dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rogówek

Rogówek,podlaskie

115 000 zł1 003 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1003 m , zlokalizowaną w miejscowości Rogówek, gmina Choroszcz. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 1003 m Wymiary: szerokość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się w centrum Biskupina, ok. 250m od przystanków tramwajowych i autobusowych. W pobliżu liczne sklepy i lokale usługowe, szkoła oraz przedszkole. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porzeczkowa

Zgierz,łódzkie

830 000 zł100 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zamieszkaj we własnym domu w otulinie zieleni na pograniczu Zgierza i Łodzi. Dom znajduje się w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie dwóch lasów - Łagiewnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

560 000 zł72 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Lokalizacja: władysława Grabskiego Jelcz Laskowice Piętro: 3 Metraż: 72 m Cena: 560 000 zł Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grabanów

Grabanów,lubelskie

799 000 zł356 m² 2 247,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, dla Investora, który wykończy i odsprzeda połowę bliźniaka z zyskiem. Jeśli szukasz domu pod miastem, a jednocześnie dobrej inwestycji, na której możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

424 773 zł39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od Listopad 2024r Nowe, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Sarbinowie około 300m od morza i plaży! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł58 m² 18 685,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w westate gdańsk. Oferujemy Państwu w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Toruńskiej 15. Jest to zespół usługowo mieszkaniowy położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

762 731 zł53 m² 14 432 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 52,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

823 000 zł104 m² 7 913,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 638 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tłuszcz,mazowieckie

203 000 zł1 627 m² 124,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa i/lub usługowa w miejscowości Tłuszcz przy ulicy Zaściankowej - około 40 km od Warszawy. Działka: numer działki - 428/4 Objęta mpzp - Dla zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolewice

Bolewice,wielkopolskie

380 000 zł83 m² 4 578 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Bolewic. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku wielorodzinnego. Pod budynkiem znajduje się parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 207 360 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Niepowtarzalny, 4-pokojowy apartament o pow. 75,46m2 z dwoma tarasami o pow. 14,18 i 7,93m2. Salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

280 000 zł22 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: agencja Nieruchomości Prestige Bydgoszcz Z przyjemnością polecam na sprzedaż apartament - studio w okazyjnej cenie w centrum Kołobrzegu! Wszędzie blisko - do plaży kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

180 000 zł2 602 m² 69,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Szczedrzyk, gm. Ozimek. Powierzchnia: 2602 m2 (26 a) Wymiary: ok. 170 m x 17 m Droga dojazdowa - utwardzona (gminna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawowa

Kwaśniów Dolny,małopolskie

185 000 zł1 783 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o łącznej powierzchni 1783m2 w Kwaśniowie Dolnym przy ul. Stawowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego są to tereny przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Będzinko

Będzinko,zachodniopomorskie

115 000 zł1 021 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta 365/9434/ogs. Na sprzedaż działka 1021 m2 pod Sarbinowem. Działka ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. W drodze asfaltowej, przy której leży działka, jest prąd, gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 104,37 m2 z dwoma balkonami. W standardzie ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wioska

Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł128 m² 8 574,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 177 m²

Tylko U nas! dwa domy! Dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 103,40mkw oraz drugi mały domek o powierzchni 35mkw postawione na działce o powierzchni 3177mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł71 m² 11 938,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Bukowskiego. Lokal o powierzchni 71,20 mkw. mieści się na 5. piętrze w bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 725 000 zł75 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa Mokotów - lokal handlowo-usługowy na sprzedaż Do sprzedania lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Siedmiogrodzkiej. Powierzchnia lokalu 73,14 m2. Witryna od ulicy. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł28 m² 26 891,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Eleganckie studio z dużym balkonem tuż przy wrocławskim Rynku - Idealna inwestycja pod najem krótkoterminowy! Budynek i otoczenie: wrocław, ul. Podwale 82 wyjątkowy punkt architektoniczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 000 zł135 m² 8 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żabice

Żabice,dolnośląskie

90 000 zł1 070 m² 84,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Żabice, gmina Grębocice, powiat Polkowice. Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną, w sąsiedztwie nowo-powstałych domów jednorodzinnych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

829 000 zł111 m² 7 468,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł30 m² 11 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż : Piękny, dwustronny apartament, z niezwykłym dużym balkonem, z panoramą na tereny zielone oraz Karczówkę. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

692 600 zł65 m² 10 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,68 m2 na 4 piętrze z balkonem w dzielnicy Nowe Miasto. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

560 000 zł900 m² 622,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w świetnej lokalizacji! Działka zlokalizowana jest przy ul. Partyzantów w Rumii. Według miejscowego planu zagospodarowania teren przeznaczone jest do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

909 650 zł50 m² 18 211,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 3 pokojowe mieszkanie z balkonem (4,5 m2), położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia 49,95 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

157 300 zł605 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 250 000 zł245 m² 9 188,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom jednorodzinny W stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu tuż obok ogrodu botanicznego! osiedle: to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jego nazwa nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

528 300 zł38 m² 13 826,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 38,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł50 m² 10 642,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Czyżkówko Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

661 512 zł51 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o przestronnym rozkładzie z dużym ogrodem od strony południowej. Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego i strzeżonego osiedla, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zawada

Zawada,małopolskie

342 000 zł25 m² 13 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

nr. lok. C2-5. Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - mieszkanie 25,3 m2 w cenie 312.000 zł Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

380 000 zł48 m² 7 846,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : Segment A: - a1 parter - 38,36m2 - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

559 000 zł41 m² 13 640,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie azory- ul. Jaremy N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,98 m2 usytuowane na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł43 m² 15 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,19 m2, mieszczące się na terenie kompleksu mieszkaniowego Słoneczna Morena, wybudowanego przez cenionego dewelopera Robyg. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

55 000 zł16 m² 3 481,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż (spółdzielcze własnościowe prawo do garażu) o powierzchni 15,80m2, położony w zespole garaży w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej/belzackiej. W garażu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij