dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Makowa

Rąty,pomorskie

103 000 zł1 030 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, 10 minut pieszo nad jezioro, 5 minut pieszo do stacji kolejowej Wieżyca. Bezpośrednia relacja Kościerzyna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moniuszki

Mielno,zachodniopomorskie

3 249 000 zł1 232 m² 2 637,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod projekt deweloperski! Lokalizacja: centrum kurortu nadmorskiego Mielno, obok dune hotel w pierwszej linii zabudowy od morza. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł53 m² 12 951,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 18 m2 w centrum miasta! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 53,2 m , znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze budynku przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Na powierzchnię 39 m2 składają się: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 350 000 zł95 m² 14 203 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 4 pokojową nieruchomość wykończoną w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni całkowitej 95mkw zlokalizowaną na 2 piętrze z 2 w nowoczesnym budynku Hvile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

879 878 zł59 m² 14 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Mochaniec / Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 3 pokoje o powierzchni 58,70 m2 balkonem - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

949 901 zł79 m² 12 008,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

85 000 zł721 m² 117,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Duet Broker oferuje do sprzedaży nie zabudowaną działkę budowlaną, położoną w Morągu na Koloni Robotniczej na ul. Sosnowej. Działka o numerze 516/3 o powierzchni 721m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł220 m² 5 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom wybudowany w 2010 roku który zlokalizowany jest przy ulicy Potockiego w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 836 zł41 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone jest na parterze w budynku 6-piętrowym z windą. Powierzchnia to 40,98 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z kuchnią w aneksie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł41 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

822 025 zł68 m² 12 035,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 * Bliskość terenów Natura 2000 Świetna opcja dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

974 234 zł89 m² 10 903,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania o większej powierzchni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale nie rezygnujących z atrakcji jakie oferuje miasto. Jagodno to nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 399 000 zł179 m² 7 811,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Powierzchnia użytkowa budynku 133,46m2+ garaż 33,46m2+ kotłownia 12,17m2. Parter 96,80(100,15) 1. Wiatrołap 4,83 2. Salon + Jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 599 000 zł260 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Nowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duży, nowocześnie wykończony dom wolnostojący z 2020 r. na działce (11,3 ara). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta Agencyjna .Agentom dziękujemy. Okazja! Mieszkanie przy Parku Krasińskich Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł29 m² 20 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować idealnie mieszkanie dla singla w kultowym miejscu na mapie Warszawy. Saska Kępa to miejsce, które od lat zyskuje coraz wiekszą rzeszę fanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Narzymskiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje Państwu przestronną kawalerkę. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu Oficerskim w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

470 440 zł50 m² 9 408,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

545 000 zł47 m² 11 695,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Urzejowice,podkarpackie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura rzeszowskie -nieruchomości prezentujemy Państwu do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni ok.64 m2 wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Urzejowice. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł45 m² 20 053,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Jana Kazimierza 53. Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogodna

Domaszowice,świętokrzyskie

180 000 zł909 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 909 m 2. Położona w odległości około 4 km od Kielc , przy ulicy Pogodnej. Zlokalizowana na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł94 m² 14 326,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stan deweloperski w cenie 1350000 Po wykończeniu cena 1480000 Będzie wykończone za 3 miesiące tekton property to najlepsze biuro nieruchomości W polsce wg konkursu lider nieruchomości otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 993 zł53 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oltaszyn/ lux /52m2 /ogród/ rozkład/nowy blok!top! Mieszkanie posiada: - ogródek, - miejsce parkingowe w garażu podziemnym (30 tysięcy - zakup obligatoryjny), - komórkę lokatorską (10 tysięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupska

Białystok,podlaskie

335 000 zł32 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na urokliwym osiedlu Bojary, przy ulicy Skorupskiej, to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i dogodnego miejsca do zamieszkania. Znajduje się na 4, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 99m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kury,mazowieckie

149 000 zł1 300 m² 114,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kury - około 35 km od Warszawy działka: nr działki: 254/1 Nie objęta mpzp - możliwość budowy na podstawie wydanych Warunków Zabudowy Wymiary: szerokość 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 308,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe I komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

3 000 000 zł1 083 m² 2 770,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Na sprzedaż obiekt biurowy wraz z częścią usługowa w Pyrzycach przy ul. Szczecińskiej o powierzchni użytkowej 1083 m2, dodatkowo lokal z dawną dyskoteką o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

645 922 zł34 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Gryfa Pomorskiego to doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o komfortowym życiu blisko morza oraz centrum miasta. Zlokalizowana w pobliżu ulicy Gryfa Pomorskiego i Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

299 900 zł52 m² 5 823 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m (powierzchnia użytkowa 49,20 m ) zlokalizowane przy ul. Łużyckiej 2. Mieszkanie jest świeżo odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 639 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania 35,5 mkw z balkonem w budynku z 2007 roku w Nowodworach. Mieszkanie tuż po odświeżeniu. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł138 m² 18 480,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie dla rodziny z dwoma tarasami i pięknym widokiem. Mieszkanie znajduje się na VII piętrze, skąd rozpościera się widok na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

491 205 zł1 145 m² 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

646 866 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny balkon, przestronne, jasne mieszkanie na 3 strony świata (płd-zach-płn), okno w w kuchni i w łazience, kameralne osiedle w nowym budownictwie? Jeżeli właśnie tego szukasz, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł370 m² 10 540,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego na terenie Powsina. Rozpoczęcie budowy luty 2022 r. Planowane zakończenie inwestycji wrzesień 2022r. W chwili obecnej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł75 m² 11 324,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem w pod poznańskich Plewiskach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Główny Rynek

Kalisz,wielkopolskie

2 180 000 zł586 m² 3 720,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:303 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji do sprzedaży kamienica na kaliskiej starówce lokalizacja: kalisz - Rynek Główny 14 Budynek mieszkalny 3 piętrowy, o konstrukcji tradycyjnej, całkowicie.