dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

592 773 zł60 m² 9 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej! Inwestycja będzie obejmowała budowę zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działy Czarnowskie

Działy Czarnowskie,mazowieckie

789 000 zł182 m² 4 335,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Estates oferuje Państwu dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 122,08 m2 + poddasze około 60 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Działy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

343 000 zł31 m² 11 064,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 31m przeszło generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, położono nowe gładzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

375 000 zł69 m² 5 364,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok 70 m , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł78 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy (front). Idealna propozycja dla zwolenników mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowakowo

Nowakowo,warmińsko-mazurskie

919 000 zł122 m² 7 753,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Oferta Nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w północnej dzielnicy Elbląga, rubno Wielkie. Miejsce to jest bardzo dobrze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecamy Państwu jasne, przestrzenne mieszkanie nieopodal Centrum na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość znajduje się na III piętrze niskiego bloku z 2001roku z cegły zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Haczów

Haczów,podkarpackie

119 000 zł50 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:627 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mały drewniany dom położony w jednej w miejscowości należącej do Gminy Haczów. Jest to malownicza wieś, otoczona zielonymi polami, lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

525 525 zł64 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63,70 m2 zlokalizowane na 10 piętrze w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bolków,dolnośląskie

1 490 000 zł131 m² 11 382,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Bolków na pięknie położonej działce na wzgórzu z najlepszym widokiem na góry i panoramę miasta. Posesja jest ogrodzona i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł66 m² 15 150,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oryginalnie wykończone mieszkanie W centrum wrocławia Oferuję na sprzedaż wykończone, bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,94 m2 w samym centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Beszyn

Beszyn,kujawsko-pomorskie

295 000 zł53 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

"Oaza Spokoju z Własnym Stawem! Piękna Działka w Beszynie - Doskonała Inwestycja lub Miejsce na Rezydencję!" Mamy przyjemność przedstawić przepiękną działkę z własnym stawem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

406 415 zł46 m² 8 787,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 46,25 m2 na parterze w nowej inwestycji w Garbach! Osiedle znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Złota

Krakowiany,mazowieckie

347 970 zł1 657 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna Z siedmiu działek W kompleksie. Wszystkie przylegają do asfaltu. Media: woda , prąd W ulicy. Decyzja podzakałowa Z 2016r. Zgodna Z mpzp - zabudowa jednorozinna :link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł64 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na 11 piętrze wysokiego bloku. Budynek zadbany z dwoma windami. Na powierzchnię 63.7 m2 składają się: ustawny salon z wyjściem na balkon, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem

Rzeszów,podkarpackie

360 513 zł39 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 38,84 m2 z balkonem znajduje się na czwartym poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milewskiego

Turek,wielkopolskie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Przedmiotem oferty do kupna jest 1/4 kamienicy na parterze, zlokalizowanej przy ul. Milewskiego w Turku woj. wielkopolskie. Konstrukcja budynku tradycyjna, murowana z cegły ceramicznej pełnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Skotniki

Skotniki,dolnośląskie

370 000 zł3 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi wz działka położona w pięknej malowniczej okolicy spokój cisza super tereny do jazdy na rowerze , resztę informacji pod numerem telefonupozdrawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 165 640 zł51 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Idealna oferta dla inwestora dla wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł45 m² 22 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Crème de la crème dawnej i obecnej Stolicy. Dla miłośników przedwojennej Warszawy. Ulica elektoralna, blac bankowy bez prowizji od kupującego cena za m2 22320 zł mieszkanie po remoncie -stan bdb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Płońsk

Płońsk,mazowieckie

1 000 000 zł9 936 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa wraz z obiektami typu hale magazynowo produkcyjne ( powierzchnia użytkowa budynków 680m2) dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wisła

Wisła,śląskie

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nowe mieszkanie znajdujące się w niewielkim apartamentowcu (z czterema lokalami), usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczerców

Szczerców,łódzkie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz mieć dużo przestrzeni i możliwość aranżacji według własnego gustu? Szukasz działki z dobrym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urzędnicza

Łódź,łódzkie

497 585 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje ostatnie nowe mieszkania w Łodzi przy ulicy Urzędniczej. Ta kameralna inwestycja to nowoczesny i ekologiczny sześciopiętrowy budynek wielomieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

459 000 zł19 m² 24 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji, idealna dla osoby chcącej być blisko Krakowskiego rynku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 520 000 zł143 m² 17 622,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

143 M, II poziomy , 3 balkony , miejsce postojowe, 2008 , klimatyzacja, przy parku-dąbie Do sprzedaży piękny, przestronny , dwupoziomowy apartament położony w niskim budynku otoczonym zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł35 m² 17 252,30 zł/m²

 

Piętro:10/10