dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

602 430 zł43 m² 14 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 2024-11 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł90 m² 7 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Białystok

Białystok,podlaskie

939 000 zł227 m² 4 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

*** dom typu bliźniak *** *** 1998 *** *** os.NOWE MIASTO *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak z 1998 roku , zlokalizowany w niezwykle poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowica,lubelskie

659 000 zł132 m² 4 973,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej ( prawa połowa bliźniaka) w stanie deweloperskim Powierzchnia całkowita 132,5 m2 w tym garaż jednostanowiskowy. Działka o pow. 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

374 000 zł44 m² 8 427,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuje do sprzedaży ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Radomiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 44,38m ,usytuowane na 10-piętrze w wysokim budynku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł57 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie naszego biura Atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie w wieżowcu z klimatyzacją i balkonem Lokal znajduje się na 2 piętrze 10 piętrowego budynku po termoizolacji. na bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł60 m² 14 079,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne klimatyczne, rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie Lux-Premium 3-pokojowe o pow.: 60.3m2 z kameralnym balkonem i miejscem parkingowym! Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

519 000 zł60 m² 8 664,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Na powierzchnię 59,90 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z jadalnią, - łazienka, - 2 pokoje, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł105 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 80,13 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: ogródek narożny z widokiem na zieleń, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

415 900 zł57 m² 7 265,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje przestronne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów (ul. Pobożnego) w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Garcz

Garcz,pomorskie

726 000 zł103 m² 6 718,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'leon zx51_103' z ceną: 577 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

405 000 zł47 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Pomorzanach, przy al. Powstańców Wielkopolskich z potencjałem inwestycyjnym. 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Stycznia

Chełmek,małopolskie

329 000 zł52 m² 6 282,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja do końca września - obniżamy cenę O 20 tys. Tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 52 m2, zlokalizowane w Chełmku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

999 000 zł208 m² 4 802,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Opiekun oferty: prestige Nieruchomości Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu ofertę przestronnego domu w Barcinie, ok. 30 km od Bydgoszczy. Dom zlokalizowany jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 204 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Z dumą przedstawiamy jeden z najbardziej unikalnych loftów w naszej ofercie: przepiękny, wypełniony słońcem Loft Opera, na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł63 m² 11 498,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz miejsca w spokojnej lokalizacji, jednocześnie świetnie skomunikowanego z resztą miasta? Marzysz o mieszkaniu z dużym balkonem z widokiem na zieleń, gdzie Twoje dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł63 m² 6 050,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 62,80m2 składa się z: -dwóch sypialni -pokoju dziennego z jadalnią -kuchni -łazienki -wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

78 000 zł360 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Prestige tylko U nas! Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży urokliwej działki rod o powierzchni 360 m2 z murowanym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 990 zł60 m² 10 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Akademia ekonomiczna, pl. Powstańców śląskich okolica doskonała lokalizacja, blisko park, rondo, tramwaj/autobus, uniwersytet ekonomiczny wrocław krzyki, ok. PL. Powstańców śląskich / 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

369 000 zł50 m² 7 369,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,07m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - piwnica Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

5 900 000 zł320 m² 18 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom tuż przy Parku Południowym w bliskim sąsiedztwie szkół międzynarodowych Dom jasny, przestrzenny i nowoczesny. Duże otwarte przestrzenie nowatorskie rozwiązania. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

549 999 zł65 m² 8 487,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Dziś proponuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku, który przeszedł niedawno rewitalizację: odnowiono klatki schodowe i ocieplono budynek. Adres Oś. Bolesława Śmiałego 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł63 m² 15 079 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne I z ogródkiem I garderoba I miejsce postojowe I rolety zewnętrzne Mieszkanie Składa się przestronnego salonu z częścią kuchenną z którego możemy wyjść na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroń

Dobroń,łódzkie

580 000 zł196 m² 2 955,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta Sprzedaży Domu w Dobroniu Cena: 580,000 pln (do niewielkiej negocjacji) Lokalizacja: dobroń, przy trasie Powierzchnia domu: 135 m Garaż: 50 m (w bryle budynku) Działka: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł87 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferta wstrzymana - podpisana umowa przedwstępna Opiekun oferty: tel. Słoneczne mieszkanie na Gądowie Małym - idealne dla rodziny: 3 sypialnie, duży salon, kuchnia. Zielona okolica z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Różyca

Różyca,łódzkie

193 500 zł1 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka na której znajdziemy duże i piękne drzewa oraz domek letniskowy na czas nowej budowy. Działka znajduje się w Różycy przy ul. Głównej 46 w gminie Koluszki. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

393 088 zł28 m² 13 846 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Jest to jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

219 000 zł41 m² 5 380,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 40,7 m , usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku, w samym sercu miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

563 165 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

1 249 000 zł168 m² 7 434,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w miejscowości Radzymin pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku centrum miasta w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

657 453 zł59 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Kalisz,wielkopolskie

681 876 zł87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta Z rynku pierwotnego! Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Kalisza: o powierzchni 87,42m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żwirowa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 044 000 zł2 407 m² 434 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny Nie zabudowana działka gruntu zlokalizowana w Koszalinie przy ul.Żwirowej przeznaczona pod zabudowę zamieszkania zbiorowego. Brak obowiązującego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowica,lubelskie

659 000 zł132 m² 4 973,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

271 779 zł37 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie developerskim położonego w pobliżu miasteczka studentów w Łodzi. Nieruchomość nadaje się idealne pod inwestycję. - powierzchnia 37,23 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylna

Bolewice,wielkopolskie

374 256 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony z podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

550 000 zł76 m² 7 255,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:432 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowanym w Trzeku, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł30 m² 11 136,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości premium apartment Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,44m2 usytuowane na 1 piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij