dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rzemieślnicza

Lewin Brzeski,opolskie

370 001 zł60 m² 6 166,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

! dom W zabudowie szeregowej w Lewinie Brzeskim! Marzysz o domu, ale nie musi być wielki ? Nie musisz mieszkać w dużym mieście, bo wolisz spokój i ciszę małego miasta ? oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

655 000 zł60 m² 10 917 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Joachimów

Joachimów,mazowieckie

153 000 zł1 423 m² 107,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na budowę swojego wymarzonego domu z szybkim dojazdem do miasta? Mamy cos dla Ciebie! Działka budowlana w miejscowości Joachimów o powierzchni 1423m zaledwie 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn/partynice/wysoka/4podkowy/3pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żary,lubuskie

235 000 zł1 941 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 35/11 obręb 4 w Żarach, dzielnica Kunice. Powierzchnia 1941m2. Woda i prąd w drodze. Działka w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupno

Słupno,mazowieckie

650 000 zł112 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Inwestycja w trakcie wykańczania. Planowany termin oddania do użytku sierpień 2024. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 112 m.kw., składające się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wiejska

Wieprz,śląskie

33 000 zł1 301 m² 25,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę w miejscowości Wieprz, powiat żywiecki. Działka o przeznaczeniu rolnym .Działka o powierzchni 1301m. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedle Rakownica

Jelenia Góra,dolnośląskie

424 000 zł40 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu, nowego apartamentu do własnego wykończenia .Budynek położony przy bocznej i cichej ulicy w pobliżu lasu. Mieszkanie środkowe, słoneczne z dużym (8 metrów ),tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł51 m² 11 443 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (50,6 mkw) na spokojnym Osiedlu Zielonym (deweloper Dekpol) na Jasieniu, 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska, 3 minuty od obwodnicy. Budynek I otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

359 000 zł38 m² 9 324,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ulicy Orlicz-Dreszera w Siedlcach Zadbane , gotowe do wprowadzenia Meble wliczone w cenę Teren ogrodzony Wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna Ogrzewanie miejskie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bartnicka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

54 000 zł15 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, osiedle Michelin-Mielęcin, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Olkusz,małopolskie

4 000 000 zł1 036 m² 3 861 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena do negocjacji! wynajmę/sprzedam budynek w centrum Olkusza Budynek ma 2 piętra, 4 kondygnacje, został wybudowany w 2005. Na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

879 500 zł41 m² 21 451,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: mieszkanie położone w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Gdańsku - Osiedle garnizon. W okolicy w pełni rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa - liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dołuszycka

Bochnia,małopolskie

997 000 zł112 m² 8 925,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy Dom z Pięknym Ogrodem w Bochni! Czy cenisz sobie wysoką jakość i komfort? A może marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, idealnym dla Twojej rodziny? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Goleniów,zachodniopomorskie

185 400 zł35 m² 5 297,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Państwa, posiadam słoneczną i przestronną kawalerkę po remoncie w Goleniowie, do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja: ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. le Ronda

Katowice,śląskie

499 000 zł72 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Katowicach, ul. Le Ronda 16d Lokalizacja: katowice, ul. Le Ronda 16d Opis: prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,05 m, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stary Dwór,warmińsko-mazurskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Nekla,wielkopolskie

979 000 zł301 m² 3 250,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Rezerwacja: zapraszamy na prezentację oferowanego domu w spokojnej lokalizacji .miejscowość Nekla. Bardzo ciekawy projekt z trzema użytkowymi poziomami dodatkowo garaż na działce słusznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szarłata,pomorskie

643 000 zł69 m² 8 463,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w porzeczkach 2_967' z ceną: 513 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł59 m² 6 808 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: doskonała alternatywa dla osób, które szukają mieszkania pod inwestycję. Jest możliwość przerobienia na mieszkanie dla rodziny Z dziećmi 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% pcc ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 100m2 zlokalizowany na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Twórcza

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł177 m² 11 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Komfortowy dom Białołęka osiedle zamknięte Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Białołęki nieopodal trasy S8. Dom zlokalizowany na prywatnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dzień dobry Proponujemy Państwu na sprzedaż obiekt z częściowym odbiorem na osiedlu domków jednorodzinnych 400m od ulicy Glinki. Parterowy budynek Okna z jednej strony na ogród Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Smolęcin

Smolęcin,zachodniopomorskie

376 640 zł3 424 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w miejscowości Smolęcin. Lokalizacja charakteryzuję się dobrym dostępem do miasta, natomiast głównym atutem jest spokój i cisza którą oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jurajska

Klucze,małopolskie

280 000 zł2 390 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

! działka budowlana W kluczach ulica jurajska! Kupujący 0% prowizji! Oferta na wyłączność! Agent prowadzący: ewa Leśniak - Dąbek, tel. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

559 131 zł57 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,06 m2 na 5 piętrze z dwoma balkonami. na Ratajach Możliwość zmiany aranżacji na 3 większe pokoje. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł44 m² 14 229,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 43,5m2, usytuowane na podwyższonym parterze zlokalizowane na Białołęce. Budynek z windą. Bezpieczne osiedle - zamknięte, z ochroną Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 200 000 zł245 m² 8 963,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom jednorodzinny W stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu tuż obok ogrodu botanicznego! osiedle: to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jego nazwa nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Garażowa

Leszno,wielkopolskie

365 000 zł58 m² 6 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:106 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2, użytkowej 58,08 m2 znajdujący w centrum Leszna (woj. wielkopolskie). Nieruchomość mieści się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łańce,śląskie

110 000 zł1 392 m² 79,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! "cisza i spokój - tak właśnie tu jest!" Przedstawiam Ci niezwykłą działkę, ukrytą w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł64 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie składające się 2 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł33 m² 12 839,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, al. Rzeczpospolitej 9 w dzielnicy Gdańska - Przymorze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

649 993 zł50 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż` Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

330 000 zł54 m² 6 087,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,21m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależą dwie piwnice. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

778 000 zł92 m² 8 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni około 91,51m oferuje przestrzeń, która pozwoli na komfortowe funkcjonowanie całej rodziny Wyjątkowa oferta! Mieszkanie 4-pokojowe z garderobą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Krosno Odrzańskie,lubuskie

334 103 zł43 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Apartamenty Baczyńskiego "- nowa inwestycja przy ulicy Baczyńskiego, niedaleko centrum Krosna Odrzańskiego. To doskonałe miejsce dla przyszłych mieszkańców, łączące wygodę rozumianą poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Ruda Śląska,śląskie

222 000 zł48 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży (bez pośredników) ustawne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie Ruda Śląska, ul Joliot Curie 1c - w dzielnicy Wirek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 13 926,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 59,6 m2, idealny na sklep spożywczy, drogerię, punkt usługowy lub inną działalność handlową. Lokal położony jest w doskonałej.