dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 205 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Winda z poziomu 0! Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Doradca Klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Otoczenie: mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł180 m² 7 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rezerwacja Na zdjęciach przyszła ew. wizualizacja wnętrza. Do sprzedaży mały prosty dom, usytułowany wśród domów wolnostojących. Nieruchomość Do odświeżenia , ale pięknie położona- cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

335 000 zł45 m² 7 499,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem o powierzchni 32 m2, z 2 miejscami parkingowymi (w cenie mieszkania), balkonem oraz panelami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz funkcjonalnej nieruchomości i marzysz o zamieszkaniu z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 137 700 zł61 m² 18 568,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,27 m2 z loggią. Inwestycja została zaprojektowana tak aby Twoje życie było łatwiejsze, a wszystko czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

210 000 zł23 m² 9 036 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowy w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość wykończona pod klucz o powierzchni 23,24 m2 posiada węzeł sanitarny, aneks socjalny, open space, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

949 000 zł129 m² 7 356,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1878

Wyjątkowy Apartament: dwa Mieszkania w Jednym z Tarasem i Ogrodem! 2 mieszkania(88m2, 41m2), osobne wejścia, dwurodzinny ,bądź jako jeden 129 metrowy apartament. Wysokie, ponad trzymetrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 900 000 zł2 500 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: działka budowlana o powierzchni 2 492 m2, w kształcie nieregularnym. Grunt objęty w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

587 400 zł41 m² 14 326,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41m2 na wrocławskich Hubach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

547 250 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym zielonym tarasem zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mazowiecka

Załuski,mazowieckie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4 działki budowlane z drogą dojazdową. m2 m2 227/26 - droga dojazdowa m2 m2 Działki znajdują się w miejscowości Załuski ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

598 189 zł61 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,21m2 z balkonem wzdłuż salonu o powierzchni 9m2. Mieszkanie położone na I piętrze od strony zachodniej, zapewni doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

967 500 zł118 m² 8 182,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 teraz niższa cena! poprzednia cena 1075000 Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

549 000 zł133 m² 4 127,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Łobzie, w bardzo dobrym miejscu, z możliwym przeznaczeniem do zamieszkania lub także na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł106 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

6 pokoi! Stopa zwrotu roi 8,1% Polecam na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - przestronne mieszkanie składające się z 6 pokoi, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł111 m² 13 063,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest bardzo duże mieszkanie (111 m2) w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Oliwa, ul. Grottgera 2a. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł64 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | nowe budownictwo | blisko skm | piękny widok | gdynia redłowo | miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Redłowo, położone na 5 piętrze budynku dewelopera Margo z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! domy na lato 2024 Sierpień - zakończenie budowy Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - bez podatku pcc! bez prowizji! Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Przyjazna

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł657 m² 1 050,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki na Warszewie - Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 657m2 na Warszewie, tuż za osiedlem Galaktyka. To świetne miejsce zarówno dla miłośników spokoju, jak i tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

780 000 zł54 m² 14 415 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja: inwestycja to kilka 5-piętrowych nowo powstałych budynków przy ul.Myśliwskiej 55 w idealnej lokalizacji nieopodal osiedlowych sklepów, cukierni, kawiarenek i restauracji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

950 000 zł147 m² 6 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.147 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słupia Kapitulna

Słupia Kapitulna,wielkopolskie

50 000 zł800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzień dobry posiadam działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy cena do negocjacji pozdrawiam nr działki 1038/11 Nr  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na drugim piętrze na osiedlu XX-lecia w Wadowicach. Lokal na powierzchnię użytkową 44 mkw i przynależy do niego piwnica o powierzchni 5 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

899 000 zł61 m² 14 822,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze budynku o powierzchni 60,65m2, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka, osiedle Lokum Vista w Krakowie. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w miejscowości Mikorzyn: - oddalone ok.12 km od Kępna, - działka 1: 900m2 - 145 000 zł, - działka 2: 600m2 - 135 000 zł, - działka 3: 600m2 - 135 000 zł, - działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

249 000 zł58 m² 4 307,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z ogromnym potencjałem na częstochowskim Rakowie. Lokalizacja: ul. Mireckiego 20, częstochowa Powierzchnia: 57,8 m2 Lokal składa się z 3 odrębnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł57 m² 7 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję położoną niedaleko północnej granicy Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa bliźniacza dwulokalowa * 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilanowska

Legionowo,mazowieckie

700 000 zł64 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania efektowne, przestronne mieszkanie. Lokal został całkowicie odnowiony i przystosowany do nowoczesnych standardów. Nowe instalacje, okna pcv, nowoczesna łazienka, oraz nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

424 800 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży kawalerki w wyremontowanej willi w sercu urokliwego Ciechocinka! Powierzchnia - 35,4 mkw. Salon z kuchnią - 27,6 mkw. Łazienka - 4,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolnik

Smolnik,podkarpackie

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 969 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Smolnik, gmina Komańcza, w bardzo atrakcyjnym krajobrazowo miejscu, na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

895 000 zł95 m² 9 421,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 95 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 83mkw. Układ open space daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 600 000 zł121 m² 13 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Proponujemy Państwu uroczy dom w otoczeniu lasu, zdala od zgiełku miasta, na 1,23 hektarowej działce w pobliżu Wieliczki w Koźmicach Wielkich. Dom o powierzchni 121m2 (109m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Legionowo,mazowieckie

1 099 000 zł150 m² 7 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładny Dom z roku 1975-ego. Wolnostojący, murowany, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 150 m2. Dom do odświeżenia, do remontu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

850 000 zł19 000 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością inwestycyjną znajdująca się blisko autostrady. Działka inwestycyjna w kształcie prostokąta, o dużej powierzchni (19000m2) z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

131 360 zł1 642 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie położone działki budowlane o powierzchniach 1642 m2, 1865 m2 w cenie 80zł/m2. Działki płaskie, o kształcie prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozłowskiego

Plewiska,wielkopolskie

499 000 zł47 m² 10 660,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokal z ogromnym potencjałem mieszkalnym, a także inwestycyjnym! Polecam 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń w Plewiskach przy ulicy prof. Jana Kozłowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zaciszna

Jęczydół,zachodniopomorskie

139 000 €1 116 m² 124,55 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona na zamkniętym osiedlu z linią brzegową jeziora Miedwie. Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, w pełni uzbrojona, ( woda, kanalizacja wykonana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe ok.61 m2. IV piętro, opole - Osiedle stary zwm! Proponujemy Państwu słoneczne, nowoczesne mieszkanie o pow. użytkowej ok.61 m2, usytuowanie na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Sołtysowskiej w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie które położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 31 mkw, położoną na Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Okna w dobrym stanie, nowe panele, mieszkanie zostało odświeżone na początku czerwca. Dobra.