dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

639 592 zł26 m² 24 790,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Rewitalizacja kamienicy przy ulicy Skaryszewskiej jest kolejnym wyzwaniem deweloperskim, jakiego podejmujemy się do realizacji w najbliższych miesiącach. Położona na praskim Kamionku kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł48 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska-Łostowice. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 48.17m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 425 000 zł84 m² 16 865,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luxusowy przy parku 85m2 /widok/taras/krzyki/garaż/ Blisko centrum! Polecamy Państwu na sprzedaż unikatowy 3 pokojowy apartament urządzony w standardzie Premium. zlokalizowany we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prusinowice

Prusinowice,mazowieckie

799 000 zł84 m² 9 556,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: dom - siedlisko - nowoczesna stodoła, położony 65 km od centrum Warszawy we wsi Prusinowice, powiat Pułtuski w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziecka

Gródków,śląskie

1 599 000 zł287 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 039 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy podpiwniczony z garażem oraz dużą działką w Gródkowie ( Gmina Psary) przy ul. Grodzieckiej! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dla singla, pary lub inwestora w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze! 17,00 m / 1 pokój/ Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża/ Piękny widok z balkonu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł35 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na Grabiszynie. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 997 630 zł54 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ekskluzywny apartament przy ul. Grunwaldzkiej w Sopocie, 150 metrów od morza. Apartament o powierzchni 53,99 m znajduje się na 4-piętrze Zabytkowej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pięćdziesięciu Bohaterów

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł93 m² 7 289,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze w budynku szeregowym położone na końcu ulicy Ziemniaczanej na Bieńkowicach, 500 metrów od pętli autobusowej linii 114. Szereg podzielony w poziomie na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Radom,mazowieckie

339 000 zł59 m² 5 780,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży ustawne trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. Gołębiów. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Okna pcv. Ciepła woda z wodociągów miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w odnowionym bloku na drugim piętrze z windą. NIeruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie z wyznaczonymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38m2, usytuowanego w spokojnej okolicy przy ulicy Śląskiej na osiedlu Okole w Bydgoszczy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł141 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnycyh domów szeregowych zlokalizowanych przy ul.Herbowej w Rzeszowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

T omaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni 600 i 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

W ofercie duże wygodne domy połączone garażami przy wkd w Grodzisku Maz. Inwestor z dużym doświadczeniem i solidny budynek z wydzielonymi lokalami stanowiącymi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

649 000 zł2 112 m² 307,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka, w całości budowlana, na kazimierskim Okalu blisko Wisły i wyjątkowych krajobrazów, w świetnym miejscu docenianym przez znanych artystów. Posesja o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

399 000 zł37 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Kleeberga. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, oraz duży balkon typu loggia z widokiem na tereny zielone-południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł22 m² 19 318,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż / Szlenkierów / Młynów / Wola / studio Przedmiotem oferty jest 22 metrowe studio zlokalizowane w budynku z lat 50 z cegły w bardzo dobrej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł231 m² 3 852,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice - Osiedle Przyjaźń Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 231 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

398 000 zł43 m² 9 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Malenia

Malenia,łódzkie

155 000 zł5 837 m² 26,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Malenia 33, gmina Buczek. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Chorzów,śląskie

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 0% Prowizji! Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie 2 Pokoje | 69m2 Wyposażenie w cenie! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Wolności

Zabrze,śląskie

525 000 zł133 m² 3 951,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 4 Pokoje | 133 m2 Doskonała lokalizacja | w ścisłym centrum Zabrza, przy Placu Wolności Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

265 000 zł57 m² 4 640,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 57,1 m2 1 Piętro Ogrzewane pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 128,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z nami kupisz bezpiecznie Klasyczne trzypokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Lokal dwustronny na wschód i zachód. Idealne dla rodziny 2+1, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł50 m² 9 683,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 6 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak pcc od Kupującego (2%)! Nowe mieszkanie! możliwość wykończenia pod klienta! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie na kameralnym, nowym osiedlu w Chorzowie. Lokalizacja: chorzów, ul. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nowoczesne-mieszkanie 3 pokojowe-znajdujące się na małym osiedlu przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie otoczone pięknymi terenami zielonymi. Doskonała lokalizacja z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 610 000 zł115 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Ostrobramskiej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

347 500 zł27 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zarezerwuj mieszkanie za jedyne 2 000 zł! spytaj O ofertę kawalerek w różnych lokalizacjach gdańska: - śródmieście - Chełm - Południe / Orunia Górna - Jasień - i inne Brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł73 m² 6 828,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy w klimatycznej kamienicy niespełna 2,5 km od ścisłego centrum Gdyni. Budynek: stylowa kamienica zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 900 zł65 m² 8 344,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią, położonego w doskonałej lokalizacji - osiedle Błonie. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

490 000 zł102 m² 4 822,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Tarinowie, bezpośrednio przy Parku Miejskim w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

626 000 zł38 m² 16 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na inwestycji Verde (zaraz obok Wieliczka Park) zlokalizowanej na granicy z Krakowskim Bieżanowem w otoczeniu istniejącego lasu należącego do obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł38 m² 33 684,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny apartament na o powierzchni 38 m2 m2 mieszczący się w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł82 m² 9 743,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą Przedmiotem oferty, jest świeżo wyremontowane mieszkanie 4 pokojowe (pow. użytkowa 82 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Leśna,dolnośląskie

310 000 zł90 m² 3 429,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie, położone w spokojnej części miasta Leśna. Turystyczna lokalizacja Bliskość jeziora Duży metraż Klimatyczny budynek Przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

434 000 zł42 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na spokojnym i lubianym osiedlu Białostoczek. Przestrzeń mieszkalną stanowią dwa oddzielne pokoje , osobna i widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

338 000 zł49 m² 6 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych? bingo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

174 999 zł72 m² 2 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- "M3" - kupujący nie płaci podatku pcc 2% - Bytom, ul. Katowicka - Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż, które położone jest w samym sercu Bytomia, przy.