dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dzika

Nekielka,wielkopolskie

1 780 000 zł223 m² 7 982,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż posiadłość na działce o powierzchni przeszło 4400 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ognistych Wici

Kraków,małopolskie

729 000 zł49 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego bardzo ustawnego mieszkania z dala od centrum , ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Kraków / Nowa Huta / Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2204 m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalno- usługowym wolnostojącym, częściowo podpiwniczonym z garażem o powierzchni użytkowej ok. 182.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warmińska

Marki,mazowieckie

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Nieruchomość w pigułce: * Dobry punkt komunikacyjny * Możliwość prowadzenia biznesu * Bardzo blisko przystanek autobusowy * Duża działka * Zadaszone miejsca postojowe przy budynku ( wiata ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

449 568 zł107 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Duże mieszkanie W centrum na sprzedaż tylko U nas! Posiadamy w ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 107,04m2 zlokalizowane w jednej z kamienic przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pęclin

Pęclin,mazowieckie

459 000 zł1 650 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukacie Państwo działki w środku lasu, z dobrym dojazdem i w świetnej lokalizacji to zapraszam na ulicę Sosnową w Pęclinie. Tu w bocznej, prywatnej uliczce mamy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 399 000 zł72 m² 19 539,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy Apartament w Sercu Katowic przy Trzech Stawach - Ekskluzywny Komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Cena: 1 399 000 zł | Powierzchnia: 71,60 m + Taras 16 m | Pokoje: 3 | Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim. * piętro III * Metraż 60,6 m2 * Cena 359.000,00 Mieszkanie po remoncie. Okna pcv. Zabudowana szafa w przedpokoju Meble kuchenne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nastrojowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 490 zł52 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, bydgoszcz Bartodzieje małe/kapuściska 3 piętro Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania nr 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wymarzona rezydencja W zasięgu ręki! Zamieszkaj w górach wśród łąk i lasów blisko górskich rzek, stadnin koni i stoków narciarskich. Przestronny, praktycznie nowy, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

276 000 zł25 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio i bez prowizji! Idealna okazja dla osób ceniących życie w centrum miasta, studentów lub inwestorów szukających mieszkania na wynajem. Szczegóły oferty: powierzchnia: 25m Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

1 999 000 zł248 m² 8 051,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

773 946 zł68 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia dla swojej rodziny? Inwestycja ekosucharskiego to idealna propozycja dla Ciebie! Nasze kameralne osiedle położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 000 zł137 m² 7 320,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny -szczecin Dąbie-nowa cena! Budynek mieszkalny jednorodzinny,wybudowany w latach 80, położony w dzielnicy Dąbie pośród zabudowy jednorodzinnej. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł59 m² 4 159,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 58,90 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz spiżarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

917 865 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. To unikalna okazja na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

779 000 zł94 m² 8 278,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Karniowice zakup od dewelopera - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów o powierzchni 94,10m2 (85,30m2 powierzchni użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy, pracujący biznes do przejęcia! Do sprzedaży lokal kospeetyczny z możliwością adaptacji na usługi/sprzedaż. Informacje o nieruchomości : - powierzchnia 72,5 m2 - ściany działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł39 m² 14 679,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży prestiżowego mieszkania, usytuowanego na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu w sercu Poznania, na Wildzie (ul. Rolna 37).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

154 000 zł119 m² 1 296,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dostępne. Preferowana forma kontaktu: telefoniczna lub sms, whatsapp - w wiadomości proszę napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena. Oferujemy Państwu duże 5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 559 000 zł93 m² 16 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Firma Westate Gdańsk ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, blisko 100-metrowy apartament z bezpośrednim widokiem na Motławę. Oferta dostępna tylko u nas! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł113 m² 8 672,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przepięknie zlokalizowanego narożnego domu w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się w cichej i malowniczej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

419 000 zł60 m² 6 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pragnę zaprezentować mieszkanie do wejścia położone na III pietrze w bloku IV piętrowym o powierzchni 60,13m2 znajdujące się przy ulicy Korzeniowskiego. Składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Skierniewice,łódzkie

380 000 zł58 m² 6 567,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kontakt: doradca ds. Nieruchomości tel. Skierniewice ul. Wańkowicza 4 Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Widok. Mieszkanie o powierzchni 57,86 m2, 4 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wolności

Tylicz,małopolskie

599 000 zł3 100 m² 193,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro az Nieruchomości , prezentuje Państwu działkę budowlaną , o powierzchni 31 ar , zlokalizowaną w miejscowości Tylicz ul. Wolności , gmina Krynica Zdrój. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

641 618 zł121 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Aroniowa to najnowsza inwestycja mieszkaniowa o kameralnym charakterze i nowoczesnej architekturze. Przytulną enklawę tworzy 9 budynków w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zuchów

Zdzieszowice,opolskie

364 325 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania W zdzieszowicach! kameralne osiedle! ogródek I taras przynależny do mieszkania W cenie! planowane zakończenie I kwartał 2025 roku Inwestycja deweloperska "apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

509 000 zł48 m² 10 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro ids Home Nieruchomości oferuje nieruchomość znajdującą się na zielonym Czechowie. Na powierzchnię użytkową 47,5 m2 składają się: - duży salon z wyjściem na balkon - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Jelenia Góra,dolnośląskie

358 000 zł46 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zalety oferty: - 2 pokoje - osobna kuchnia z jadalnią - 2 łazienki: łazienka oraz wc - nowoczesne, wyremontowane, bardzo jasne mieszkanie - niskoczynszowe i tanie w utrzymaniu - czynsz 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

505 000 zł50 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1980 roku zlokalizowane w markach przy ul. Promiennej. Mieszkanie aktualnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kierowaną do najbardziej wybrednych klientów, nastawionych na luksus i nieruchomości premium. Ekskluzywny apartament na Cyprze, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł36 m² 16 038,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? atuty: - cicha i spokojna okolica, będąc jednocześnie blisko Gdańska Głównego - blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

990 000 zł168 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2018 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Zawodzie-Dąbie, w cichej uliczce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Lubin,dolnośląskie

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Konopnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tupadły

Tupadły,pomorskie

767 050 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 m²

Mam do zaoferowania gotowy 52,9-metrowy dom w zabudowie bliźniaczej w jednej z najpiękniejszych miejscowości nad morzem bałtyckim - w Jastrzębiej Górze. Dane techniczne: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

252 000 zł1 005 m² 250,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1005m2 w Niewodnicy Kościelnej. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 499 000 zł154 m² 9 712,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! wyłączność! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,34 m2 położony na 10 arowej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

399 999 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w budynku z 1974 roku przy ul. Grunwaldzkiej numer 607 w Gdańsk Oliwa. Kawalerka ma powierzchnię 32 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 995 zł48 m² 11 642,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

piękne osiedle / widok na zieleń / z piwnicą Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w pobliżu toru wyścigów konnych Partynice. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 190 000 zł1 833 m² 649,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale zlokalizowana działka budowlana, ze starodrzewiem, w najbardziej urokliwej i zielonej części Zalesia Górnego. Działka o powierzchni ponad 1800 m2, z czynnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Siedliska,małopolskie

594 000 zł2 700 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Siedliska gm. Bobowa. Działka wielkości ~2700m2 , prostokąt o przybliżonych wymiarach 47x60m. Działka objęta miejscowym planem według.