dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

329 660 zł25 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

358 000 zł95 m² 3 758,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 95,26m2, po generalnym remoncie do wprowadzenia. Sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie w kamienicy położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 000 zł1 200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Rezydencjao pow 1200 m2 w Wilanowie. Poziom : -1 salon z kominkiem 100 m2 + aneks jadalny i kuchenny z wyjściem na ogrod, łazienka, wc, 3 schowki, 2 pom gospodarcze, pralnia, suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Opole,opolskie

389 000 zł37 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Śródmieściu Opola przy ul Drzymały. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowa rodziny, wynajem bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł64 m² 26 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie we frontowej klatce przedwojennej kamienicy z początku xxw. Pełna własność, księga wieczysta. Klatka czysta i zadbana, jest winda Wysokość pomieszczeń 350cm. Trzy pokoje, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość została wybudowana w 1986 roku, z grubej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł85 m² 10 032,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Do końca sierpnia cena mieszkania została obniżona aż o 95 tysięcy, nie zwlekaj i podpisz umowę w atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł76 m² 2 092,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie do własnej aranżacji w atrakcyjnej cenie. Lokal o powierzchni 76 m2 składa się z: 2 pokoi przestronnego salonu widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

450 000 zł46 m² 9 742,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu 3 pokojowego 46,19m2 z ogródkiem wraz z miejscem parkingowym(dodatkowo płatne) położonego w malowniczej miejscowości Ustronie Morskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł55 m² 12 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

hit / ołtaszyn / 3 pok / ogródek.!Top!Hit Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze z dwoma niewielkimi ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 537 zł48 m² 9 444,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozierowskiego

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów architektura Projektując osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazuń Polski

Kazuń Polski,mazowieckie

199 000 zł2 700 m² 73,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren do wydzielenia z większej powierzchni, położony we wsi Kazuń Polski,w gminie Czosnów, niedaleko Jeziora Dolnego. Nieruchomość zgodnie z planem miejscowym to częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radymno

Radymno,podkarpackie

1 499 235 zł6 771 m² 221,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Radymnie o powierzchni 6770 m przy głównej trasie Lokalizacja: radymno, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Sprzedaż bez pośredników! Sprzedam umeblowany, wolnostojący dom w Skarżysku Kamiennej. Znajduje się on w cichej, zielonej i przyjaznej okolicy- koniec ulicy 1 Maja, w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaciszna

Nowodworce,podlaskie

1 250 000 zł313 m² 3 993,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:992 m²

Duży dom w prestiżowej lokalizacji Nowodworce ul.Zaciszna na działce o powierzchni 992m2 dom w stanie surowym zamkniętym dojazd drogą gminną utwardzoną. 313 m2 całkowitej powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

707 000 zł5 900 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny w Sercu Krainy Wygasłych Wulkanów (geopark unesco). Działka z pięknym widokiem na Przełęczy Kapella w Górach Kaczawskich przy drodze wojewódzkiej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Leśniewo,pomorskie

650 000 zł6 457 m² 100,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaz lub zamiana na mieszkanie/dom. Dwie dzialki sprzedawane jako jednosc z droga dojazdowa jako wlasnosc , na terenie znajduje sie staw ktorego polowa wchodzi w obszar jednej z dzialek ,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w Bobrowcu, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie Oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

1 053 000 zł59 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 59,28m2 wraz z komórką lokatorką na ul. Grażyny w Krakowie. Składa się z: -przedpokoju -aneksu kuchennego -salonu -pokoju -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł57 m² 7 544,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zobacz super ofertę, cena do negocjacji. Certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w bloku na poziomie 6 piętra przy ul. Batalionu Zośka, na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł41 m² 14 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o zamieszkaniu we Wrocławiu? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gaj. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 41 m2 - 2 pokoje - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Psale

Kamień,pomorskie

885 000 zł5 280 m² 167,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka o powierzchni 5280 m2 znajdująca się w miejscowości Kamień, w gminie Szemud. Kamień to urokliwa, spokojna wieś, otoczona malowniczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Inwestycja 2m/tramwaj/piwnica/parking/strzegomska Fajne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Strzegomskiej/jaworskiej. Układ mieszkania: -Przedpokój -łazienka z wanną -salon -pokój wydzielony ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 893,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nie chcesz tracić sił ani czasu na remonty? Obejrzyj naszą ofertę: nowoczesne, gustownie urządzone, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernik, położone na 3 piętrze w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żory

Żory,śląskie

149 000 zł817 m² 182,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W żorach Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną położona w Żorach (rowień) o powierzchni 817 m2. Teren bardzo słoneczny, pochyły, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radziszewo

Radziszewo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł76 m² 1 188,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie na parterze o pow. 75,70m2 Radziszewo gmina Pozezdrze Opis nieruchomości: piętro parter; materiał/budynek: wielka płyta; mieszkanie rozkładowe; balkon: tak (duży); piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Opole,opolskie

453 915 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem - opole/gosławice! uwaga! *kupujący nie płaci podatku pcc (2% ceny nieruchomości) *za pośrednictwo Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł61 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Aktualna oferta mieszkania na 1 piętrze w bloku 3 pokoje- loggia - blisko ryneczku Manhatan. Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

464 000 zł30 m² 15 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

*tylko U nas* Jeśli szukasz przytulnego mieszkania o powierzchni 30 m w dogodnej lokalizacji, jaką jest Gdańsk Ujeścisko to propozycja właśnie dla Ciebie! Ze względu na niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł59 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży przestronnego, dwupokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 58,8 m2, w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

470 000 zł26 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje Państwu mieszkanie znajdujące się na Alei Pokoju w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku z lat 80tych/wielka płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam komfortową kawalerkę z osobną kuchnią w Warszawie na Starej Ochocie. Łatwa możliwość zaaranżowania osobnej sypialni. Dodatkowo piwnica 4 m2 w cenie mieszkania. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wola Smolana,mazowieckie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Urokliwe i ustawne działki budowlane w miejscowości Wola Smolana koło Serocka. Na sprzedaż tylko 3 6 działki o powierzchni 1000 mkw oraz 1 działka o powierzchni 1300 mkw (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 000 zł138 m² 13 400,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam lokal usługowy o powierzchni 138,05 m2 w atrakcyjnej lokalizacji centrum Szczecina przy ul. Śląskiej 47 Lokal znajduje się w centrum miasta w prestiżowym budynku z 1893.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rataja

Sulejówek,mazowieckie

1 747 495 zł233 m² 7 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Jeśli marzysz o przestronnym domu, który spełni oczekiwania każdego członka rodziny, ta oferta jest dla Ciebie! Z radością prezentuje wyjątkową nieruchomość z przepięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Smolec

Smolec,dolnośląskie

750 546 zł1 017 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec - wrocław / działka budowlana 1017 M2 / media miejskie serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Smolcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zgierz,łódzkie

299 000 zł53 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

***** rezerwacja! ***** oferta dla singli, par I małych rodzin. Marzysz o Wyjątkowym Miejscu w Sercu Miasta? Oto Twój Raj na Poddaszu! Dwupokojowe mieszkanie wykończone z uwagą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł50 m² 16 831,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,5 m2, położonego na Swojczycach we Wrocławiu. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij