dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł63,05 m² 12 672,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią, o powierzchni 63,05 m2, znajdujące się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku z 1977 roku budowy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 720 zł53,06 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 720 zł53,06 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 720 zł53,06 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,64 m² 20 368,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z windą z 2014 roku budowy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł56,40 m² 18 971,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2, znajdujące się na 5 piętrze 7-piętrowego budynku z windą z 2013 roku przy ulicy Krańcowa, 61 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł87,77 m² 21 533,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością zaaranżowania garderoby pod 4 pokój) o powierzchni (87,77 m2), znajdujące się na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Żywiec- moszczanica działka budowlana 1598 m2 w tym 750 m2 teren zieleni na działce znajdują 3 budynki gospodarcze ( stara stodoła, piwniczka, stajnia) do częściowej adaptacji lub wyburzenia za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

384 480 zł43,20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie. Przestronny salon z aneksem kuchennym, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

417 690 zł45,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z wygodnym układem pomieszczeń. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

384 480 zł43,20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł66,70 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 273 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : dominika   Na sprzedaż duża, płaska działka budowlana o powierzchni 2273 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł128 m² 5 453,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - świetna lokalizacja Manufaktura Nieruchomości poleca dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł31,40 m² 10 732,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

* dwa pokoje * 3 piętro * zielone osiedle* Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Białymstoku, na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ulicy Lawendowej 56. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 187 m² 158,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane skrybicze Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane z aktualnymi w arunkami zabudowy położone w Skrybiczach. Do centrum Białegostoku dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł800 m² 433,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Białymstokiem / Księżyno Kolonia Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości / cena do negocjacji Manufaktura Nieruchomości poleca działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 700 000 zł164,63 m² 10 326,19 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, z własnym ogródkiem i garażem, zlokalizowany przy ul. Kolumba w Kołobrzegu. Osiedle Kolumba by Saltic to wyjątkowe osiedle 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 700 000 zł164,64 m² 10 325,56 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 350 000 zł169,16 m² 7 980,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 005 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**pojezierze mazurskie - gorło nad jeziorem Ułówki** Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze geodezyjnym 236/9 , objętą mpzp (mn).

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł864 m² 449,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane, objęte mpzp symbol 3.19 MN : numer ewidencyjny 217/57 o powierzchni 0,1058 ha numer ewidencyjny 217/54.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł33,30 m² 6 006,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Cena promocyjna do 31 maja* Szukasz komfortowego i praktycznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie lokalizację blisko centrum i niskie koszty utrzymania? To.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł61,12 m² 12 336,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu optima. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania Jedyne w swoim rodzaju , unikatowe mieszkanie położone na Podzamczu w wysokim bloku. Powiększona kawalerka o powierzchni 33 m2, składająca się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 564 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 2564 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: starościn. Działka leży przy drodze asfaltowej, jest płaska i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł75,90 m² 9 604,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3 pokojowe z możliwością zaaranżowania 4 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,21 m² 11 229,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58,10 m² 7 314,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m2, znajdujące się na ul. Księżycowej, na osiedlu Kopernika w Legnicy, województwo dolnośląskie. Mieszkanie jest położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,90 m² 15 567,28 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 12 piętrze w budynku przy ul. Czerniakowskiej 56 na Mokotowie. Układ: 2 oddzielne pokoje osobna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 400 m² 313,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Chelmcu pod lasem przy samej granicy z Nowym Sączem ( 3 km do rynku) o powierzchni prawie 14 arów z wydanym pozwoleniem na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,40 m² 8 293,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmaja w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość pięter: 0/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,20 m² 9 335,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Estaton prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.20m , zlokalizowane w budynku z roku 2009 przy ul. Krajobrazowej w Rzeszowie. Ulica Krajobrazowa, położona.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł98,90 m² 8 483,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1988

Gotowiec inwestycyjny - Wysoka Rentowność Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 98,90 m2, zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 173 510 zł4 129 m² 284,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mol Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, niezabudowaną, będącą własnością Spółki, położoną przy stacji paliw mol nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 800 zł37,95 m² 11 299,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferta nieruchomości w wyjątkowym miejscu na mapie Lęborka. Ścisłe centrum miasta - ul. Reja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47,30 m² 9 704,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starzyńskiego na osiedlu Baranówka w Rzeszów, usytuowane na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1985 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł92,52 m² 8 538,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszam do zapoznania się z poniższym opisem nieruchomości: -wolnostojący budynek z 2025 roku -dzielnica Komorowic Krakowskich, łatwe połączenie z centrum Bielska Białej (20m do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,68 m² 11 151,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudeckiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle Projektant to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,20 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte o powierzchni 47,2m2. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53 m² 12 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ulicy Zelwerowicza w Rzeszowie. Przy ul. Zelwerowicza znajdują się budynki dydaktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,18 m² 11 807,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyłącznie w ofercie estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ponad 37 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł138 m² 89,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment narożny), położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Szlacheckiej. To idealna.