dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

485 000 zł48,12 m² 10 078,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, ul. Chylońska 299 Cisowa to jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych dzielnic Gdyni, położona na północno zachodnim krańcu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 673 zł57,64 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, kameralne osiedle przy ul. Augustowskiej na wrocławskich Maślicach to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, komfortu i bliskości natury, nie rezygnując z wygody miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowo powstająca kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Wilanowa i Konstancina-Jeziornej, składająca się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna architektura domu,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45,39 m² 19 387,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2 , Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł160 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Lokalizacja Polecam na sprzedaż ciekawy dom o powierzchni całkowitej 160 m2 (użytkowej 110 m2) w miejscowości Poznań (dzielnica i ulica Morasko). W odległości 100 metrów od posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 688 zł36,48 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł6 339 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Drozdowo gmina Piątnica składająca się z dwóch działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 792/1 i 792/2 o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł185 m² 3 345,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej! Nieruchomość zlokalizowana w Fałkowie, oddalonym o 10 minut od Gniezna, z bardzo dobrym połączeniem przez drogę S5.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 550 m² 77,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1550m2 w Kolbuszowej Górnej, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł930 m² 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:14 694 m²

Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontu Lokalizacja: sulicice, województwo pomorskie Typ nieruchomości: pałac Powierzchnia budynku: około 930 m Działka: 1,4694 ha Stan: do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,68 m² 7 032,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do własnej aranżacji na Teofilowie Opiekun oferty: stanisław Karwowski Tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,80 m² 8 015,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,8 m , położonego na parterze w Kąpinie przy ul. Wiejskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łódź,łódzkie

820 000 zł99,18 m² 8 267,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - ok.100 mkw. Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 100 kw ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł103,44 m² 12 074,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w Grzybowie Główne atuty nieruchomości:500M od plażynowe budownictwo Z 2019 rokuprzestronny, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe o powierzchni 49,82 m2 Na powierzchnię 49,82 m2 składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Okazja! 7.671 zł/m | 73m | 4 Pokoje | Os. Kmity | Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy atrakcyjną cenę z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka znajduje się w Nowych Kościeliskach Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego o parametrach: C4 mn + przeznaczenie podstawowe budownictwo jednorodzinne wolnostojące +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł63,24 m² 8 143,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie - 4 pokoje - 63,24 m2 plus duży balkon ostatnie takie mieszkanie w inwestycji Cena katalogowa mieszkania: 611.847 zł Cena mieszkania po rabacie: 515.000 zł! + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

887 556 zł59,97 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 001, ogródek: 185,63.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł17 300 m² 72,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne Działki Inwestycyjne z Dużym Potencjałem w Miejscowości Parzyce, bezpośrednio przy Drodze Krajowej 94 - zobacz film Prezentacja video Szukasz działki pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,33 m² 21 324,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 40.33 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,09 m² 12 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość - przestronne mieszkanie 62,09m2 przy jednej z najkrótszych ulic w Szczecinie, tuż przy szczecińskim Starym Mieście. Z okien widok na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł900 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o pow.9,a położona w malowniczej części miejscowości Radziszów. Działka w miejscowym planie przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

583 800 zł4 200 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Jezierzyce Kościelne, oferujące możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub prowadzenia działalności gospodarczej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł223 m² 3 134,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży, funkcjonalny budynek o powierzchni użytkowej 223,7 m , położony w samym centrum Smarchowic Wielkich. Co bardzo ważne budynek przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,52 m² 5 553,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie: - biskupiec, ul. Ludowa, - IV piętro, - 49,52 m2, - 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, - piwnica, - czynsz około 600 zł. Mieszkanie: - ładnie doświetlone, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł37 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży kompleks 3 działek rolnych w miejscowości Stary Żmigród gmina Nowy Żmigród powiat Jasło. Działki rolne o powierzchni łącznej 37 ar. Cena za całość 17 tyś zł.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 249 m² 396,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jaworze działka budowlana Proponuję na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 1249m2. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 35mx36m, dobrze nasłoneczniona, ogrodzona z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wyżne,podkarpackie

1 367 000 zł220,80 m² 6 191,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowy dom z 2015 roku zlokalizowany w Wyżnem obok Rzeszowa (ok. 2 km do budowanego zjazdu na S-19, ok. 20 km od Galerii Rzeszów).

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łomnica,wielkopolskie

170 000 zł3 519 m² 48,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną lokalizacja: łomnica, gm. Zbąszyń, powiat nowotomyski, woj. Wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 236/2 Warunki zabudowy Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 227 770 zł12 042 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12 042 mkw położona na Złotnie, w rejonie ulic: stare Złotno, złotno, huta Jagodnica. Nieruchomość o wymiarach ok.37x 325 m. W drodze dojazdowej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł185,54 m² 5 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł14 114 m² 102,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę 1,41 ha w miejscowości Bochnia- ul. Kąty Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 14 114 m , położoną w miejscowości Bochnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 466 520 zł134,12 m² 10 934,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom szeregowy 134 m z ogrodem i poddaszem | Międzylesie, kameralne osiedle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

207 600 zł1 038 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Karkonoszach w miejscowości Wojcieszyce. Oferowane na sprzedaż działki znajdują się pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą. Działka budowlana -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł5 000 m² 23,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 5000 m2 , położoną w miejscowości Wierzchy , gmina Osie, powiat Świecie. Klasa iva, ivb.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,33 m² 5 403,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Nowa niższa cena. Promocja tylko do końca kwietnia b.r.! przedstawiam mieszkanie przy ul. Krasińskiego, które łączy świetną lokalizację, solidne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

344 421 zł3 479 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Duży salon ok. 18m2, sypialnia, kuchnia z dwoma oknami, łazienka z wc, przedpokój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij