dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 020 000 zł65 m² 15 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, komfortowy apartament o wysokim standardzie, wykończony w lipcu tego roku, jest już kompletnie umeblowany i wyposażony w cenie mieszkania! To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz sobie wygodę związaną z mieszkaniem w sercu miasta, to ta oferta jest idealną propozycją dla Ciebie! Nieruchomość Mieszkanie o łącznej powierzchni 34,40 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Piła,wielkopolskie

360 000 zł44 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na parterze, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobzów

Łobzów,małopolskie

478 000 zł160 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 266 m²

Prezentacja oferty sprzedaży nieruchomości Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Łobzów (gmina Wolbrom, woj. Małopolskie) składającej się z działki budowlanej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

469 476 zł63 m² 7 405 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania oznaczonego numerem b2/i-4 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 61,80 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Olecko,warmińsko-mazurskie

3 190 000 zł737 m² 4 328,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 706 m²

Oferta inwestycyjna, stopa zwrotu z inwestycji 9%, gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 737,04 m2 położony w centrum Olecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł36 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 35,5 m2, zlokalizowane na Mokotowie na Służewiu nad Dolinką, ciche w zielonej części osiedla. Salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalsk

Kalsk,lubuskie

350 000 zł60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą chf Nieruchomości. Przedstawiamy przestronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w Kalsku w województwie Lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

980 000 zł114 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'sfinksvi_564' z ceną: 690 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł73 m² 10 903,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko w mojej ofercie! Z przyjemnością mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze z windą w inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku z 2012 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Przedstawiamy mieszkanie o pow. 51,42 m2 przy ul. Hieronima Derdowskiego znajdujące się na 3- piętrze. Atuty mieszkania: - wolne od zaraz - bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł48 m² 13 645,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne Mieszkanie Spółdzielcze z Widokiem na Morze na Żabiance Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o wyjątkowych walorach, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

350 000 zł45 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: doskonale zlokalizowana nieruchomość w Wejherowie, przy ulicy Osiedle Kaszubskie. Bardzo łatwy i szybki dostęp do komunikacji - przystanki autobusowe i skm. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł32 m² 15 967,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sulechowska

Bojadła,lubuskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 nieruchomości, usytuowanych w Bojadłach. W wyniku podziału geodezyjnego, dostępne są 4 działki z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł27 m² 25 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Opiekun oferty tel. Jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 27 m2 w kamienicy z 1931r. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymera

Zabrze,śląskie

379 000 zł54 m² 7 081,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2 km od centrum miasta, z dwoma balkonami oraz widokiem na zieleń? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawoja

Zawoja,małopolskie

7 850 000 zł2 500 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

!Zawoja Pensjonat Prosperujący dochodowy ośrodek wypoczynkowy -pensjonat w pięknej lokalizacji w Zawoi. Obiekt wielofunkcyjny. Obiekt położony kameralnie w zieleni posiada niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

734 000 zł42 m² 17 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,8 m2 2 pokoje - I piętro , budynek z 2023 roku Jeżyce. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na sporą loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczerbice

Szczerbice,śląskie

235 000 zł1 634 m² 143,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczerbic. Działka o powierzchni 1634m2, o regularnym kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 123 200 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Wspaniały, 3-pokojowy apartament o pow. 70,20m2t, z tarasem o pow. 38,90m2. Salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie położone są na 7, przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł63 m² 14 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 63,25 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jankowice,śląskie

190 000 zł140 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Rezerwacja Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Jankowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

654 500 zł120 m² 5 454,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 120 m2 na ul. Narutowicza przy hotelu Polonia. Nieruchomość składa się z przedpokoju, trzech rozkładowych pokoi, salonu z kuchni ą w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowska

Częstochowa,śląskie

399 000 zł56 m² 7 112,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super okazja! Mieszkanie gotowe do zamieszkania czeka na Ciebie. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesne, funkcjonalne, ustawne i w pełni wyposażone M4 dostępne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrym stanie, odświeżone 2 lata temu, do wprowadzenia od zaraz, położone w atrakcyjnej lokalizacji w spokojnej okolicy między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł38 m² 12 473,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

79 000 zł840 m² 94,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

BB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 840 m2 położoną w miejscowości Różnowo gmina Dywity około 10 km od Olsztyna. Media: prąd, woda, i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubowo

Lubowo,zachodniopomorskie

106 000 zł1 001 m² 105,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 1001 m2 położona w Lubowie. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Atrakcyjna lokalizacja cicha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

412 482 zł26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem usytuowana na 4 piętrze w nowym budynku na warszawskim Rembertowie. Mieszkanie będzie oddane do użytkowania w III kw 2025 r. Możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wólka Panieńska

Wólka Panieńska,lubelskie

339 500 zł46 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/i-6 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 44,90 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

499 000 zł84 m² 5 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie jest idealne dla osób młodych jako pierwsze lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

391 000 zł42 m² 9 287,41 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny! Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne mieszkania na inwestycje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebicko Dolne

Trzebicko Dolne,dolnośląskie

409 000 zł110 m² 3 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 611 m²

Gratka dla konesera - cudowne miejsce na siedlisko - w Dolinie Baryczy! W otoczeniu zaledwie trzech sąsiadów. to jest to propozycja dla osób szukających azylu w otoczeniu przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rotmanka | Nowa inwestycja | 2 pokoje, 50,25 m2 Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Bajki w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

989 000 zł50 m² 19 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 49,51 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Cena: 989 000 pln. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 359 000 zł195 m² 6 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

Avenue Estate prezentuje elegancki, funkcjonalny dom dla Twojej rodziny, z szybkim dojazdem do Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Baszkówka, na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

574 027 zł28 m² 20 670,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 27,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

470 000 zł47 m² 9 958 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Generałów o powierzchni 47,2 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obodrzyców

Sopot,pomorskie

2 535 500 zł105 m² 24 065,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.