dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

821 835 zł83 m² 9 901,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 4 pokoje z dwoma tarasami, ogródkiem i garderobą. Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Inwestycja gotowa, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

411 767 zł37 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

3 135 000 zł157 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Apartament w Rezydencji Konstancińska wyróżnia się stylowym wnętrzem, optymalnym rozmieszczeniem pomieszczeń oraz wysoką jakością materiałów wykończeniowych. Jego lokalizacja, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

568 197 zł63 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk Kowale Cena: 568197,00 pln mieszkanie 2a Powierzchnia mieszkania: 63,14 m Rok budowy: 2025 (oddanie czerwiec) Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł160 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 803 m²

Poszukujesz domu otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy blisko pięknego jeziora? Dziś mam zaszczyt zaprezentować Państwu jedyny w swoim rodzaju dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż 2 pokojowe, piękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza. Mieszkanie jest idealne dla osób młodych jako pierwsze mieszkanie. Po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

754 308 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

U nas nie zapłacisz prowizji mieszkania gotowe "pod klucz", bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera , budynek oddany do użytku Oferujemy Państwu wyjątkową możliwość zakupu nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaciążek

Jaciążek,mazowieckie

299 000 zł451 m² 776,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdująca się w miejscowości Jaciążek. Na sprzedaż budynek po szkole Podstawowej , wspaniała okazja do zakupu ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

430 000 zł90 m² 4 799,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

*** 4 pokojowe mieszkanie W nowszym bloku Z cegły szuka nowego właściciela*** Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rudna

Rudna,dolnośląskie

410 000 zł300 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość! dobra cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom położony w urokliwej okolicy w Rudnej. Nieruchomość zachwyca swoją historią oraz klimatem przenikającym do ogrodu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

270 000 zł77 m² 3 497,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej miejscowości, która oddalona jest jedyne 6 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Bardzo przyjemne 2 pokojowe mieszkanie 2 położone na wysokim piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie o wysokości pomieszczeń 3,10 m, optycznie dzięki temu mieszkania wydaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

459 000 zł33 m² 13 942,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 24.08.2024 OFERTA Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI Polecamy przytulne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 33 m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku " APARTAMENTY KOPERNIK" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

3 150 000 zł5 745 m² 548,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży obejmuje teren składający się z kilku działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 5 745 m2, przeznaczony w planie miejscowym jako tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 85m2. Jelenia góra- blisko centrum. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży stylowego mieszkania trzypokojowego położonego w Jeleniej Górze w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

284 000 zł28 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie, o powierzchni 28 m2, na ulicy Sandomierskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł26 m² 20 148,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu na sprzedaż, przytulną kawalerkę o 25,56 m , na warszawskim Mokotowie, w bliskiej odległości stacji Metro Pole Mokotowskie. Lokalizacja: warszawa, ul. Kazimierzowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 650 001 zł300 m² 8 833,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wrocław - krzyki borek / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 300 M2 / działka 440 M2 / sąsiedztwo parku południowego gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

204 000 zł42 m² 4 820,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ogłasza aukcję, której przedmiotem jest zawarcie umowy sprzedaży prawa własności lokalu mieszkalnego nr 3 przy ul. Dębowej 17a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 566,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze z windą o powierzchni 48,18m2, z 2020 roku. Wysoki standard, w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

783 000 zł103 m² 7 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 249 tys. zł, działka wyposażona prąd, gaz, telefon, woda- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 059 999 zł129 m² 8 217,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz segmentu w spokojnej okolicy w centrum miasta ? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum Warszawy Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatni segment W centrum z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł58 m² 17 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ustawne trzypokojowe mieszkanie z widną odrębną kuchnią. Mieszkanie narożne. Ekspozycja okien północ, zachód. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Spółdzielczo - własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierza

Mysłakowice,dolnośląskie

935 000 zł81 m² 11 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Biuro Niruchomości Optima ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż niesamowity dom w zabudowie bliźniaczej w Mysłakowicach k. Jeleniej Góry. Jest to nowy dom z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

425 000 zł36 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze (poddaszu) w 6-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Powstańców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł62 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na góry, znajdujące się w pięknie położonej uzdrowiskowej miejscowości Jedlina Zdrój, przy ulicy Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Małuszów,dolnośląskie

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowego zlokalizowanego w miejscowości Małuszów niecały kilometr od fabryki lg. Budynek o powierzchni użytkowej 291,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł280 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

NA sprzedaż: dom wolnostojący z garażem na 2 samochody na działce 1004m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kiełczowie w bliskim sąsiedztwie dzielnicy Wrocławia Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

480 000 zł47 m² 10 234,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Lubiewo

Lubiewo,warmińsko-mazurskie

665 000 zł19 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomosc połozona ok 6 km od centrum Mikołajek Nr działki 143/1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Grzybowa

Ćwiklice,śląskie

427 656 zł5 190 m² 82,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 5190m2 usytuowaną w Ćwiklicach na kolonii Podlesie (okolice ul. Grzybowej i Kombatantów). Teren płaski w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 599 000 zł132 m² 12 083,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż: nowoczesny Rodzinny Dom w Prestiżowej Lokalizacji - Grodzisk Mazowiecki Prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom w podwarszawskiej miejscowości Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 385 000 zł62 m² 22 256,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 62,23 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 27,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chojnów

Chojnów,mazowieckie

540 000 zł2 631 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2631 m.kw. w miejscowości Chojnów. Oddalona zaledwie około 100 m. od drogi asfaltowej, co zapewnia ciszę i spokój z jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

362 000 zł1 000 m² 362 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kamieniec wrocławski - czernica / działka 1000 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam Państwu dwie działki budowlane w Kamieńcu Wrocławskim. Działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

320 000 zł96 m² 3 348,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestrzeni, to oferta lokalu idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. To oferta idealna również pod inwestycje - wynajem. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 96 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m 2 z balkonem, mieszczące się na 3. piętrze kamienicy, os. Leśne w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - pokój (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

679 000 zł51 m² 13 313,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Home- estate proponuje Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Kolorowym w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku z lat 60tych/cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotno

Łódź,łódzkie

659 000 zł66 m² 9 992 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Więcej informacji: idealna alternatywa dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania M4 W nowym budownictwie blisko lasu I parku! lokalizacja: łódź Polesie (zdrowie-Mania), okolice ulicy.