dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z funkcją mieszkalno-usługową usytuowany w mieście Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 140 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy dwóch przylegających do siebie działek budowlanych o łącznej powierzchni 1140 m , położonych na osiedlu Pieczurki w Białymstoku. Na jednej działce znajduje się dom do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż mały dom z potencjałem położony w Chełmku przy ul. Piastowskiej. Na sprzedaż niewielki, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 51 m (obmiar własny), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł9 540 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki rolne nr 111/7, 112/5, 110/1 o powierzchni 9540 m2 w miejscowości Huta Żuławska położonej w malowniczym miejscu. Działki leżą w zachodniej części wsi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 000 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Do sprzedania działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (pod planem miejscowym) o powierzchni 1000 m 2 , zlokalizowana w gminie Leszno. Znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,04 m² 12 632,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł4 143 m² 200,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 4.143 m2 zlokalizowaną zaledwie 400 m od węzła trasy S6! Nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Boże

Boże,warmińsko-mazurskie

139 000 zł64,30 m² 2 161,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż lub zamianę 3 pokojowe mieszkanie wraz z piwnicą o powierzchni 64,30 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 2 piętrowym).

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

> komfortowe mieszkanie blisko terenów zielonych < > wnętrze po remoncie - gotowe do zamieszkania < na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 441 010 zł18 777 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do wody | Grzegorzewice | 30 min od Warszawy Powierzchnia całkowita: 18 777 m (możliwość zakupu 1, 2, 3, 4 lub 6 działek) Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 419 m² 36,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5419 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 5419 m , znajdująca się w malowniczym otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł299,91 m² 8 635,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Nowoczesny i w pełni wyposażony dom w miejscowości Górzno k. Garwolina, łączący wysoką jakość wykończenia z przemyślanymi rozwiązaniami technologicznymi. Nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 701 zł55,87 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania W standardzie deweloperskim atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 44,90 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze z balkonem o powierzchni 2,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,27 m² 15 241,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Świetny apartament w nowym apartamentowcu w pierwszej linii od morza. Powierzchnia użytkowa to 45,27m2. Składa się na nią salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,25 m² 5 476,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa! Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszarowej. Obiekt solidnie wykonany, idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Połajewo,wielkopolskie

1 470 000 zł350 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Wyjątkowy dom z klimatem - 350 m , działka 3914 m , Połajewo Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość o powierzchni ok. 350 m , położona na dużej, pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 407 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407 m2 w miejscowości Słuszków, gmina Mycielin. 23 km do centrum Kalisza, 12 km do Stawiszyna, 9 km do Cekowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

289 123 zł63,30 m² 4 567,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 63,3 m , położony w ścisłym centrum przy ul. Legionowej. To świetna propozycja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 057 zł39,71 m² 12 114,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł10 172 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki leśne o łącznej pow. 1,2 ha przy drogach asfaltowych w miejscowości Podlodówka gm. Ułęż pow. rycki Działka 1 -powierzchnia 1071 m2 -kształt prostokąta -płaska Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł15 728 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z mpzp położony w Murowanej Goślinie przy ul. Metalowej. Działka o powierzchni ok. 1,57ha oznaczona w mpzp symbolem 5p jako teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł240,52 m² 12 265,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w sercu Wilanowa przy ul. Wyprawa 11 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej dzielnicy Wilanów, przy ul. Wyprawa 11. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 700 m² 10,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 37700 m2, usytuowana blisko Pasymia w miejscowości Grzegrzółki. Teren nie zagospodarowany, porośnięty trawą , drzewami liściastymi i iglastymi. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

62 650 zł658 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania ładnie położone działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł61 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w atrakcyjnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż działka rolna nr 94/7 o powierzchni 6,17 ha położona w miejscowości Rusko w gminie Strzegom, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40,04 m² 6 743,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, dwustronnego mieszkania w Bielsku-Białej na ul.Orchidei, o powierzchni 40,04m2 z pięknym widokiem na góry. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł60,90 m² 3 169,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza, w pełni uzbrojona działka budowlana w Bereście, gminie Krynica-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 30 arów, położona w urokliwej miejscowości Berest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł313 m² 3 670,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Dom w zabudowie kamienicznej! Nieruchomość, którą polecam znajduje się w miejscowości Leszczyniec, w powiecie kamiennogórskim, geodezyjnie oznaczona jako dz. 107. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł19 300 m² 10,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę leśną o łącznej pow. 1,93 ha. położonej w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Szerokość działek to ok. 50m. Id działki :121109_2.0005.1687/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 610 zł70,33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

: krótko: józefów | Kameralna inwestycja premium | Apartament 70,33 m| 3 pokoje | Wysoki standard wykończenia | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł145 m² 8 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość: - segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2. - stan deweloperski (do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł87 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, woda, kanalizacja w budynku, co węglowe, nieruchomość ogrodzona.CENA DO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.