dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł21 m² 26 176,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mikroapartament na woli - idealny na zakup inwestycyjny budynek: inwestycja jest częścią kompleksu Osiedle Bliska Wola. Za budowę nieruchomości odpowiada deweloper J.W. Construction. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł39 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

611 560 zł125 m² 4 892,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow.125m 2 usadowiony na działce od 310 - 520 m 2. Domy wybudowane są do stanu surowego zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

365 000 zł48 m² 7 577,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na os.Nałkowskich. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, wejście do każdego pokoju oddzielne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

570 000 zł50 m² 11 388,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu mieszkanie na ul. Pienistej Ta niezwykle atrakcyjna i poszukiwana lokalizacja zapewnia idealne warunki do komfortowego i spokojnego życia. Mieszkanie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 53 m , usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szteklin

Szteklin,pomorskie

415 000 zł6 646 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kociewskie Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkową działkę nr 314/11 położoną w obrębie geodezyjnym Szteklin, powiat Starogardzki o powierzchni 0,6646 ha. Obecnie przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

825 000 zł51 m² 16 097,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! mistrzejowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów w inwestycji Piasta Towers. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł146 m² 8 583 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego znajdującego się na Strzeszynie przy ulicy Literackiej. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

83 000 zł722 m² 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 722 m2 w miejscowości Knyszyn. Działka posiada warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną oraz dostęp do drogi publicznej. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skowronków

Piekary Śląskie,śląskie

473 963 zł69 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

oraz podatku od czynności-cywilno prawnych! Przedstawiamy państwu mieszkanie zlokalizowane na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Skowronków 19 w znakomitej dzielnicy Piekar Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 053,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne blisko umk! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w wieżowcu z wielkiej płyty z lat 70 Na powierzchnię ponad 48 m kw składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

788 500 zł76 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76 m2 na Oporowie! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Gotowe do odbioru: 08.2023 Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

624 146 zł55 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

561 787 zł60 m² 9 363,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach. Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł127 m² 5 911,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z gotową inwestycją zrealizowaną na terenie osiedla Budziwój. Ostatni 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Leszno,wielkopolskie

295 000 zł46 m² 6 385,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe w Lesznie przy ul. Armii Krajowej 9 , o powierzchni 46,20 m2 z windą , balkonem i przynależną piwnicą. Ciepłe, słoneczne środkowe mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witaj. Jestem właścicielem mieszkania przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Chcę zaoferować Ci zakup tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży bezpośrednio, od właściciela Słoneczne, rozkładowe, ocieplane mieszkanie: 2 pokoje, łazienka, oddzielna kuchnia, przedpokój, piwnica, II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednicy prosze nie dzwonić, chyba, że z zainteresowanym klientem. Nie płace prowizji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

456 000 zł3 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3800m2. Działka w kształcie prostokąta, szerokość to 23m, a długość 172m. Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

592 000 zł50 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wyposażonego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,34 mkw w skład którego wchodzą: - kuchnia - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł42 m² 14 194,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/premium/krzyki/vivaldiego/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód mieszkanie wykończone pod klucz! Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

290 000 zł58 m² 5 003,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,96m 2 na 3p/4 na os. Pułanki 16. Bardzo dobra lokalizacja, w głębi osiedla, z balkonu typu logia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł45 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament o powierzchni 44,5 m , położony na wysokim parterze w 6-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Wiślane Tarasy, wybudowanym w 2016 roku. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

729 001 zł972 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana Aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam znakomitą nieruchomość inwestycyjną! Nowoczesne, zamknięte osiedle, piękne widoki! Idealne pod wynajem długo i krótko-terminowy. Mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł50 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m2 w Rzeszowie na ul. Rymanowskiej. Idealna lokata kapitału w postaci mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

192 500 zł1 540 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana O powierzchni 13,4 ar plus 2 ar droga udział W drodze! Do sprzedania atrakcyjna działka położona w drugiej linii zabudowy od głównej drogi biegnącej do Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

621 000 zł56 m² 11 004,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: oferta zarezerwowana! Ładne trzypokojowe mieszkanie w Szczecinie przy ul. Malczewskiego (os. Śródmieście-Północ). Przedmiot oferty: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 5,54 m2 ,na trzecim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Przydrożna

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł4 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr 37 (obręb 4-07-03) przy ul. Przydrożnej na Białołęce w Warszawie. Powierzchnia całkowita: 4000 m2. Media: woda, prąd, gaz. Nieruchomość sąsiaduje z Kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

509 340 zł70 m² 7 276,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

579 000 zł46 m² 12 570,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu na Osiedlu Podgórze 1D w Szklarskiej Porębie. Apartament znajduje się zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością przedstawiam Państwa uwadze przestronne mieszkanie położone w zacisznym miejscu dzielnicy Wysoki Stoczek. Okolica spokojna i zadbana, starannie utrzymana przestrzeń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł44 m² 12 317,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowej kamienicy z początku XX wieku. Lokalizacja: młyniska to dzielnica położona przy linii tramwajowej oraz kolejce skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 113 900 zł70 m² 15 868 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w stanie deweloperskim o pow. 70,20m2 z ogródkiem o pow.24,06m2 położoną na parterze z ekspozycją na wschód w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

275 000 zł92 m² 2 989,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje | 92m2 Niski czynsz wjazd na teren posesji zamykany bramą, z miejscami parkingowymi! Możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

565 900 zł64 m² 8 849,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przylesie! Bezczynszowe duże trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Kwiatowej o powierzchni 63,95. Jeśli chcesz być posiadaczem komfortowego trzy pokojowego słonecznego mieszkania na ulicy Kwiatowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

817 300 zł60 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Targówka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Targówka. Metraż: 59,57 m2. Liczba pokoi: 3, piętro: 5. Zapraszamy do zapoznania się.