dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tereszyn

Tereszyn,lubelskie

1 850 000 zł168 m² 11 031,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Witam, mam do zaoferowania piękny dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia całkowita domu to 193,4m2. Powierzchnia działki 19 arów(szerokość32m. długość 58m.) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Drołtowice

Drołtowice,dolnośląskie

160 000 zł106 m² 1 509,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana o pow. 1885 m2 z posadowioną na niej stodołą. Drołtowice. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka, na którym posadowiony jest budynek oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 900 000 zł2 054 m² 925,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Do sprzedaży hale magazynowo produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 1809m2 położone na terenach przemysłowych Działka we własności o powierzchni ok. 12 500m2 Powierzchnia socjalno biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rusiec

Rusiec,mazowieckie

430 000 zł1 280 m² 335,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 1280m2. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne, autobus, sklep, duża Nowoczesna Szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 500 zł54 m² 7 451,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,61 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 2,5 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,38 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbcze

Dąbcze,wielkopolskie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opiekun Oferty Małgorzata Majchrzak Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Zależy Ci, aby Wasz nowy azyl nie wymagał remontu? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Poznaj niezwykłe atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Victoria Estate prezentuje atrakcyjną działkę z domem oraz budynkiem gospodarczym w centrum Zabierzowa. Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11,44 ara, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

370 000 zł1 500 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 1500 m2 w Książenicach pod Grodziskiem Maz. W niedalekim sąsiedztwie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Działka dobrze utrzymana, słoneczna, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grzęzno

Grzęzno,zachodniopomorskie

39 900 zł14 125 m² 2,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga: oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność - znajdziesz ją tylko u nas! Działka rolna o powierzchni 1,4125 ha położona w obrębie geodezyjnym Grzęzno, gm. Dobra. Przedmiot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łochów

Łochów,mazowieckie

850 000 zł29 700 m² 28,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, pola, lasy, skrzekot żab, wijąca się rzeka Liwiec, rekreacja, turyści oraz bardzo przyjaźni mieszkańcy to krótki opis miejscowości Kaliska gmina Łochów. Prezentujemy dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

To czym odznacza się powyższe mieszkanie to esencja Łódzki, czyli czerwona cegła. Została użyta do podkreślenia charakteru tego miejsca na elewacji, klatce schodowej, jak również w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Borowa Góra,mazowieckie

630 000 zł110 m² 5 709,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

= rezerwacja. Sprzedaż segmentu D1 wstrzymana do 30/09/2024. Dostępny będzie niedługo segment D2 po określeniu nowej ceny. = mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowy segment (bliźniaka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Karłowicza w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowej rodziny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

530 406 zł52 m² 10 206 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzewnowo

Rzewnowo,zachodniopomorskie

200 000 zł4 347 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 347 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym stanowiącym działkę o numerze ewidencyjnym 128/4 oraz nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

835 840 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji I podatku pcc, wysoki standard W ofercie posiadamy różne metraże mieszkań bezpośrednio od dewelopera Oferujemy nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzezinka

Brzezinka,małopolskie

170 000 zł1 750 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1750 m2, usytuowana w malowniczej Brzezince Dolnej, otulonej urokami Beskidu Małego. Ta unikalna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

215 000 zł29 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Great House prezentuje mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią, wysoki parter w centrum Częstochowy o powierzchni 29m2. Praktyczny układ pomieszczeń pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

572 240 zł59 m² 9 698,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Ostatni taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Edwarda Dembowskiego

Kraków,małopolskie

460 000 zł23 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzeda 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 23 m, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1960 roku. Lokalizacja: al. Dembowskiego - Stare Podgórze, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

650 000 zł36 m² 18 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w samym centrum Krakowa - przy ul. Topolowej 10. Nieruchomość: na powierzchnię 35,84 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

259 000 zł2 750 m² 94,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|2750mkw|działka budowlana|blisko lasu|lux| - Przedstawiam Państwu nieruchomość w przepiękny miejscu pod samym lasem. W około przepiękny krajobraz wzgórz Trzebnickich i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 20 Stycznia

Bochnia,małopolskie

438 400 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bochnia - na sprzedaż 2 funkcjonalne mieszkania w pożądanej lokalizacji przy ul. 20 Stycznia. Lokale w stanie deweloperskim, na 1 piętrze. Powierzchnia użytkowa: 54,8 m2 + balkon (ok. 6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

549 000 zł41 m² 13 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy cichej ul. Pawła Włodkowica na Osiedlu Ugorek. Rejon ulic tj. Meissnera, ugorek czy Ułanów. Położenie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Głuszyca,dolnośląskie

109 000 zł57 m² 1 916,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! - Dobra lokalizacja - Lokal nadający się na każdą branżę - Miejsca parkingowe Szukasz nieruchomości pod swoją działalność gospodarczą? Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości: do sprzedania piękny, wykończony, przestronny, zadbany i funkcjonalny dom jednorodzinny oraz duży, murowany budynek garażowo - gospodarczy. Oba budynki usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbrojów

Kraków,małopolskie

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę miasta N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Młynówce Królewskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zbydniów

Zbydniów,małopolskie

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Zbydniów w gminie Łapanów. Piękna, duża działka widokowa. Leżąca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł50 m² 9 702,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 50,50 m2 na ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 900 zł35 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,4m2 zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na układ składają się: - dwa ustawne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, 40 mkw w budynku z 1999 roku w Ząbkach. Atuty: - duży Balkon -w bliskim sąsiedztwie dużo sklepów, kawiarenek, piekarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe Mieszkanie na Poświętnem - Idealne na Inwestycję lub Dla Osób Ceniących Spokój Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,14 m , zlokalizowane we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

674 067 zł59 m² 11 380,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

261 000 zł67 m² 3 883,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie do remontu na sprzedaż w samym sercu Gliwic. Marzysz o zamieszkaniu w sercu malowniczych Gliwic lub szukasz opłacalnej inwestycji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

131 400 zł730 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 730m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w rejonie ulic Kawiary i Osiniec w Gnieźnie. Nowo powstające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł51 m² 6 868,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon ul. Witosa. Ogromnym atutem jest przynależny ogródek z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym niedaleko Hulanki. Świetny dojazd do każdej części miasta, blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości - przepięknego domu wolnostojącego położonego przy malowniczym jeziorze oraz otoczonym bujnym lasem, w sercu niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 326 zł52 m² 9 525,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! idealny układ 3.