dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 34,8 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonia Siedliszczki

Kolonia Siedliszczki,lubelskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 100 m²

Oferuję na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi i kilkoma działkami. Ofertę stanowią grunty rolne zabudowane i grunty rolne niezabudowane. Nieruchomość stanowi doskonałą lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Wiry,wielkopolskie

1 590 000 zł180 m² 8 848,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 180 m2, wiry Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w malowniczych Wirach, niedaleko Poznania. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Szamotuły,wielkopolskie

310 000 zł50 m² 6 167,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

3 750 000 zł192 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Duże 5-pokojowe mieszkanie na manhattanie W centrum przy łuckiej. Budynek: budowa inwestycji przy ul. Łuckiej została zakończona w 1998 roku. W budynku mieszkańcy mają do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem? Ten dom, położony w Ostrzeszowie, niedaleko lasku klasztornego oraz drogi krajowej nr 11, jest idealnym wyborem dla Ciebie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1905 m2 z budynkami do remontu, które można wykorzystać w dowolny sposób. Nieruchomość ze względu na położenie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

880 000 zł66 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu przytulne mieszkanie o powierzchni ponad 66 m2 + ogródek o powierzchni blisko 100 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

1 291 070 zł90 m² 14 366 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

942 150 zł69 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł63 m² 9 300,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujący nie pokrywa kosztów prowizji! Szukasz mieszkania z inwestycyjnym potencjałem? A może chcesz zamieszkać z rodziną w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł37 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z dużym balkonem położona w samym centrum Wrocławia na ulicy Kaszubskiej na Nadodrzu. Prestiżowa lokalizacja przy Odrze oraz Rynku. Budynek to plomba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

378 844 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy w sobie spokój natury z nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi? Apartamenty na Wzgórzach to inwestycja, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ofiar Dąbia

Kraków,małopolskie

400 000 zł25 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Garsonierę 25,18 m na Grzegórzkach, mam przyjemność zaoferować Państwu garsonierę o powierzchni 25,20 m , zlokalizowaną na zielonym i spokojnym osiedlu Dąbie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł28 m² 12 545 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecamy na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę na styku Winiar i Winograd w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w wysokim bloku w znakomitej lokalizacji pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Niedźwiedzica

Niedźwiedzica,dolnośląskie

73 000 zł2 281 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę rolną w oznaczona symbolem R położoną w miejscowości Niedźwiedzica, gmina Walim, w Górach Sowich. W mpzp -oznaczona jako Teren użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Grygowej

Lublin,lubelskie

695 600 zł3 478 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka na Zadębiu o powierzchni ok. 3500m2, szerokości 47m. Rejon ul. Grygowej - tereny zabudowy techniczno- produkcyjnej tj. obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Część działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

593 000 zł46 m² 12 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Promocyjna cena ograniczona czasowo! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 30.09. Po upływie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Rębiechowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

709 000 zł36 m² 19 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na ul. Józefa w sercu Krakowskiego Kazimierza w pobliżu Placu Nowego. Mieszkanie jest położone w ponad stu letniej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Chorzów,śląskie

263 000 zł35 m² 7 429,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 0% Prowizji Po remoncie, gotowe do wprowadzenia! 2 Pokoje z garderobą | 35,4m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 100 zł77 m² 9 053,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/marmurowa/parking/premium/4pok./balkon/piwnica/top!/klimatyzacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

315 000 zł28 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronna kawalerka o powierzchni 27,82m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, idealnego dla rodzin i osób ceniących sobie ciszę i spokój. Mieszkanie jest w idealnym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł48 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 na 1 piętrze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł77 m² 5 834,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania na parterze w ładnej kamienicy w Jeleniej Górze W skład mieszkania wchodzi: - ocieplona weranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

990 000 zł59 m² 16 779,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o metrażu 58,61m2. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem 19,14 m2 Pokój 12,28 m2 Pokój 11,77 m2 Łazienka 5,8 m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł75 m² 14 022,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 74,88 m , usytuowanego na 2. piętrze 3-piętrowego bloku z 2006 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł54 m² 11 778 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku - osiedle Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Śliczny klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 381,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena dla pierwszych klientów Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia wyjątkową inwestycję realizowaną w mocno rozwijającej się części Rzeszowa - przy ulicy Spacerowej. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

691 377 zł49 m² 14 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 teraz niższa cena! poprzednia cena 712760 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

416 000 zł55 m² 7 628,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2025 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orzesze

Orzesze,śląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w spokojnej i cichej okolicy o wymiarach 38 m x 25 m i powierzchni 1000m2. Idealne miejsce na budowę domu dla osób ceniących sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł61 m² 7 880,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 60,78 m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.Wyszyńskiego. Mieszkanie wymaga remontu, ale ze względu na rozkład pomieszczeń daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł47 m² 14 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard! gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone na Jagodnie! Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już na Jesień Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Proszówka

Proszówka,dolnośląskie

180 000 zł200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wyjątkowa działka z domem szachulcowym w Proszówce! Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z domem szachulcowym w Proszówce, w pobliżu Gryfowa Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Brzeg,opolskie

265 000 zł36 m² 7 260,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję mieszkanie-kawalerkę o powierzchni 36.50m2 z widokiem na rynek. Mieszkanie składa się z: -kuchni -salonu -łazienki -przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

425 500 zł33 m² 12 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Osiedle Topolowe

Wierzyce,wielkopolskie

156 240 zł1 488 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa niższa cena na zakup pierwszej działki 105 zł/m2 cena ofertowa 140 zł/m2 Polecamy na sprzedaż działkę pod zabudowę usługową zlokalizowaną w Wierzycach w Gminie Łubowo. Świetna.