dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 002 960 zł63 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

360 000 zł60 m² 5 990,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Mysłowicach przy ul. Róźyckiego. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

817 000 zł65 m² 12 569,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prądnik biały - siewna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Siewna w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycje! Bliskość Rynku i komunikacji miejskiej - lepszej lokalizacji nie ma! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie w bliskości Rynku - gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świebodzińska

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł193 m² 8 031,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom szuka mieszkańców Położony na zielonym Grunwaldzie dom szeregowy szuka mieszkańców (osiedle przy ulicy Świebodzińskiej). Jest to dom szczytowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

748 100 zł100 m² 7 487,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

premium/smolec/marmurowa/100m2/4pok./parking/balkon/piwnica/top! Nowa kuchnia na gwarancji! Montaż w styczniu 2024r.! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

483 835 zł5 093 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacja sulistrowiczki / ślężański park krajobrazowy / działka 5 091 M2 Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

430 114 zł29 m² 14 903,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* cesja umowy deweloperskiej * planowane zakończenie budowy 2 kwartał 2024! * stan deweloperski * kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Torfowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł1 223 m² 571,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu duża działkę przeznaczoną pod inwestycje usługowo-mieszkalną na bydgoskim osiedlu Glinki. Działka o powierzchni 1223 m2 ma kształt prostokąta! Nieruchomość doskonała na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

989 999 zł47 m² 21 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola na Woli. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2018. Nieruchomość o powierzchni 46,99 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

525 312 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opypy

Opypy,mazowieckie

334 000 zł1 500 m² 222,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1500m2. Działka położona w Opypach, kilka km od Grodziska Mazowieckiego, w spokojnej, zielonej, willowej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

1 664 000 zł87 m² 19 056,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Odkryj niezwykłe mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy w sobie elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łopuszna

Łopuszna,małopolskie

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnej działki? Ta oferowana przez nas blisko drogi wojewódzkiej łączy wygodny dojazd z cichą, sielską atmosferą. Idealna na budowę wymarzonego domu nie czekaj, zanim zrobi to ktoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł67 m² 13 397,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W pełni wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie wysoki standard wykończenia Osoba prowadząca; tel. Mieszkanie o powierzchni 67,10 m urzeka przemyślanym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Uniemyśl

Uniemyśl,zachodniopomorskie

260 520 zł2 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow.2004m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 42m i długość 46m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

555 988 zł29 m² 19 245 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na Pradze Południe przy ulicy Drwęckiej. Planowany termin oddania: 31 marca 2026 roku! skrót: na sprzedaż 29-metrowa kawalerka z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Południowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł58 m² 14 065,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: jagodno, metraż: 58,30 m2, piętro: 3/4, pełna własność. Rozkład: salon z aneksem kuchennym (30.52 m2), - Sypialnia (11.54m2), - Pokój (9.2m2), - Łazienka (4.26m2), - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja - oferta sprzedaży wstrzymana. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania blisko centrum miasta? To oferta idealna dla Ciebie! Przeprowadź się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

629 500 zł60 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/ratusz/balkon/centrum/3pok/parking/top Okazja! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

15 000 000 zł1 700 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Oferta nr 6/9434/ogs. Na sprzedaż duża 2,2 ha działka zabudowana kompleksem domków drewnianych. Obiekt jest czynny i przynosi duże zyski. Kompleks składa się z dużej 2.2 ha działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rędziny

Rędziny,śląskie

228 000 zł3 004 m² 75,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie 3-pokojowe przy jeziorze Malta w Poznaniu gotowe do odbioru. Jasne, funkcjonalne, z dużym balkonem i bocznym widokiem na jezioro Malta - tutaj poczujesz się wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 257 zł47 m² 10 185,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja - miejsce postojowe w okazyjnej cenie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tworóg

Tworóg,śląskie

135 200 zł1 690 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone W malowniczej okolicy przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1690 m2 położona w malowniczej okolicy Tworoga, w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Gliwice,śląskie

420 000 zł71 m² 5 246,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż! Cena: 420.000 zł Lokalizacja: Osiedle Waryńskiego Powierzchnia: 70,8m2 + piwnica 11.25m2 Opis: - Dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

795 000 zł47 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim 47,6 m2 na ul.Łaszkiewicza (Grzegórzki). Nieruchomość położona jest na 12 piętrze w 13 piętrowym bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

308 133 zł40 m² 7 703,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biłgorajska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł110 m² 12 323,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, narożny wybudowany w nowoczesnej technologii budowy. Idealny rozkład pomieszczeń: część sypialniana, pokoje oraz garderoba na drugiej kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

499 500 zł56 m² 8 856,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk Wrzeszcz. Nowoczesna infrastruktura, doskonała komunikacja, wiele ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż nowoczesny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koralowa

Rekowo Górne,pomorskie

1 180 000 zł137 m² 8 638,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nowoczesny dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł100 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy. Nieruchomość oferuje perfekcyjny rozkład i dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Białystok

Białystok,podlaskie

939 000 zł227 m² 4 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

*** dom typu bliźniak *** *** 1998 *** *** os.NOWE MIASTO *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak z 1998 roku , zlokalizowany w niezwykle poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

345 500 zł34 m² 10 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż prawie gotowych mieszkań, tylko u nas znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ 2 pokoi na inwestycji, okna skierowane na południe , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

570 000 zł1 514 m² 376,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka 1514 m2 pośród nowej zabudowy w Nadarzynie. Wymiary 25 x 60 m, w drodze przy działce woda, prąd, zaprojektowany gaz. Częściowo ogrodzona, spokojne miejsce na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

591 095 zł54 m² 11 048,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże, rozkładowe, garderoba, parking komórka / top Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej.