dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł53 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,18 m2 (52,90 m2) z przynależnym ogródkiem ok. 40 m2 w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

808 947 zł50 m² 16 279,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

679 000 zł66 m² 10 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom Parterowy o powierzchni ok. 65 m2, posadowiony na dużej, przestronnej działce o powierzchni 2000m2. Nieruchomość po generalnym remoncie. Wykończona na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stroma

Wielka Wieś,małopolskie

190 000 zł697 m² 272,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę zagrodową położoną w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od Krakowa. Działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

799 000 zł178 m² 4 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z 1976 roku. Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Powierzchnia użytkowa 177,82m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mogilno

Mogilno,małopolskie

435 000 zł3 880 m² 112,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest widokowa działka budowlana o powierzchni 38,8 ar położona w miejscowości Mogilno (gmina Korzenna). W przypadku zainteresowania mniejszą powierzchnią istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

637 250 zł57 m² 11 231 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sułów

Sułów,małopolskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w zielonej okolicy, położoną w Sułowie gm. Biskupice ,około 6 km od Wieliczki z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

775 000 zł33 m² 23 816,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji "grzegórzki Park". Brak pcc, sprzedaż mieszkania na fakturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł37 m² 18 241 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje - 39 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chmielewo

Chmielewo,mazowieckie

840 000 zł62 817 m² 13,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości Ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę siedliskową. Szukasz pięknej działki siedliskowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (80m2 + piwnica 80m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji. Podpisane umowy najmu na wszystkie pokoje. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

440 000 zł67 m² 6 534,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc 2% Nowa inwestycja deweloperska, fresh Apartments 4 Opole, na zbiegu dzielnic Groszowice Malina. Start III kwartał 2023 r. Finał III kwartał 2025 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

559 000 zł55 m² 10 101,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na os. Gołębiów II ul. Stanisława Zbrowskiego Składa się z: - ustawnego salonu z aneksem kuchennym( wyjściem na duży balkon) - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

380 000 zł45 m² 8 444 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: doskonała alternatywa dla osób poszukających mieszkania na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Lokalizacja: łódź-Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 15 Dywizji

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

309 000 zł29 m² 10 640,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz inwestycji pod wynajem lub wygodnej kawalerki dla siebie w Centrum miasta, blisko Starówki z pięknym widokiem na zieleń i Łynę, którą jeszcze wykończysz według swoich marzeń?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sieradzka

Brzeźnio,łódzkie

594 000 zł110 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Ruszamy z rezerwacją domu - kolejny budynek w tej lokalizacji będzie gotowy dopiero w następnym roku. Pierwszy budynek już sprzedany! Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Kalisz,wielkopolskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Adama Asnyka Zapraszam do obejrzenia : Tel. kont:   Irena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

750 000 zł71 m² 10 600,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczerze polecam dom dwupoziomowy w zabudowie szeregowej. Super lokalizacja - Wygoda- dużo zieleni a przy tym dobry, szybki dojazd do centrum miasta. Przemyślany projekt, wysoka jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hucisko

Hucisko,łódzkie

320 000 zł170 m² 1 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży! Dom dwupiętrowy z piwnicą w Hucisku, gmina Drużbice Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie będziesz mógł stworzyć dom swoich marzeń? Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Kraków,małopolskie

1 110 050 zł74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zelwerowicza w Krakowie (dzielnica Ruczaj / Skotniki). Powierzchnia użytkowa: 74,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł36 m² 9 088,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze wieżowca. Na powierzchni ok. 36m2 znajdują sie 2 pokoje o pow. po 12m2, kuchnia, przedpokój i łazienka o pow. po ok 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

706 000 zł42 m² 16 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji *nowy Budynek oddany do użytku w 2022 roku okolice ul.Bochenka. *Mieszkanie do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych kosztów w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Biuro nieruchomości posiada w sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Bogaczewo, powiat Ostródzki, gmina Morąg. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł43 m² 5 817,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 42,80 m2, położone w wieżowcu na trzecim piętrze przy ulicy Poczdamskiej. Nieruchomość wymaga remontu, co daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnic

Tarnów,małopolskie

390 000 zł45 m² 8 630,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane przy ulicy Bóżnic w Tarnowie. Dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kromnów

Kromnów,dolnośląskie

230 000 zł2 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania przepięknie położona działka nieopodal Szklarskiej Poręby Działka jest ustawna, z dala od miejskiego zgiełku. Działka graniczy z budynkami, blisko lasu. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 860 001 zł193 m² 9 615,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy Sześciopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł49 m² 5 092,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na parterze przy ulicy Hutników, składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi, łazienki z wc oraz zamykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł62 m² 9 794,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszan do zakupu przestronnego mieszkania -trzypokojowe o powierzchni 62,18 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 659,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwustronne jasne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 z ekspozycją okien wschód - zachód. Mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

7 900 000 zł369 m² 21 409,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Nieruchomości: luksusowy Dom Wolnostojący w Doskonałej Lokalizacji na Sadybie Obok Jeziorka Czerniakowskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu niesamowitą ofertę - wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

659 796 zł31 m² 23 062,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30,65m położona na II piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł45 m² 16 889 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

.Mieszkanie przy al. Jana Pawła II z loggią oszkloną i pięknym widokiem wolne! Usytuowane na piętrze 9 budynku z 1962 roku Sam budynek po wszystkich wymaganych remontach. Została zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gladioli

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł1 437 m² 765,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezrerwacja : Na sprzedaż narożna działka o pow. 1437 m2 zlokalizowana przy ul. Gladioli na Białołęce. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu Rezerwat Przyrody Ławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 490 000 zł200 m² 7 432,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

1 490 000 zł | przedsprzedaż | 200 m2 | połówka bliźniaka | Konstancin - Jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Namysłów

Namysłów,opolskie

3 999 000 zł915 m² 4 370,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 549 m²

Nowoczesny dom z budynkami usługowymi - idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

3 900 000 zł2 500 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: działka budowlana o powierzchni 2 492 m2, w kształcie nieregularnym. Grunt objęty w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zdrojowa

Niewodnica Kościelna,podlaskie

440 000 zł3 100 m² 141,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną około 15km od Białegostoku we wsi Niewodnica Kościelna. Prezentowana nieruchomość to działka z częściowym mpzp w spokojnej okolicy lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł51 m² 27 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9m2 usytuowane na na 1 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1938 roku (rewitalizacja zakończona w 2016 r.) zlokalizowane na Woli przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

970 000 zł513 m² 1 890,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka pod zabudowę wielorodzinną, obecnie zabudowana budynkiem (8 lokali) do przebudowy, rozbudowy, wyburzenia. Wjazd od ulicy Stalowej granicząca bezpośrednio z ulicą wewnętrzną przy C.H. Nowa.