dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

966 111 zł48 m² 20 018,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania jasne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł59 m² 11 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości Prezentuje ofertę Sprzedaży rozkładowego mieszkania, które zostało wykończone według projektu architekta wnętrz. Oferuję mieszkanie cztero - pokojowe - wykończone pod klucz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 678 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1678 m 2 w Ciechocinku przy ul. Jagiełły , która położona w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej, mało zurbanizowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyb Andrzeja

Ruda Śląska,śląskie

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Szyb Andrzeja 12 Składa się z: pokoju z wyjsciem na balkon, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikke

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł88 m² 9 079,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długa

Krynki,świętokrzyskie

230 000 zł2 400 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 24 arów. Działka o numerze 261102_2.0007.502/1 (oznaczenie działki z geoportal) jest w pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe o pow. 38m2 mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

990 000 zł97 m² 10 174,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta od właściciela. Jedyny koszt zakupu to notariusz oraz podatek pcc 2% Posiadam do wglądu świeżo sporządzony operat szacunkowy potwierdzający rynkową wartość lokalu. Do wglądu również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

999 000 zł116 m² 8 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowy Dom ok. 116 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.116 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 8 071,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/piwnica/top/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 przy ulicy Sudoła w Oleśnicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Miszory,mazowieckie

490 000 zł58 250 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:58 250 m²

Na Sprzedaż siedlisko zabudowane o powierzchni niespełna 6 ha położona we wsi Miszory w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim, w gminie Brochów, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kasina Wielka

Kasina Wielka,małopolskie

160 000 zł6 750 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna - sprzedaż - Kasina Wielka. Nieruchomość o powierzchni około 6750 m2 położona w Kasinie Wielkiej. Składa się z numerów 9980, 9979, 9989, 9988. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł72 m² 6 928,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe kameralne osiedle - nie zwlekaj! Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 na 1 piętrze kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bolesławiec,dolnośląskie

490 000 zł42 m² 11 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nowe i gotowe do wprowadzenia! W sprzedaży piękne i wykończone pod klucz, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w zacisznej części Bolesławca, 10 min od rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bielany - Chomiczówka ul. Pabla Nerudy okolice ul. Conrada, mieszkanie 3 pokoje po generalnym remoncie. Drugie piętro z 12. Blok z windą. Kuchnia widna ,oddzielna w pełni wyposażona ,meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Goły

Zabrze,śląskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atuty nieruchomości * lokal w pełni dostosowany do działalności handlowej * lokalizacja: w centrum miasta, * wyposażenie możliwe do wykorzystania po poprzednim właścicielu * niska kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

886 213 zł127 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie numer położone na 1 piętrze I Funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 126,62 mkw. Inwestycja znajduje się w Kowalach przy ul. Siostry Faustyny. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 227 500 zł51 m² 23 862,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Miezszkanie wykończone pod klucz! |r| Property prezentuje wyjątkowo urokliwe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Brązowniczej w urokliwej dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

539 220 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy ul. Wywrockiego w dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 41.8 m2. Są również dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

623 000 zł84 m² 7 424,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż! Oferta mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina - Śródmieście. Okolica to piękne kamienice Szczecina, al. Piastów, 10 min spacerem do Parku Kasprowicza. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

850 000 zł133 m² 6 390,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż nowy dom w miejscowości Tarkowo Dolne, w otoczeniu lasów, 15 km od Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 133, 33 m2, posadowiona na w większości ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

112 000 zł1 100 m² 101,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*oferta na wyłączność* Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11.11 ara.). Nieruchomość położona w wyjątkowym miejscu, wśród lasów (idealne miejsce dla ludzi lubiących po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

848 998 zł65 m² 13 057,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Fabryczna 3-pok 65,99m2 Balkon Garaż. Na Sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65.99m2 w apartamentowcu przy ulicy Strzegomskiej. Obiekt monitorowany z całodobową ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj swoje idealne miejsce. Mieszkanie gotowe do odbioru. Możliwość wykończenia "pod klucz". Ciesz się przestrzenią i słońcem w Twoim nowym mieszkaniu, położonym na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 550 000 zł295 m² 5 254,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej ok. 295m2 (z czego powierzchnia użytkowa to ok.145m2) ,dwie kondygnacje nadziemne, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

460 000 zł73 m² 6 310,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! 3 pok., pow. 72,9 m2, II piętro, C.O. miejskie, po remoncie! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzymorze

Jurata,pomorskie

1 300 000 zł41 m² 31 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w jednej z najpiękniejszych miejscowości nad polskim morzem Juracie. Lokal o powierzchni 41m2 składa się z: - salonu z wyjściem na taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

588 000 zł55 m² 10 690,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacja, dużym balkonem oraz prywatnym garażem (dodatkowo płatnym 40 000 zł, zakup nie jest obligatoryjny) na Rotmance, osiedle Bajki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł30 m² 20 932 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

-wolne od zaraz- przedmiotem sprzedaży jest kawalerka przy ul. Traugutta 74 (przedmieście Oławskie-Krzyki) Inwestycja Angel City zapewnia komfort życia na najwyższym poziomie, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

569 000 zł59 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 59m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w poszukiwanej rodzinnej okolicy. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

960 000 zł53 m² 18 113 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem w Krowodrzy. Położone na 4 piętrze Kamienicy Herbowej przy ul. Poznańskiej. W budynku funkcjonuje całodobowa portiernia, siłownia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

225 000 zł1 125 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wspaniała działka zlokalizowana w Osówcu gmina Sicienko ok 10 km od Bydgoszczy. Ważne informację: - wielkość: 1125 m2 - cena: 200 zł/m2 (225000) - media: prąd, woda, kanaliza, gaz - las -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

397 000 zł42 m² 9 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Tylko U nas W ofercie! Jeżeli szukasz jasnego i ustawnego mieszkania, w centrum Katowic, to mieszkanie jest dla Ciebie. Świeżo po remoncie! Mieszkanie daje możliwość personalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cechowa

Gniezno,wielkopolskie

681 120 zł5 676 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 5676 m2 położoną w atrakcyjnej lokalizacji Gniezna. Dojazd do działki przez nieutwardzoną drogę Cechową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł67 m² 13 454 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Opoczyńskiej we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, które oferuje komfortowy układ i przyjemne otoczenie. Opiekun oferty: tel. ** oferta tylko W sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Mieczewo,wielkopolskie

820 000 zł3 709 m² 221,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na skraju osiedla domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy. W pobliżu łąki i lasy. Mieczewo położone jest przy drodze między Rogalinkiem a Kórnikiem. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Grabówka,podlaskie

860 000 zł170 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Grabówce przy ul. Daktylowej. Na powierzchnię 170 m2 składa się parter, piętro oraz poddasze użytkowe. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów

Ostrów,śląskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Sprzedam wyjątkowy dom w Ostrowie powiat myszkowski na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni około 108 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warzymice,zachodniopomorskie

698 000 zł70 m² 9 961,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Różanym w Warzymicach, o powierzchni ponad 70 m2 w bloku z 2007 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 059 m² 32,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 9 ładnych działek rolno-budowlanych, położonych zaledwie 600 metrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3013 m2 do.