dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

460 000 zł233,57 m² 1 969,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Cena: 460.000 zł Powierzchnia użytkowa: 132,65 m + garaż + strych Powierzchnia zabudowy budynku: 207,35 m Powierzchnia działki: 1.761,40 m LOKALIZACJA Sławęcin (gmina Choszczno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 039 zł46,17 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na 7. Piętrze Z panoramicznych widokiem - piasta towers Elegancja i funkcjonalność | Nowoczesny budynek | Maksymalne wykorzystanie światła dziennego Agencja Partners.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 000 zł3 128,85 m² 5 401,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 048 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo - biurowo - produkcyjny z 10. osobnymi budynkami w tym czynną stacją benzynową, magazynami, placami manewrowym, miejscami postojowymi dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 684 140 zł60,15 m² 27 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,15 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł415 m² 6 024,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem. Ośrodek wypoczynkowy położony w otoczeniu lasów, na terenie którego jest 13 wolno stojących budynków do rekreacji indywidualnej. Pierwszych siedem domków.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł173 m² 5 144,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom jednorodzinny, blisko rzeki, centrum i morza z wyjątkową prywatnością Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 800 zł2 018 m² 1 486,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt składająca się z zespołu budynków o łącznej powierzchni 2.018m2 położna na działce o łącznej powierzchni 1,27ha w Wierzbicy. Nieruchomość wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł22 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z dwoma stawami pod działalność rekreacyjną. Woda w stawach jest z gruntu, stawy mają około 2,5m głębokości. 1 staw większy 12000m2 2 staw mniejszy 3000m2 Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 989 m² 160,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Zawadzie koło Opola Podstawowe informacje: powierzchnia: 1989 m Typ działki: budowlana Oznaczenie w mpzp: 20mn Stan prawny: uregulowany, wolna od obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł14 200 m² 63,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chróstnik, grunt inwestycyjny, pow. 1,420 ha, 900 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny przy zjeździe z drogi ekspresowej S3, węźle komunikacyjnym Lubin Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł68,59 m² 6 342,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro " ajon Nieruchomości " oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,59m , zlokalizowane w centrum Czechowic Dziedzic przy ul. Towarowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł600 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja z przyjemnością prezentuje. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt weselno bankietowy o powierzchni ok. 600 m , z zapleczem noclegowym obejmującym 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł147,50 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, sprzedawany w stanie surowym otwartym o pow. całkowitej 147.5 m2 (pow. użytkowa 137 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł4 300 m² 153,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4300 m , zlokalizowana w miejscowości Zboiska, gmina Radziejowice, w powiecie żyrardowskim. Działka o wymiarach 35 m x 126 m, ma.

Szczegóły ogłoszenia

743 500 zł82,71 m² 8 989,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokoje | 82,71 m | 2 balkony | Osiedle Ogrody centrum Stalowej Woli Biuro bip Smart Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,71 m , przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,60 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,82 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 6 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 181 m² 57,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położoną w urokliwej miejscowości Grąsy w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 299 000 zł430 m² 5 346,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze idealny zarówno dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł108,86 m² 8 258,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Osiedle nowe gościno to 24 lokale przy ul. Kwiatowej. Spełnij swoje marzenie o funkcjonalnym lokalu z ogródkiem i przestrzenią, w której wspólnie z rodziną poczujesz radość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł89,88 m² 7 699,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu apartamentu typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 89,88 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł520 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna blisko morza Tupadły | okolice Jastrzębiej Góry Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem? Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł970 m² 546,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Tomaszowice k. Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok ok 10 arów (969 m2) , położona w miejscowości Tomaszowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Janikowo,kujawsko-pomorskie

590 000 zł98,10 m² 6 014,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Promocyjna cena do końca maja. Nowa cena 590.000 zł. Studio Focus Nieruchomości przedstawia świetnie zlokalizowaną inwestycję domów szeregowych w Janikowie. Całość tego przedsięwzięcia to 6.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 080 m² 199,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1080 m2 położona w Przywidzu ( mpzp przewiduje mn, działka stanowi tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej do 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 472 zł56,57 m² 14 680,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

4 241 500 zł8 483 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 8483m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Grunt objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnym budynku w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 700 zł80,92 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest w luksusowy trzypokojowy apartament mieszczący się na III piętrze z 2 przestronnymi tarasami w Kompleksie Baltic Park w Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł105 m² 10 942,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ul. Kantorowickiej w krakowskiej dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. To propozycja dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 899 m² 342,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1899 m , położona w dzielnicy Ślepsk w Augustowie w sąsiedztwie Jeziora Necko, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,44 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne w Karpaczu - dwie niezależne kawalerki | gotowiec pod najem krótkoterminowy | roi ponad 16% Serafin Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 441 020 zł137,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł370 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Oferta dla osób ceniących: luksus, piękno, niepowtarzalne okazje. Proponujemy Państwu ekskluzywną rezydencją, która zachwyci każdego miłośnika komfortu, jakości i piękna natury! Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

3 729 600 zł15 540 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod hale produkcyjne/magazynowe w mpzp oznaczone symbolem u/p o powierzchni około 15 540m2 (1 ha 54 ar.) Wymiary działki: około 40m X 390m. Przeznaczenie terenu 1u/p: 1) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł101 m² 19 603,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Apartament położony jest w Górnym Sopocie, spokojnej części kurortu pełnej urokliwych willi, barwnych ogrodów, romantycznych uliczek, nieco oddalonej od turystycznego gwaru. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 400 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja obniżka ceny! Zapoznaj się z ofertą ciekawej działki położonej w odl 6km od Brzeska! Idealna działka z własnym leśnym zakątkiem czeka na Ciebie w Porębie Spytkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij