Twoich potrzeb! Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł65,50 m² 19 541,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne i w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 65,5m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 507 m² 158,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości Częstochowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w Jaskrowie przy ul. Częstochowskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł189,78 m² 7 350,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu Bukowo w Szczecinie Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, środkowy dom szeregowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 38 m2 w atrakcyjnej cenie - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (M-3) o powierzchni 38 m , położone w Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Myszkowie przy ul. Pięknej - idealna dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie z dobrym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł3 579 m² 120,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wyjątkowa działka budowlana Z zagospodarowaniem | bielowicko | 3579 M | mpzp: mn.13 Inwestycja z Potencjałem w Prestiżowej Lokalizacji - 36 arów gotowe do budowy OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

2 406 198 zł4 574 m² 526,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę usługową, obiekty produkcyjne lub magazyny, składający się dwóch działek o powierzchni 2 944 mkw. i 1 630 mkw. w miejscowości Nowy Janków.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł129 m² 16 744,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w Miasteczku Wilanów Lokal narożny z dużymi witrynami, z własnym ogródkiem 100 m2, doskonale widoczny, z dostępem przystosowanym dla.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł16 485 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna o powierzchni 16 485 mkw. Własna długa linia brzegowa około 100m. Jezioro przylega bezpośrednio do działki. Z działki widać panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł232,30 m² 34,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Dom z ogrodem w sercu Przemyśla Zasanie, ul. Dolińskiego Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych części Przemyśla na Zasaniu, przy ul. Dolińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł257 m² 7 003,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny w Prądkach, oddany do użytku pod koniec 2016 roku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 180 m z garażem dwustanowiskowym (ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc, duży przedpokój z miejscem na szafę. Okna pcv, na podłogach.