dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1972 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strzyżowska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł1 257 m² 437,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlana 12,57ar zlokalizowana w centrum Rzeszowa przy ul. Strzyżowskiej (obręb Staroniwa II). Na działce znajduje się dom do rozbiórki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł72 m² 14 415 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mamy do sprzedania dwukondygnacyjne mieszkanie na bliskiej Woli o pow. użytkowej 71,8 m2 i pow. całkowitej ponad 92 m2. Mieszkanie wyróżnia się ciekawą architekturą, wygodnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

1 147 000 zł109 m² 10 522,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w Zielistkach 8_615' z ceną: 677 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowierzbowa

Zawiercie,śląskie

277 000 zł52 m² 5 357,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1662

Witam. Sprzedam zadbane, słoneczne mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Blok jest ocieplony, klatka schodowa zadbana. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i ekonomiczne. Układ mieszkania funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

461 839 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od Listopad 2024r Nowe, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Sarbinowie około 300m od morza i plaży! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

759 000 zł130 m² 5 818,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w Kiełczowie. Gotowe do odbioru! Otrzymaj klucze do swojego wymarzonego domu. Zostały ostanie dwa domy! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Burów

Burów,małopolskie

2 200 000 zł12 513 m² 175,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną przy ulicy Radziwiłłów w Burowie. Nieruchomość o powierzchni około 1,25ha z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł50 m² 18 469,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Urocze Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Bemowa Oferujemy na sprzedaż piękne, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w prestiżowej lokalizacji na Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przełęcz

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł269 m² 5 200,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom w zielonej dzielnicy Świerczewo, na spokojnej ulicy Przełęcz, który ma powierzchnię całkowitą 269 m2, i został wybudowany na działce o powierzchni 450 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

561 787 zł60 m² 9 363,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 3 pokoi na inwestycji, dużymi tarasem na południe. Dodatkowo przepiękny widok na panoramę miasta. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Oś. Kukułek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł22 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 22m2 Lokal znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Idealne pod wynajem lub zamieszkanie. Blisko ch Magnolia, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Ustroniu

Kraków,małopolskie

2 137 444 zł120 m² 17 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starych Dębnikach Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 879 000 zł140 m² 13 421,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom parterowy położony W prestiżowej dzielnicy miasta - chynów. Opis nieruchomości: dom O pow. 140 m.kw. posadowiony na działce o pow. 747 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

892 000 zł42 m² 21 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielona

Chrzanów,małopolskie

129 000 zł25 m² 5 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni 25,31 m2 na parterze w bloku w Chrzanowie na os. Północ. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - ślepa kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

620 000 zł47 m² 13 099,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Lublina, w zadbanej frontowej kamienicy. Doskonała propozycja na działalność biurową ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł62 m² 8 536,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta mieszkania na sprzedaż * Blisko lasu * Czynsz: 650zł * Na Skarpie Cechy mieszkania: - mieszkanie z widokiem na Wisłę, - dwustronne, rozkładowe pokoje, - jasne, słoneczne, - posiada loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 140 000 zł209 m² 5 452,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Poszukujesz domu z pięknym ogrodem i tarasem, gdzie będziesz rozkoszować się letnimi grillami w gronie rodziny lub delektować się kieliszkiem wina przy zachodzie słońca? Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

579 000 zł78 m² 7 380,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Połowa bliźniaka 15 km od centrum Poznania za 579 tys.zł Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera, brak prowizji Dostępne są już tylko dwa domy! Nieruchomość znajduje się zaledwie 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Józefa

Józefów,mazowieckie

1 225 000 zł979 m² 1 251,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka o powierzchni 979 m2 położona przy ul. Piłsudskiego. Obszar objęty jest mpzp oznaczony jako 1u/mn o przeznaczeniu: - przeznaczenie podstawowe: teren usług nieuciążliwych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 731,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,77 m2 z z tarasem na dachu o pow. 48,66 m2. Prezentowane mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pawłowice

Pawłowice,śląskie

499 900 zł101 m² 4 949,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ostatni segment w atrakcyjnej lokalizacji. Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101m2 każdy. Nieruchomości położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Helenów

Helenów,łódzkie

75 000 zł860 m² 87,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu płaską, prostokątną działkę budowlaną w miejscowości Helenów gm. Głowno. Działka o wymiarach 39m x 22m i powierzchni całkowitej 860m2, przylega ona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Oświno

Oświno,zachodniopomorskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:734 m²

Tylko u Nas! Piękna działka z małym domkiem nad jeziorem Woświn, 100metrów od jeziora. Dom zbudowany z kontenerów morskich, posiada dwa pomieszczenia - pokój oraz kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

415 000 zł63 m² 6 603,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na 3 piętrze budynku ,w nowo budowanej wyjątkowej inwestycji osiedle horyzont. Mieszkanie o powierzchni 62,85mkw składać się będzie z: -2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Surochów

Surochów,podkarpackie

350 000 zł3 562 m² 98,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3562 m2 (36 arów) w okolicy Jarosławia w ładnej, cichej i spokojnej miejscowości surochów, (6 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żurawiniec

Żurawiniec,lubelskie

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 100 m²

Nieruchomość w sąsiedztwie lasu, rzeki i jeziora Firlej (6 km). Na działce 15 100 m2 znajduje się: murowany dom 90 m2 i murowane budynki gospodarcze. Dachy kryte eternitem. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tęczowa

Warzno,pomorskie

299 750 zł1 199 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w topowej lokalizacji w Warznie z niesamowitym widokiem na Jezioro Tuchomskie. Podana cena jest ceną brutto! Działka o numerze ewidencyjnym 312/26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący z 1971r , świetnie zlokalizowany w Dębicy przy ul. Sportowej. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni ok. 80 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

310 000 zł32 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

-rezerwacja- poszukujesz niewielkiego mieszkania, położonego blisko miejskich udogodnień? Korzystnej inwestycji pod wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grądy

Grądy,małopolskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Dom po generalnym remoncie! Niskie koszty utrzymania! atrakcyjna działka! Grądy gmina Mędrzechów Idealna dla osób szukających cichego i spokojnego otoczenia z większą przestrzenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Załęże

Katowice,śląskie

12 000 000 zł2 835 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 211 m²

Katowice załęże Do sprzedaży 6-cio kondygnacyjny budynek o funkcji biurowo-magazynowej. Budynek po częściowym remoncie obejmującym ok. 70 % powierzchni. Konstrukcja szkieletowa pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Orle,pomorskie

240 000 zł906 m² 264,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 906 m2 w Orlu. Orle położone jest koło Wejherowa na krańcu Puszczy Darżlubskiej. Działka znajduje się około 30 km od Trójmiasta i od otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Dreństwo

Dreństwo,podlaskie

520 000 zł2 990 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 2990 m , położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

920 000 zł82 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam 3 pokojowy apartament w ogrodzonym bloku, wyremontowany w wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy garaż oraz 2 miejsca parkingowe zewnętrzne (za dodatkową opłatą) Na 82,5mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Lubsko,lubuskie

169 000 zł38 m² 4 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Lubsku, przy ul. Norwida Powierzchnia: 37,8 m + piwnica 3 m Cena: 169.000 -do negocjacji MIESZKANIE UPRZATNIĘTE ZE WSZYSTKICH RZECZY! Opis nieruchomości: Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

964 566 zł78 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna lokalizacja W dobrej cenie termin oddania: IV kwartał 2026 oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Jackowskiego w Poznaniu. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 i składa się z 2 pokoi. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie o pow. 43 m2 na os. Jagiellońskim 1 p/4 na większe ok. 50-54 m2 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

167 700 zł645 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.