dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 212 ogłoszeń

250 000 zł1 201 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m , położona w malowniczej miejscowości Marcinowice, zaledwie kilka kroków od wzgórza Ślęży. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstwaiają przykładową wizualizację mieszkania. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Toruń, ul. Łyskowskiego 1 | 48 m | Piękny widok z 9. piętra Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł100,23 m² 31 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prestige Real Estate prezentuje do sprzedaży: czteropokojowy, wysoki na 3m apartament do własnej aranżacji w sercu Powiśla. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej części.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny przedpokój Mieszkanie idealne do własnej aranżacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68 m² 10 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 381 m² 202,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bartolin o powierzchni 1381 m2 zlokalizowana na malowniczych terenach Wzniesień Łódzkich. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 168 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 168 m2 w miejscowości Kostomłoty ma centralne położenie względem dwóch stref ekonomicznych - Kobierzyce i Środa Śląska. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 458 m² 142,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 2458 m2, usytuowana w Mnichowie w sąsiedztwie nowych domów mieszkalnych. Parcela o wymiarach 90 x 27 m, z wjazdem od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

107 340 zł1 789 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - lokalizacja: ul. Wiejska, cewlino (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 725 zł37,92 m² 9 671,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Majowa promocja cenowa! Cena mieszkania została obniżona z 402 994,80 zł do 366 725,27 zł. To idealny moment na zakup - taka okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 400 m , położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Rotmanka (woj. pomorskie, w pobliżu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,72 m² 14 663,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64m2, usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z lat pięćdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowy dom Z dużą działką i garażem do zamieszkania. Położony w spokojnej i zielonej części Żukowa, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 200 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna Brzezna k. Nowego Sącza Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w miejscowości Brzezna, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł253 m² 8 098,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 217,5 m2, 5 pokojowy, położony na dużej, zagospodarowanej działce 1550 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł98 m² 6 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 98 m, usytuowany na działce 1000 m w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Nuna gmina Nasielsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Winowie, lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105,80m2 (prawy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka wokół) to.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 160 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek administracyjno-biurowy Pow. zabudowy : 313,0 m2 Pow. netto: 1160,0 m2 Pow. użytkowa: 820,80 m2 Kubatura budynku: 4 445,00 m3 Obiekt wybudowany w latach: 1980 -1984 Liczba kondygnacji: 4.

Szczegóły ogłoszenia

89 610 zł5 974 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość rolna o powierzchni 5974 m2 (możliwość zakupu drugiej sąsiadującej nieruchomości co daje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 900 zł239,70 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 185 058 zł74,71 m² 29 247,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate zaprasza do wyjątkowej inwestycji - wille miejskie wśród zieleni, jaśminowy Mokotów to unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł41,95 m² 4 288,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla Siebie lub pod inwestycję, mamy ofertę w świetnej cenie tylko 4288 zł./m2 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe - 41,95 m - Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament położony w unikatowej, nadwodnej inwestycji o charakterze marinowym, stworzonej z myślą o osobach ceniących komfort, prestiż i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 195 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 53.860144, 21.629633 Doskonała lokalizacja - Woźnice, gmina Mikołajki. Mikołajki - około 7km, jezioro Tałty.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł687 m² 138,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***woj. lubuskie Łupowo gm. Bogdaniec *** Do sprzedaży działka o pow. 687 m2. Wokół zabudowa jednorodzinna , media w drodze. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,10 m² 6 389,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Bystrzycy Kłodzkiej idealne pod inwestycję! Lokalizacja: ul. Mickiewicza Powierzchnia: 42,1m2 Pokoje: 2 piętro: 3 Cena: 269000.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł43,44 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Pogodno idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł69 m² 21 449,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy świetna lokalizacja przy Nowym Świecie, blisko metra Uniwersytet. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

wZ ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczym Murowańcu (gmina Białe Błota). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 100 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 736 m²

Żagań, dworek, sprzedam, 25 pomieszczeń, 1100 m2, cena 1 800 000 zł. Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuje Dworek z bardzo dużym potencjałem, położony w bliskim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53,50 m² 13 831,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Morena przy ul. Myśliwskiej w 5 piętrowym bloku wybudowanym w 2009 roku. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom całoroczny w miejscowości Ożanna powiat Leżajsk Gmina Kuryłówka Świetna lokalizacja, inwestycja dla osób ceniących sobie cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł164 m² 4 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Neo nieruchomości prezentuje na sprzedaż domy jednorodzinne na wyjątkowym osiedlu Poziomkowa Park w miejscowości Blachownia koło Częstochowy. To inwestycja składająca się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 100 zł41,23 m² 13 924,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2