dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

595 000 zł46 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lilli Wenedy w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Mieszkanie składa się obecnie z: - jasnego salonu z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 650,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze zadbanego bloku z lat 70. Lokalizacja: wrocław, przy ul. Poznańskiej Blisko do Centrum Miasta. :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedliszowice

Siedliszowice,małopolskie

129 000 zł61 m² 2 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sielankowe życie na wsi, przepiękny letni dzień, zapach świeżo skoszonej trawy, głosy bawiących się dzieci i Ty w przeuroczym, drewnianym domku mogący podziwiać to wszystko otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Lublin,lubelskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m 2 zlokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. Północnej 18 (śródmieście, lublin). Jest to idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łuczyce,małopolskie

1 350 000 zł218 m² 6 193 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom z ogrodem w miejscowości Łuczyce - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Lokalizacja: łuczyce to mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaszczew

Jaszczew,podkarpackie

285 000 zł180 m² 1 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 384 m²

Sprzedam dom murowany w miejscowości Jaszczew w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Jedlicze. Atrakcyjnie położona nieruchomość. W miejscowości Szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł56 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na Ul. Głuszyna na drugim piętrzę w 3-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

915 600 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

245 000 zł2 573 m² 95,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 25,73 ar , zlokalizowaną w miejscowości Biały Bór. Nieruchomość gruntowa posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł150 m² 9 801,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Bytom,śląskie

125 000 zł30 m² 4 106,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne, odświeżone, wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,44 m2 w Bytomiu, w sercu województwa Śląskiego! Mieszkanie jest dodatkowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Przeworsk,podkarpackie

320 000 zł49 m² 6 557 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja do sprzedaży mieszkanie w Przeworsku przy ulicy Konopnickiej. Mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze powierzchnia mieszkania 48,8 m2 z przynależną do niego piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

747 000 zł48 m² 15 719,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Podstawowe informacje: mieszkanie położone o powierzchni 47,52 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

597 000 zł38 m² 15 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednio od właściciela - pośrednicy proszę tylko z Kupującym Sprzedam mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami na Krowodrzy przy ul. Wybickiego (obok skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Rynek Górny

Wieliczka,małopolskie

485 000 zł44 m² 11 032,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W centrum wieliczki najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 43,96 M 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 000 zł32 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! super oferta! Inwestycja z najemcą lub bez! Czuby / Węglinek, pięknie zaprojektowane i zaaranżowane mieszkanie. Idealny układ: salon z aneksem kuchennym, wydzielona sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z tarasem 3,96 m2 ,na siódmym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żurawica

Żurawica,podkarpackie

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 (ok. 120 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce ok. 1489m2 (15 arów) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

410 000 zł4 184 m² 97,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Dzierżoniowie. Powierzchnia działki to 0,4184 ha. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Dzierżoniów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

240 000 zł250 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż dom położony w okolicy Sulechów, o pow. 250 m2 na działce o pow. 500 m2 w cenie 240 tys. Nieruchomość składa się z 6 pokoi. Dom składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 240,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli poszukują Państwo mieszkania w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji, to mamy dla Państwa świetne rozwiązanie. Mnóstwo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

493 429 zł50 m² 9 902,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

869 000 zł151 m² 5 231,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie jednorodzinnej położonego w Dopiewie. Oferowana nieruchomość to budynek dwukondygnacyjny, z niezagospodarowanym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

1 418 397 zł68 m² 20 963,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

**nowoczesny Apartament 3-pokojowy 67,66 m na Warszawskim Rakowie - Idealne Miejsce do Życia** Oddzielna kuchnia + duży taras 93,45 m **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

384 034 zł36 m² 10 712,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kaletnik

Kaletnik,podlaskie

3 000 000 zł120 m² 55,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:53 621 m²

Klimatyczna posiadłość gotowa do prowadzenia dochodowego biznesu turystycznego na przepięknym pojezierzu Suwalskim, województwo podlaskie. Na powierzchnię 5,36 ha w pełni ogrodzoną wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

139 000 zł1 345 m² 103,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Zagórzu Śląskim. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z odrębną własnością i możliwością wydzielenia dwóch lokali w dogodnej lokalizacji. Pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Podańsko

Podańsko,zachodniopomorskie

149 000 zł1 045 m² 142,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy do zaoferowania piękną działkę w Podańsku, - o powierzchni 1600 m2, - w atrakcyjnej lokalizacji, - w dobrej cenie - ogrodzona, działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w terenach zielonych, spacerowych, leśnych pomiędzy Jaktorowem, a Międzyborowem. W sąsiedztwie nowo budujące się domy. Nieruchomość zadrzewiona młodymi sosnami, brzozami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

898 000 zł63 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację 3-pokojowego mieszkania spółdzielczego z własnościowym prawem do lokalu położonego w ścisłym centrum Gdańska. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszewskiego

Lublin,lubelskie

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Kożuchów,lubuskie

300 000 zł59 m² 5 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

EN Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dwu poziomowego mieszkania. Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,09 m2, zlokalizowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Partynice, przy Parku Klecińskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

564 000 zł35 m² 16 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasień, potęgowska | Nowe mieszkanie 35 m2 | balkon | 2 piętro | winda | Zewnętrzne miejsce parkingowe, komórka I Gotowe do zamieszkania. ___ Bardzo ładne mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

/ mamy doradcę kredytowego na miejscu / apartament W prestiżowej inwestycji bliska wola budynek: - nowa inwestycja oddana we wrześniu 2022 roku - budynek z recepcją i całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

429 000 zł64 m² 6 669,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,32 m położone na drugim piętrze wieżowca z windą przy ul. Wodnej 37. Opis mieszkania: mieszkania składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia