dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spokojna

Ogrodzieniec,śląskie

149 500 zł850 m² 175,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż | Działka Budowlana | Ogrodzieniec! nowa niższa cena! opis działki: przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 850m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości, która oferuje harmonię pomiędzy elegancją, funkcjonalnością i naturalnym pięknem. Opis nieruchomości: piękny dwupoziomowy, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

427 482 zł40 m² 10 633,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wakacyjna promocja! Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

829 000 zł70 m² 11 842,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne 3-ro pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

600 998 zł60 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nowa

Białowieża,podlaskie

4 200 000 zł400 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedaż całorocznego ośrodka wypoczynkowego z 54 miejscami noclegowymi w Białowieży. Przedstawiamy Państwu wspaniałą nieruchomość zlokalizowaną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazuń Polski

Kazuń Polski,mazowieckie

294 000 zł3 354 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren położony we wsi Kazuń Polski,w gminie Czosnów, niedaleko Jeziora Dolnego. Nieruchomość zgodnie z planem miejscowym to częściowo teren pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

708 225 zł58 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 58,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

634 085 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupno

Słupno,mazowieckie

500 000 zł55 m² 9 139,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Inwestycja w trakcie wykańczania. Planowany termin oddania do użytku sierpień 2024. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 54,71 znajdujące się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

416 665 zł32 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne mieszkania w tej inwestycji. Poznaj Lofty Matejki - kamienicę, która niegdyś była koszarami wojskowymi, a dzisiaj zamienia się w kameralne, luksusowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 105 607 zł44 m² 24 845,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 44,5 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 27,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

254 000 zł46 m² 5 545,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja M3 Tysiąclecie ulica Kiedrzyńska trzecie piętro Do sprzedaży lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 45,80 m 2 w niskim bloku. Ustawne mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferowane do sprzedaży mieszkanie jest zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody , "Karczówka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

355 000 zł32 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Informacja dla biur: współpracuję z parter Nieruchomosci Ewentualnie zapraszam z gotowym klientem. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,5m2 przy ul. Brzeskiej 5 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

637 520 zł31 m² 20 618,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowanie nowe mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji ul. Ostrobramska, dzielnica Praga-Południe Termin oddania II kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł29 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż kawalerka z antresolą oraz oddzielną kuchnią z oknem o powierzchni 28,60 m2 i wysokości 2,96 m zlokalizowanej w zabytkowej części Starej Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł40 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 40,5 m2, położone w świetnej lokalizacji w pobliżu placu Kromera. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł38 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Jaworzno Bankowe

Jaworzno Bankowe,opolskie

6 235 000 zł43 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję Państwu do zakupu teren inwestycyjny, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 43000m2 zlokalizowany w miejscowości Jaworzno Bankowe w gminie Olesno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

340 000 zł68 m² 4 985,34 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, wyremontowane , trzypokojowe mieszkanie - Rybnik Nowiny Mieszkanie posiada powierzchnię 68,2 m2 , zostało gruntownie wyremontowane w 2006 roku, podczas remontu wymienione zostały okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł45 m² 20 889,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie na Miasteczku Wilanóww. Idealne dla singla, pary lub pod cele inwestycyjne. (English Translation Below) Lokalizacja Apartament mieści się na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

770 000 zł101 m² 7 524,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Nadodrze. Mieszkanie jest dwupoziomowe o powierzchni ponad 100 m2, 4 - pokojowe. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Ruda Śląska,śląskie

210 000 zł46 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Rezerwacja Zobacz film: lokal znajduje się Rudzie Śląskiej Kochłowicach, ul. Łukowa. Mieszkanie w standardzie do odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borki Siedleckie

Borki Siedleckie,mazowieckie

159 000 zł1 114 m² 142,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę 1114 m2 w miejscowości Borki Siedleckie, gm. Suchożebry. Działka o wymiarach 34m szerokości na ok. 33 długości. Wokół nowe domy jednorodzinne W drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

535 000 zł86 m² 6 184,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prime Property proponuje do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w samym centrum Bochni, na ul. Kazimierza Wielkiego. Lokale usytuowane jest pierwszym piętrze stylowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł62 m² 14 630,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 62,2 M2 | 3 pokoje | ursynów prywatne osiedle dla kogo : Mieszkanie idealnie spełni oczekiwania rodziny 2+2, lub inwestora poszukującego mieszkania na wynajem. Budynek: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowy, parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim wysokim, zlokalizowany w Tarnowie Opolskim, woj. opolskie, 17 km od Opola, na działce 7 ar. Ładny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł70 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z dużym balkonem 13mkw. Budynek gotowy we wrześniu 2024r. Zakup bez pcc i prowizji! Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających: - salon z aneksem kuchennym - 29mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 100 000 zł440 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość znajdującą się w Łomiankach dolnych w malowniczej scenerii brzegu Wisly. Na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

197 418 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż apartament o pow. 25,31 m2 położony na nowym osiedlu w dzielnicy Zawady, nieopodal Śródki w Poznaniu. 0% prowizji brak podatku pcc 2% do podanych cen należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Przęsocin

Przęsocin,zachodniopomorskie

1 000 000 zł6 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 6000m2 w Przęsocinie gm. Police. Teren działki objęty jest mpzp, który w części przewiduje zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

550 000 zł2 769 m² 198,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 duże działki inwestycyjne W urokliwym czarnym lesie Można zakupić działki pojedynczo po 550000 wszystkie za 2 300 000 dane techniczne: kompleks czterech dużych działek inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł42 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe, przytulne mieszkanie o pow. 42m2, na Ochocie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2018 r. Mieszkanie jednostronne - wschód, w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

545 539 zł55 m² 9 918,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż klasyczne, przestronne mieszkanie 23pokojowe o powierzchni 55m2 z balkonem, położone na I piętrze od strony południowej. Mieszkanie oddane do użytku - możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 992 zł47 m² 11 822,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica- przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

349 999 zł74 m² 4 697,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 74,5 m 2 zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rynek

Przyrów,śląskie

979 000 zł370 m² 2 639,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko U nas! Oferta sprzedaży domu w rynku Przyrowa idealnego pod działalność gospodarczą. Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu, rynku Przyrowa. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

570 000 zł48 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***oferta na wyłączność-tylko W imperium nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm-ul. Leonarda 7! Nieruchomość idealna na wynajem, 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij