dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

728 280 zł26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biura Rzeszowskie- nieruchomości ma przyjemność przedstawić państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.83 m2 z balkonem z Możliwością zrobienia 3 pokoju , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

445 740 zł47 m² 9 483,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

810 873 zł84 m² 9 682,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ponad 80 m2 z balkonem oraz loggią W tej inwestycji nie brakuje komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal ma do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Drogowców

Skarszewy,pomorskie

776 700 zł578 m² 1 344,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 304 m²

Opis Nieruchomość gruntowa ( dz. Ew. 29/9 o pow. 0,2304ha) zabudowana kompleksem budynków tj. budynkiem o funkcji biurowej, budynkiem usługowym oraz budynkiem socjalno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 400 000 zł176 m² 7 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 176 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł63 m² 9 379,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Pabianice,łódzkie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania na Osiedlu Zamkniętym, spółdzielnia Mieszkaniowa Dobrzynka Oferta jest dostępna wyłącznie w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

357 370 zł55 m² 6 488,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tel Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na kleszczewie, jest to miasteczko położone przy wschodniej części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 999 000 zł178 m² 11 230,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Kobyłce. Dom oferuje niepowtarzalny klimat i komfortowe warunki mieszkalne. Położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

710 000 zł108 m² 6 564,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę bliźniaka w stanie deweloperskim, zlokalizowany pod Krakowem, w Cianowicach. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej miejscowości Cianowice - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł335 m² 4 773,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:623 m²

Magicvision oferuje w sprzedaży dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony o pow. 220m2 na działce 6,23 ar w dzielnicy Bieżanów. Główne atuty: - lokalizacja i komunikacja - układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł136 m² 6 251,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości domy wolnostojące o powierzchni 135,8 m2, usytuowany na działce o powierzchni 6,07 ara Domy znajdują się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł43 m² 18 501,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania z dala od zgiełku miejskiego, w enklawie zieleni łąk i pięknie zagospodarowanych ogrodów, ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

255 000 zł42 m² 6 107,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m2, położone w centrum Olecka przy Placu Wolności. Lokal mieszkalny usytuowany jest na trzecim piętrze. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w układzie szczecińskim. Lokal położony na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta specjalna - wakacyjna propmocja na 1 połówkę bliźniaka Z działką 448 m2 Z ceny 978.000 TYS OBNIŻKA NA 890.000 TYS DOMY PO WSZYSTKICH ODBIORACH- GOTOWE DO ZAKUPU Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

438 995 zł43 m² 10 209,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/toplokalizacja!/rynek/1pok./Worcella/43m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

476 000 zł80 m² 5 931,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży duże mieszkanie z balkonem, położone przy al. Piastów (pl. Krzywoustego). Mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy, lokal świetnie nadaje się na działalność, np. biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł47 m² 10 574,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 47,19m2 znajdujące się na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest 60 metrowe mieszkania składające się z dwóch pokoi, łązienki i balkonu zlokalizowane przy Komisji Edukacji Narodowej w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

663 750 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 200 zł25 m² 15 891,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 25,12 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskim Łazarzu w dzielnicy Grunwald. 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,3 m, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z : - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

160 000 zł20 900 m² 7,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! - przestronna działka o powierzchni 20 900 metrów kwadratowych, usytuowana w malowniczej okolicy Łącko, gmina Postomino. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentowana nieruchomość mieści się na czwartym piętrze bloku z lat 60 przy ul. Konińskiej 11 (blok nie jest wyposażony w windę). Najbliższa okolica jest bardzo zielona, pełna drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Zachwyca Cię klimat przedwojennych kamienic? Mamy wyjątkową ofertę na granicy Śródmieścia i Ochoty. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie oferuje: * Powierzchnię 86 m2 z dużymi oknami, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni 60,60m 2 , usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

579 611 zł39 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

538 623 zł65 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z nowoczesną inwestycją w Środzie Wielkopolskiej. Mieszkanie 64,91 m2 składa się z: salonu z aneksem 23,80 m2, sypialni 14,68 m2 sypialni 12,78 m2 korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł55 m² 13 310,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo Zapraszam do zakupu pięknego, wykończonego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54 mkw w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Gdańsk,pomorskie

512 000 zł38 m² 13 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania - Gdańsk - Przymorze Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

3 800 000 zł23 760 m² 159,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna pod inwestycję. Nieruchomość położona w miejscowości Skarbimierzyce, ok. 500 m od dk nr 10, 1 km od planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 506 582 zł56 m² 26 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 55.82 m2, w nowej inwestycji, ul Krowoderska, oddalone od ulicy, trzecia linia zabudowy. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł28 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 w śródmieściu blisko rzeki Powierzchnia ok 28m2 -salon -kuchnia -łazienka -przedpokój Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panel oraz płytki Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

889 840 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

**apartament 65,19 m na Marysinie - Idealne Miejsce do spokojnego Życia** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Ta wyjątkowa inwestycja łączy design z funkcjonalnością, oferując idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 700 zł27 m² 8 200,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis oferty: kawalerka "pod klucz" 27 m2 w odremontowanej Kamienicy. Idealna oferta dla klienta inwestycyjnego z myślą o najmie lub singla. Układ mieszkania: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

399 000 zł60 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy do zakupu wygodne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 1986r. Budynek posadowiony na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ul. Swobodnej. Mieszkanie składa się.