dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

434 000 zł1 275 m² 340,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 775 zł56,75 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł9 727 m² 33,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Hermanówka, w gminie Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż domek w zabudowie szeregowej Rewal Przytulny domek o pow. 35 m (67 m po podłodze), położony w zabudowie szeregowej skrajny segment, z własną działką ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219 m² 6 803,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 219 m2. położony w Bornem Sulinowie przy ul. Biwakowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestronnego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 509 m² 55,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 227 m² 326,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, niespełna kilometr od Złotokłos o pow. 2227 mkw. miejscowość Szczaki, pow. piaseczyński! Działka jest położona w cichej, pełnej zieleni okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł55,72 m² 8 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł38,80 m² 5 618,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie W kęszycy leśnej! Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie w Kęszycy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 040 zł41,04 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł3 589 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedania piękną dużą, działkę w Księginicach Małych. Działka ma powierzchnię 3589m2, położona ok. 4 km od Sobótki, w okolicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł780 m² 217,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w obrębie drogi gminnej o powierzchni prawie ośmiu arów, z dostępem do drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się na terenie gminy Stryszawa położonej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł176,20 m² 19 580,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal biurowy 176,2 m | ul. Zygmunta Słomińskiego | Śródmieście Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 176,2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 500 m² 83,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6500 m kw. położona 900 metrów od plaży. Teren płaski uzbrojony w energię elektryczną. W okolicy, lasy , pola co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 038 zł25,40 m² 16 930,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

175 775 zł7 031 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka obecnie rolna jednakże przez swoje bezpośrednie sąsiedztwo z droga szybkiego ruchu S17 Warszawa-Lublin potencjalnie możliwe będzie wykorzystanie inwestycyjne. Działka płaska, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 801 zł49,09 m² 16 679,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł109 m² 8 532,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, gwarancja 5 lat, bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie ubezpieczenie domu na rok Gratis, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 553 zł35,97 m² 12 831,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,10 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Nakło (gm. Stubno) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,10 m , zlokalizowane na parterze budynku w miejscowości Nakło, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 215 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 42 arów, położona w miejscowości Niepla, gmina Jasło, około 13 km od centrum Jasła. Nieruchomość ma kształt nieregularny, o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

165 900 zł2 649 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na obrzeżach miejscowości Nowogard. Teren objęty miejscowym planem - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub bliźniacza. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2649 mkw Kształt działki: trapez.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł45,83 m² 14 182,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 924 m² 226,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Działka usługowa objęta mpzp - Chodzież, woj. wielkopolskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł460 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje. Zalew Zegrzyński 200 metrów od domu! Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 384 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę - Świelubie, gm. Dygowo Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1384m2, położona w spokojnej miejscowości Świelubie, gmina Dygowo. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 798 500 zł374 m² 7 482,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestrzeń, natura, komfort - wyjątkowy dom na działce 3500 M2 5 sypialni | Fotowoltaika | Prywatność i starodrzew | Podwyższony standard Prezentujemy wyjątkową rezydencję o powierzchni 374.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł333 m² 1 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 333 m , położona w dzielnicy Gdynia Chylonia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 348 m² 218,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

266 640 zł808 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 808 m2, o wymiarach 23 x 35,13 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i druga sasiednia działka o wymarach 845m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł512 m² 507,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 512 mkw w miejscowości Chrzanów przy ul. Mydlanej. Nieruchomość usytuowana jest ok 2,5 km od autostrady A4 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży! Bardzo ładne działki o powierzchni 900 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko - bardzo blisko do dzielnicy Fordon! Działki wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł587 m² 936,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 020 m²

Do sprzedania siedlisko na Mazurach na działce o pow. 7020m2, w którego skład wchodzą: budynek mieszkalny z 1934 roku, obory,stajnie stodoła, ziemianka, garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 100 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100m2 gmina Niedrzwica Duża Łatwy i szybki dojazd do węzła trasy ekspresowej S19! Teren oznaczony symbolem pp1,ps: tereny działalności produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł5 232 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Weremień, gmina Lesko na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem na okolicę przylegająca do stawu Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o pow. 52,32 ar objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż elegancki dom dla wymagającego klienta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 600 m² 111,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Zwierki, w sąsiedztwie lasu. Działka ma wydane warunki zabudowy. Okolica cicha i spokojna, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł54,23 m² 9 496,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,85 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Koniecznie zobacz spacer 3D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębina

Dębina,zachodniopomorskie

530 000 zł65 000 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W otoczeniu natury, w pobliżu jeziora Miedwie, znajdują się dwa urokliwe stawy o łącznej powierzchni 6,5 ha - to miejsce, które zachwyca spokojem i daje prawdziwe wytchnienie od.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł1 082 m² 124,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa - symbol w mpzp 27mnu "zabudowa mieszkaniowo usługowa", powierzchnia 1082 m 2 , Jastrzębie-Zdrój, obręb Cisówka, ul. Cieszyńska, przy drodze Jastrzębie-Zdrój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij