dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

649 800 zł71 m² 9 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

754 600 zł52 m² 14 428,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Słoneczne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Milicz,dolnośląskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

*** hot oferta - 4 pokojowe mieszkanie w centrum Milicza - wysoka jakość wykończenia *** budynek I lokalizacja: mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4 -piętrowego budynku z 2016 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł63 m² 18 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2006r, cegła Ekspozycja południowo-wschodnia (salon), północno-zachodnia (sypialnie) Sypialnie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piaseczno,mazowieckie

3 890 000 zł280 m² 13 892,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - niepowtarzalna lokalizacja | zieleń, natura I cisza. A przy tym bliskość do centrum warszawy Luksusowy dom w Zalesiu Dolnym , który jest synonimem dobrego smaku i wygody - ogrom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Józefa

Józefów,mazowieckie

1 225 000 zł41 m² 29 878,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:979 m²

W ofercie działka o powierzchni 979 m2 położona przy ul. Piłsudskiego zabudowana dwoma budynkami. Pierwszy budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 41 m2 skalda się z: - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatnie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zwardoń

Zwardoń,śląskie

2 714 000 zł1 357 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Oferta inwystycyjna domu wczasowego Z salą bankietową Oferujemy Państwu inwestycję położoną w Zwardoniu która zostanie zaadaptowana pod dom wczasowy (pensjonat) z dużą salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Garwolińska Cena: 399 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie 23,5m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tartak Brzózki

Tartak Brzózki,mazowieckie

1 199 900 zł11 850 m² 101,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży malownicza działka położona w gminie Radziejowice , Tartak Brzózki tuż przy zalewie na Hamerni i rzece Pisia Gągolina. Powierzchnia terenu to 11 850 m 2 Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

377 000 zł56 m² 6 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi Otwarte 01-05.08 ( w godzinach 9-18 w sobotę od 9 do 14 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Jedyny taki i zarazem NAJLEPSZY układ 3 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

387 055 zł31 m² 12 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 odbiór10.24 E Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

790 000 zł185 m² 4 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

NA sprzedaż nowy dom W zabudowie szeregowej - W ścisłym centrum miasta! nowe osiedle! kupujący nie płaci podatku 2% pcc! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Do sprzedaży kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

482 720 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 549 000 zł260 m² 5 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży domu wolnostojącego położonego W dąbiu. Nieruchomość po generalnym remoncie, w wysokim standardzie wykonczenia. Nieruchomość O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Akacjowa

Bieniewice,mazowieckie

549 000 zł78 m² 7 045,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim, o powierzchni 77,92 m2 wraz z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, bezczynszowym Osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Krasnystaw,lubelskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż widne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okrzei w Krasnymstawie. Mieszkanie o powierzchni 47m2, w skład którego wchodzą: -widna kuchnia, -sypialnia, -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

696 321 zł34 m² 20 295 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Gryfa Pomorskiego to doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o komfortowym życiu blisko morza oraz centrum miasta. Zlokalizowana w pobliżu ulicy Gryfa Pomorskiego i Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

459 000 zł47 m² 9 803,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Rezerwacja! Zachęcam do zakupu przestronnego mieszkania w Śródmieściu, o powierzchni 46,82 m , usytuowanego blisko dworca na ul. Armii Krajowej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł52 m² 16 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie 52m2 * parter * mieszkanie rozkładowe * salon z aneksem kuchennym, dwa osobne pokoje, łazienka z oknem, przedpokój, loggia * do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Azaliowa

Reda,pomorskie

485 000 zł1 056 m² 459,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m2 w Redzie przy ulicy Azaliowej. Możliwość zamiany na mieszkanie w Redzie. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2 w okolicy ulicy Estońskiej Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Wyższej Szkoły Bankowej , Galerii handlowej Magnolia , oraz Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

345 500 zł34 m² 10 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż prawie gotowych mieszkań, tylko u nas znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ 2 pokoi na inwestycji, okna skierowane na południe , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł79 m² 8 204,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na osiedlu Lecha. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, ze świetnym układem pomieszczeń i niesamowitymi widokami. 0% prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 956 075 zł108 m² 18 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 107,73 m2 + balkon 23,82m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

530 610 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem na osiedlu Złotego Wieku, gdzie przyroda i wygoda mieszczańska idą w parze. Nieruchomość, która oferujemy, nie tylko gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 990 zł26 m² 17 662,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Idealne pod inwestycję! | Starter | Grunwald!.| Polecam na sprzedaż lokal w budynku Starter1, oddane do użytku w 2014 roku po kapitalnym remoncie budynku. Mieszkanie było remontowane po wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

574 900 zł54 m² 10 568 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/krzyki/gaj/krynicka/okazja/3pok./Bardzka/Armii Krajowej Obniżona cena! Toplokalizacja blisko UE i Akademii Medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł637 m² 2 354,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 637 m2 z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę Działka położona jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

729 990 zł200 m² 3 649,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200m2 na działce o powierzchni 500m2 w Sędzisławiu 5 pokoi, kuchnia i łazienka częściowo wyremontowany, możliwość zagospodarowania wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

1 200 000 zł143 m² 8 391,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam dom (połowa bliźniaka) zlokalizowana na pograniczu dwóch przepięknych miejscowości znajdujących się pod Poznaniem: borówca i Kamionek. Lokalizacja domu jest wyjątkowa. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jednorodzinny dom o powierzchni 124 m 2 na działce 1000 M2 znajdujący się w południowej części Radomia w dzielnicy Krychnowice. Dom jest przestronny z lat 2000, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł94 m² 20 425,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie. W pełni wyposażone, prócz pokoju dziecka - meble zabieramy. Urządzone z biurem projektowym, wykończone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 791 zł43 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

754 900 zł60 m² 12 604,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Wrocław Lipa Piotrowska. Mieszkanie ma 59,89m2 z balkonem 8m2 i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie rozkładowe, 1 piętro w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Łańcut,podkarpackie

485 000 zł63 m² 7 718,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Centrum Łańcuta, na szczycie 5-cio kondygnacyjnej inwestycji na os. Generała Maczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

w okresie 9-19 sierpnia kontakt pod numerem tel. "dom" tak krótkie słowo a mające tyle definicji co ludzi, którym kojarzy się ze schronieniem, bezpieczną oazą, rodziną, ciepłem. Każda definicja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

599 000 zł197 m² 3 040,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

W ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom o powierzchni 165m2, usytuowany na 6-arowej działce w miejscowości Zaczernie k. Rzeszowa. To doskonała inwestycja pod hotel pracowniczy lub pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 434,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Grodzisku Mazowieckim. Cechy nieruchomości: wykończenie gwarantujące gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Nowy blok z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł50 m² 10 320,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Bohaterów w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.