dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bystra,pomorskie

947 000 zł97 m² 9 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 299 tys. zł, ma plan zagospodarowania, pobliżu sklep, szkoła oraz przystanek autobusowy, wszystkie media są przy działce- wraz z nią sprzedajemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie z ogrodem położone koło Polic w Trzeszczynie ul. Wspólna, znajdujące się w budynku nr B. - powierzchnia użytkowa 81m2 - ogród - ok. 62m2 - dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Goczałków

Goczałków,dolnośląskie

364 900 zł128 m² 2 850,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 128 m 2 w Goczałkowie, 5 km od Strzegomia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

655 000 zł66 m² 9 864,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w przepięknym mieszkaniu wykończonym pod klucz w nowoczesnym stylu które znajduje się nieopodal Zalewu Siedleckiego przy ulicy Dylewicza w Siedlcach. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł93 m² 17 185,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjna cena! 4 pokoje - 93 M2 ogródek - 50 M2 mieszkanie do własnej aranżacji miejsce postojowe oraz duża komórka lokatorska - dodatkowo 80 000 zł piękny park do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

698 170 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedasz przestronne trzypokojowe mieszkanie w Kielczowie. Opis: mieszkanie położone jest na 1 piętrze w budynku dwulokalowym. Składa się z dwóch sypialni, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

970 000 zł90 m² 10 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 390 tys. zł, prąd i gaz przy działce, plan zagospodarowania przestrzennego, działka prostokątna- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja! Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej okazji! Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na północy Szczecina. To przestronne mieszkanie o powierzchni 65m posiada wszystko, czego potrzebujesz: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

418 275 zł41 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( w godzinach 9-18 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! NAJLEPSZY układ 2 pokoi na inwestycji, okna skierowane na południe , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

439 000 zł85 m² 5 190,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 komfortowe pokoje w centrum! | Dąbrowa Górnicza ul. Królowej Jadwigi zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

703 595 zł70 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł28 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokój sprzedaż Warszawa | kawalerka Warszawa Gocław sprzedaż | 1 pokój sprzedaż Warszawa | 1 pokój sprzedaż Gocław | kawalerka inwestycyjnie Warszawa | Prezentujemy jasne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

74 060 zł3 703 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki w Potrzanowie, gmina Skoki. Na sprzedaż 4 odrębne działki rolne oznaczone wg. studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

320 000 zł802 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocze działki - idealne pod dom Z ogrodem! Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś budować dom i odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

523 500 zł45 m² 11 664,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Gotowy Budynek! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44,88 m2 oraz balkonu 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł44 m² 16 425 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Neo Praga, zrealizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borkowice

Borkowice,wielkopolskie

210 525 zł1 203 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną Z mpzp - skrzynka na działce Działka idealna pod budynek 2 lokalowy ( wymiary 30/40 ) Działka położona w cichej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 z dużym ogrodem nawet do 196 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Lwowskiej. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozbórz

Rozbórz,podkarpackie

280 000 zł275 m² 1 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom, który znajduje się we wsi Rozbórz na Podkarpaciu. Jest to wolnostojący budynek z lat dziewięćdziesiątych, dwupiętrowy, w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

550 000 zł25 m² 21 722 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

543 798 zł56 m² 9 710,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! wyprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

1 690 000 zł97 m² 17 402,90 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

luksusowy apartament na Nowym Tysiącleciu Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 92,77 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Nowe Tysiąclecie. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białystok,podlaskie

299 000 zł30 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka o powierzchni 30,20 m2, zlokalizowana w samym centrum miasta. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł62 m² 18 622,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Adres: ulica: chłopska 65, gdańsk Żabianka Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone w dzielnicy Żabianka w Gdańsku. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

10 900 000 zł3 100 m² 3 516,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwa funkcjonujące obiekty hotelowe oddalone od siebie o 1 km. 31 pokoi i 19 pokoi - pokój, łazienka, meble, tv, internet,. Pralnia Restauracja - 3 sale - wydzierżawiona. Restauracja - 1 sala -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 700 000 zł360 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Posiadłość położona jest w prestiżowej zielonej okolicy Warszawy. Dookoła klasyczne nieruchomości. Posiadłość składa się z głównego domu o powierzchni 360 m. kw. oraz mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Mława,mazowieckie

185 000 zł38 m² 4 886,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej cenie w doskonałej lokalizacji miasta w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum. przy ul. Henryka Sienkiewicza w Mławie. Zabezpiecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (opcja 3 pokoi) o powierzchni 53 m2, położone w dzielnicy Krzyki, osiedle Gajowcie okolice ul. Gajowickiej Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

432 000 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

TO mieszkanie jest idealne dla Ciebie Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania o łącznej powierzchni 36 m2 z dwoma miejscami postojowymi zewnętrznymi. Dwa pokoje, aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

930 000 zł219 m² 4 246,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 266 m²

Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę sprzedaży nieruchomości z dużym potencjałem, zlokalizowanej w malowniczych i spokojnych Hermanicach, w niedalekim sąsiedztwie Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i trzech piwnic (ok. 9.50 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż budynek usługowy zlokalizowany na 18 arowej działce Nieruchomość posiada (wz) warunki zabudowy z przeznaczeniem na rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barcice Drwalewskie

Barcice Drwalewskie,mazowieckie

110 000 zł950 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urocza działka w Barcicach Drwalewskich, działka ma szerokość od wjazdu 24m, a długość 40m, porośnięta pojedyńczymi drzewami, przeznaczenie; budowlana media; woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słowieńsko

Słowieńsko,zachodniopomorskie

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom bliźniak z czerwonej cegły o powierzchni 41 m/2 we wsi Słowieńsko, powiat świdwiński. Wybudowany w 1950 roku. Dom posadowiony jest na działce 800 m/2. Na dzialce znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świderskiego

Katowice,śląskie

5 300 000 zł555 m² 9 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 581 m²

Tylko w Relaton! Kupujący nie płaci prowziji. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w dzielnicy Katowic Zarzecze (ul. Świderskiego). Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Targowa

Rawicz,wielkopolskie

1 500 000 zł2 434 m² 616,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana wielorodzinna dla dewelopera | Rawicz. Zadzwoń do nas:lub| oferta na wyłączność. Kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Rawicz zapewnimy pełną obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

2 150 000 zł7 474 m² 287,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta dla firm lub osób prywatnych pragnących zainwestować i zaufać najskuteczniejszej od dawna metodzie jaką jest inwestycja w ziemię! Oferujemy na sprzedaż działkę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł80 m² 9 574,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka w Doskonałej Lokalizacji - Błonie, 30 km od Centrum Warszawy Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową działkę o powierzchni 1000 m2, usytuowaną w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

969 000 zł142 m² 6 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.