dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję do sprzedania fajne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 57,29 m2 mieszczące się na parterze 11 piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Widzew Wschód. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeczów

Przeczów,opolskie

715 000 zł133 m² 5 375,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Komfortowy dom dla rodziny o pow. użytkowej 133,23 m2 z pięknym ogrodem, altaną i garażem w miejscowości Przeczów. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1542 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Latchorzew

Latchorzew,mazowieckie

1 200 000 zł114 m² 10 480,30 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, parter z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Ogródek ok 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskich

Lublin,lubelskie

578 000 zł58 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe ( z możliwością wydzielenia 4 pokoju) mieszkanie na Czechowie ul. Braci Wieniawskich świeżo po generalnym remoncie. Usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 800 zł101 m² 6 797,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

643 000 zł46 m² 13 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

We speak english, english description below. Ogłoszenie bez prowizji - nasze wynagrodzenie pokrywa właściciel. Opis nieruchomości Sprzedam dwupokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

259 000 zł54 m² 4 778,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 54.20m2 usytuowanego na 1 piętrze w kamienicy w centrum Brzegu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

470 712 zł71 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 71,32 m wchodzącego w skład nowopowstałego kompleksu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej znajdującego się w Malawie, około 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł40 m² 5 025,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje do własnej aranżacji | Sosnowiec ul. Szpaków ( Pogoń ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawinowa

Palędzie,wielkopolskie

599 000 zł1 083 m² 553,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1083 m , zlokalizowaną w miejscowości Palędzie (gmina Dopiewo) u zbiegu ulic Jagodowej i Żurawinowej, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

289 000 zł47 m² 6 109,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje | Sosnowiec ul. Grota Roweckiego (pogoń) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Dom na wsi z dużą działką w Siedlcach- powiat lubiński Marzysz o spokojnym życiu na wsi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 160 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

524 775 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie blisko centrum ul. Anny jagiellonki Zakup bez podatku Pcc 2%! Projekt wykończenia gratis możliwość zakupu miejsca postojowego W haligarażowej Dostępne również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

349 999 zł49 m² 7 157,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapewnij sobie komfortowe mieszkanie w centrum Bielska Białej. Przestronne 2 pokoje, widok z balkonu na zielony dziedziniec dostępny tylko dla mieszkańców i doskonała lokalizacja - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

5 950 000 zł498 m² 11 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy wyjątkową rezydencję wzorowaną na francuskim pałacu, położoną w Michałowicach, zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Ta imponująca nieruchomość oferuje luksus i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Reguły,mazowieckie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poddaszu w budynku z 1970 roku w miejscowości Reguły. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Lokalizacja: reguły, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 56 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. To miejsce, które łączy funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czerwonego Krzyża

Żary,lubuskie

135 000 zł1 850 m² 72,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży polecam działkę budowlaną o powierzchni 1805 m2, położona przy ul. Czerwonego Krzyża. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego na budownictwo mieszkalne i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Scaleniowa

Białystok,podlaskie

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Blok ocieplony, wymienione okna i drzwi wejściowe antywłamaniowe. W pobliżu przedszkole, żłobek, szkoła oraz dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Nieruchomość znajduje się na osiedlu Tytusa Działyńskiego. W okolicy mieszczą się szkoły, przedszkola, kościół, liczne sklepy, apteki, ścieżki rowerowe. Do centrum Poznania dojedziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaborów

Zaborów,małopolskie

225 000 zł3 400 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Sprzedam działkę o powierzchni 3400 m . Na terenie znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni użytkowej 80 m , szopa ogrodowa i las. Nieruchomość posiada media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom częściowo podpiwniczony położony jest na pięknej, widokowej 10 ar działce w miejscowości Głogoczów - zaledwie 15 min drogi od Krakowa. kontakt telefoniczny:   lub   ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 999 zł39 m² 18 134,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English version below - Jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z osobną jasną kuchnią ul. Ugorek. Lokalizacja: przystanek tramwajowy i autobusowy w 10 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł90 m² 12 838 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Na sprzedaż mieszkanie willowe na Karłowicach o powierzchni mieszkalnej 89,5 m2, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kęty,małopolskie

573 824 zł71 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja o wysokim standardzie która zlokalizowana jest w centrum Kęt przy ul. Kościuszki. Łącznie budujemy 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działki budowlane w Bronisławowie na granicy z Bieniewicami pod Błoniem. Do wyboru działki ok. 1000m2 do 1500 m2 w ładnych kształtach i rozmiarach np. 31x32 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

930 800 zł37 m² 25 279,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

494 592 zł52 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 51,52 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.21,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Klient nowy dom W Zabudowie Szeregowej! Do sprzedaży słoneczny, komforttowy nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2 , usytuowany na działce około 190 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 064 759 zł61 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

550 000 zł72 m² 7 596,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta Sprzedaży Mieszkania 72,4 m w Centrum Miasta Lokalizacja: ul. Waszyngtona 24, centrum Miasta Opis Mieszkania: na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Do sprzedania dom w Jaktorowie (ok, 1km od centrum) z podłączonymi wszystkimi mediami miejskimi w cichej i spokojnej okolicy. W chwili obecnej dom jest dwurodzinny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł61 m² 11 273,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe do odbioru częściowo wykończone wnętrze kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

539 000 zł40 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta W mio casa! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania, które zapewni nie tylko komfortowe warunki, lecz także harmonię i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Katowice,śląskie

670 000 zł51 m² 13 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w Katowicach (nikiszowiec) przy ulicy Antoniego Czechowa znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kwiatowa

Piła,wielkopolskie

897 974 zł120 m² 7 480 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kwiatowa Center w Pile to jedna z najnowszych inwestycji w mieście. Budynek znajduje się , między ul. Kwiatową i ul. Zygmunta Starego ( działka o nr ewidencyjnym 332/11, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt Kameralne ogrodzone osiedle mieszkań 1-4 pokojowe, od 25 do 68 m2. Budynki o niskiej 3 kondygnacyjnej zabudowie z windami, garażami i miejscami parkingowymi. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowy lokal usługowy idealne na wynajem bądź prowadzenie własnej działalności. Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej popularnych inwestycji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij