dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 257 zł47 m² 10 185,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja - miejsce postojowe w okazyjnej cenie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tworóg

Tworóg,śląskie

135 200 zł1 690 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone W malowniczej okolicy przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1690 m2 położona w malowniczej okolicy Tworoga, w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Gliwice,śląskie

420 000 zł71 m² 5 246,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż! Cena: 420.000 zł Lokalizacja: Osiedle Waryńskiego Powierzchnia: 70,8m2 + piwnica 11.25m2 Opis: - Dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

795 000 zł47 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim 47,6 m2 na ul.Łaszkiewicza (Grzegórzki). Nieruchomość położona jest na 12 piętrze w 13 piętrowym bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

308 133 zł40 m² 7 703,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biłgorajska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł110 m² 12 323,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, narożny wybudowany w nowoczesnej technologii budowy. Idealny rozkład pomieszczeń: część sypialniana, pokoje oraz garderoba na drugiej kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

499 500 zł56 m² 8 856,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk Wrzeszcz. Nowoczesna infrastruktura, doskonała komunikacja, wiele ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż nowoczesny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koralowa

Rekowo Górne,pomorskie

1 180 000 zł137 m² 8 638,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nowoczesny dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł100 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy. Nieruchomość oferuje perfekcyjny rozkład i dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Białystok

Białystok,podlaskie

939 000 zł227 m² 4 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

*** dom typu bliźniak *** *** 1998 *** *** os.NOWE MIASTO *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak z 1998 roku , zlokalizowany w niezwykle poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

345 500 zł34 m² 10 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż prawie gotowych mieszkań, tylko u nas znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ 2 pokoi na inwestycji, okna skierowane na południe , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

570 000 zł1 514 m² 376,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka 1514 m2 pośród nowej zabudowy w Nadarzynie. Wymiary 25 x 60 m, w drodze przy działce woda, prąd, zaprojektowany gaz. Częściowo ogrodzona, spokojne miejsce na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

591 095 zł54 m² 11 048,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże, rozkładowe, garderoba, parking komórka / top Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

340 000 zł1 518 m² 223,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane ok. 1500 m2 w Książenicach pod Grodziskiem Maz. W niedalekim sąsiedztwie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Obowiązuje mpzp- zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł162 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skórka

Skórka,wielkopolskie

271 460 zł3 878 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka Blisko Piły Kompleks Działek Niezwykła okazja inwestycyjna! Te działki budowlane znajdują się obok nowego, pięknego osiedla domków jednorodzinnych, stanowiącego idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Musuły,mazowieckie

324 000 zł1 200 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Musułach o powierzchni 1200 m i cenie 324 000 zł jest atrakcyjną ofertą. Posiada dojazd utwardzony, mpzp, media w drodze. W pobliżu znajdują się stawy rybne, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

175 000 zł5 018 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli właśnie szukasz działki poza miastem w spokojnej okolicy, bardzo blisko jeziora to zapoznaj się z tą ofertą. Biuro nieruchomości nuk home w Kwidzynie oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zator

Zator,małopolskie

213 800 zł12 m² 18 431 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zator, powiat Oświęcimski, oddalano o 2 km od parku rozrywki Energylandia. Działka o powierzchni 11,6 ara (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 2 pokojowego mieszkania Z możliwością przekszatałcenia na lokal użytkowy. Świetna oferta pod lokal użytkowy ze względu na swoje położenie, idelany lokal pod kancelarię adwokacką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł100 m² 7 304,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania w Centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni - W pełni wyposażona w sprzęt agd oraz meble pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł65 m² 11 556,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jagodno | 3 pokoje | balkon | garaż | komórka lokatorska Lokalizacja: osiedle Cztery Pory Roku Ilość pokoi: 3 Metraż: 64,9m2 Piętro: 3 na 3 Rok budowy 2009 r. Cena - 750 000,00 zł Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

642 460 zł71 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jasnego przestronnego mieszkania o powierzchni 70,60m2 zlokalizowanego na drugim piętrze dwukondygnacyjnego nowego bloku na Toruńskich Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

450 000 zł38 m² 11 743,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Radzymin 0siedle Reymonta- dwa pokoje z tarasem! Radzymin Osiedle Reymonta- dwa pokoje z tarasem! Ta oferta to wyjątkowa okazja, dostępna tylko w Indepro Nieruchmości! wklej link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reguły,mazowieckie

2 190 000 zł241 m² 9 087,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 7-pokojowy dom klasy premium w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 210,98 m2 na działce 500 m2 w doskonałej podwarszawskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

382 961 zł55 m² 6 962,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

529 594 zł41 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.