dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

287 900 zł35 m² 8 225,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( w godzinach 9-18 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszch CENACH! Jedyny taki i zarazem NAJMNIEJSZY układ 2 pokoi na inwestycji, dużym OGRODEM na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowodwór

Nowodwór,lubelskie

43 000 zł3 200 m² 13,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie prostokąta, w malowniczym zakątku na obrzeżach lasów kozłowieckich. Mało już takich miejsc w Polsce gdzie tusz za miastem można spotkać sarny, bażanty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł63 m² 6 230,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie w lokalizacji Podzamcze przy ulicy Forteczna. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

940 000 zł103 m² 9 126,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maja_924' z ceną: 652 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Przebędowo,wielkopolskie

389 000 zł69 m² 5 642,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poszukujesz mieszkania dla siebie i dla swojej rodziny ? Cenisz sobie wygodę i przestrzeń ? A może zależy Ci na dobrze skomunikowanej lokalizacji ? Zapraszam Cię na prezentację bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze budynku przy ul. Ujejskiego - Wzgórze Wolności. Lokal składa się z : - salonu 15 m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 7,06 m2 ,na piątym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cześnikowska

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie na ul. Cześnikowska 2b w Poznaniu Metraż mieszkania wynosi 62,5 m2, skład tego mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia osobno, łazienka, wc osobno i korytarz. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szuć

Szuć,warmińsko-mazurskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do sprzedaży urokliwe siedlisko we wsi Szuć gm. Jedwabno w powiecie szczycieńskim w sąsiedztwie Puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej, rzeki Omulew i jezior: świętajno, rekowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

434 500 zł43 m² 10 104,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego rozkładowego mieszkania. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 29,82 m2 składa się z: - 2 ustawnych pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoroszów

Skoroszów,dolnośląskie

250 000 zł4 524 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Państwu działkę budowlaną w Skoroszowie. Oferta skierowana dla osób ceniących spokój, oraz sąsiedztwo natury. Działka ma wydane Warunki Zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł124 m² 6 169,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zielątkowo Garaż Piękny widok Nowoczesny projekt Spokojna okolica Duża działka Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskim Zielątkowie, gmina Suchy Las, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 900 zł35 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. W skład mieszkania wchodzą: salon 13m2; sypialnia 8m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

413 800 zł34 m² 12 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokal/kawalerka na Psim polu/bierutowska/hydral Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wola Cicha

Wola Cicha,podkarpackie

624 999 zł108 m² 5 813,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej w miejscowości Wola Cicha 6 km od Rzeszowa, które będą oddane jeszcze w tym roku. Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Garwolin

Garwolin,mazowieckie

470 000 zł1 420 m² 330,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Osiedle domów jednorodzinnych, blisko szpital, blisko kościół, do sklepu biedronka 5 min drogi, nie zadłużone, jeden właściciel, drzewa owocowe na działce, budynek gospodarczy 50 m2, na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 806 277 zł77 m² 23 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

999 999 zł48 m² 20 661,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią 48,39 m2 (plan na zdjęciach). Z dwóch pokoi wyjście na balkon. Blok z 2017 roku. Idealne jako inwestycja pod wynajem - tramwaj, autobus 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dobroszów Mały

Dobroszów Mały,lubuskie

635 000 zł90 m² 7 076,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nasprzedaż domek letniskowy w zabudowie bliźniaczej o łącznej pow.89,7m2, położony na działce o pow. 433 m2 z bezpośrednimdostępem do jeziora- własna linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnów

Czarnów,mazowieckie

1 970 000 zł253 m² 7 786,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom W lesie 200M2, działka 1100 M2, gotowy do wprowadzenia, 5 pokoi, czarnów dane technniczne: dom wolnostojący o powierzchni 198m2, 3 kondygnacje, usytuowany na leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł80 m² 7 784,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 2 pokoje) o pow. ok 79,5 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Centrum Szczecina. Nieruchomość zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przepiórcza

Suchy Dwór,pomorskie

2 100 000 zł148 m² 14 189,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Nieruchomość położona w Suchym Dworze sąsiadującym z Gdynią (ok. 1 km). W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: galeria Handlowa Szperk, Lidl, biedronka, MC Donald, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orkiszowa

Koszalin,zachodniopomorskie

539 000 zł83 m² 6 490,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83,04 m2, położony w Koszalinie przy ul. Orkiszowej. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Doktorce

Doktorce,podlaskie

105 000 zł4 900 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Północ przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4900 m , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Doktorce, gmina Suraż. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

463 933 zł35 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronna mieszkanie 2 pokojowe usytułowane na południu Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wołów

Wołów,dolnośląskie

85 000 zł15 900 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 1.59 ha w ciągłej uprawie. Klasa ziemi iiib iva i ivb. Dla osób które chcą przejść na krus lub powiększyć swoje gospodarstwo rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

771 000 zł101 m² 7 039,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w zielistkach 2_343' z ceną: 622 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glincz

Glincz,pomorskie

695 000 zł102 m² 6 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 170 tys. zł, media- prąd i woda - około 80m od działek.- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 875 500 zł135 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Elegancki apartament Z tarasem I imponującym widokiem | park królikarnia budynek: osiedle zostało wybudowane w 1998 roku. Bieżące remonty i regularne serwisowanie budynku pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

435 000 zł962 m² 452,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 25,3 x 39,53, dojazd drogą utwardzoną media - prąd, woda, gaz. Jest miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 280 000 zł78 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament położony na ostatnim piętrze z tarasem o powierzchni 28m2 z doskonałą ekspozycją na południe - wschód i zachód. Układ pomieszczeń - 3 komfortowe sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł33 m² 14 706,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 529000.00 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł138 m² 18 840,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 138M2, z umową najmu, dostosowany do działalności medycznej lub kosmetologii, ursynów - natolin budynek: budynek mieszkalny pięciopiętrowy z lokalami usługowo-handlowymi na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie W nowym budownictwie! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Miłe Zacisze w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 169 000 zł55 m² 21 371,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w nowym apartamentowcu z 2009 r. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

295 000 zł59 m² 5 037,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 Pawłowice niski blok do wprowadzenia rezerwacja oferta dostępna tylko W naszym biurze! O ferujemy Państwu ofertę sprzedaży M-4 na parterze, w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Grodków,opolskie

169 000 zł38 m² 4 476,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu w Grodkowie przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal ma 37,75m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Poziomkowym w Suchym Lesie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mączna

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Mącznej na Poznańskich Jeżycach tuż obok ul. Kościelnej. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł73 m² 18 462,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ursynów- stary Imielin , komfortowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze w 7- piętrowym budynku z 2008 r. Na pow. 73,12 m2 znajduje się: - przestronny salon z otwartą.