dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł61 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy w ofercie na sprzedaż wyjątkowo komfortowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze w 12-piętrowym budynku, znajdującym się na zadbanym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,warmińsko-mazurskie

54 367 zł1 075 m² 50,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany na sprzedaż. Nieruchomość to grunt niezabudowany oznaczony w ewidencji numerem 207/31 o powierzchni 1 075,00 m2. Działka w chwili obecnej jest nieużytkowana, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

697 524 zł63 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zobacz nowe mieszkanie wykończone pod klucz na os. Projektant przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie. 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką. Rozkład : - salon (16,44 m2) - kuchnia (10,70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Koleczkowo,pomorskie

1 660 000 zł277 m² 5 992,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Lokalizacja: koleczkowo to spokojne miejsce, w województwie pomorskim w gminie Szemud. Doskonała lokalizacja w otoczeniu natury, zieleni i jezior zapewnia szybki dojazd do Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 219,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie,1 piętro, balkon. Nieruchomość o pow.47,9 m2 położona jest na 1 piętrze ,w wieżowcu przy ul. Mickiewicza. Układ lokalu: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia po kapitalnym remoncie w 04-2024 roku , cena 199 000zł ok. 42m po podłodze na Białym Kamieniu w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

429 640 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zelwerowicza 6 Nowa Inwestycja W Doskonałej Lokalizacji. Wyłącznie w ofercie biura sprzedaży Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję deweloperską "zelwerowicza 6",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

179 000 zł81 m² 2 219,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania pół domu dwurodzinnego wolnostojącego w Starych Bogaczowicach. Spokojna lokalizacja, a jednocześnie blisko Dino, biedronka, kościół, stadion piłkarski, punkt apteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Myszyniec

Myszyniec,mazowieckie

220 000 zł15 500 m² 14,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wyjątkowo położona, działka rolna, częściowo zalesiona o powierzchni 15500 m2, zlokalizowana w miejscowości Pełty, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

377 000 zł46 m² 8 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie w Świetnej Lokalizacji w Kielcach - Osiedle ksm! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana

Kraków,małopolskie

4 700 000 zł172 m² 27 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Prestiżowy Apartament z niepowtarzalnym tarasem na Starym Rynku w Krakowie *english below Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 172 m , położony przy ul. św. Jana 13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł31 m² 12 254,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 31m2 na Nowym Dworze * wysoki parter kamienicy * 2 pokoje (14 i 12m2), przestronny przedpokoju oraz łazienka * mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł85 m² 5 294,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostanie wolne mieszkanie w promocyjnej cenie, przypisane dwa miejsca postojowe. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,81 m2 z balokonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 160 m² 76,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1160 m2 położona w miejscowości Włoki k. Świeszyna. Możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Płoty

Płoty,lubuskie

276 000 zł1 532 m² 180,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka na tym osiedlu! na sprzedaż działka budowlana położona pod lasem na nowym osiedlu w malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 154 zł40 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż o klasycznym i funkcjonalnym rozkładzie z przestronnym salonem i dużą sypialnią. Mieszkanie w topowej lokalizacji Poznania, doskonale skomunikowane ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

935 000 zł82 m² 11 433,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż piętrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na prestiżowym osiedlu Green Park Villa w północnej części Krakowa. Lokal znajduje się przy ulicy Księdza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chojnicka

Tuchola,kujawsko-pomorskie

149 000 zł98 m² 1 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:173 m²

Sprzedam budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z podwórkiem oraz własnym niezależnym wjazdem na posesję. Budynek o pow. użytk. 97,58 m2, częściowo podpiwniczony, z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zabierzów - dom w cenie mieszkania w Krakowie - Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Zabierzowie wybudowanego w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronna kawalerka na wrocławskim Jagodnie o powierzchni 28m2. W skład mieszkania wchodzi: *duży i przestronny pokój z aneksem kuchennym *łazienka *przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł40 m² 17 050,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! na Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,41m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

468 124 zł53 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na wschód od Rzeszowa, blisko granicy z miastem. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł42 m² 19 716,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze przy ulicy Budki Szczęśliwickie w Warszawie, włochy. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wola Zofiowska

Wola Zofiowska,świętokrzyskie

20 312 zł20 800 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Syndyk masy upadłości ogłasza na sprzedaż: 1) Udział w wysokości 1/4 w prawie własności nieruchomości rolnej położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament z ogródkiem w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

724 452 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w najnowszym etapie inwestycji Piasta Park. Nieruchomość mieści się na 7 piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

497 400 zł52 m² 9 384,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagórska

Tarnowskie Góry,śląskie

79 950 000 zł31 038 m² 2 575,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość biurowo-handlowo-usługowa. Powierzchnia gruntu 285 781m Powierzchnia użytkowa 31 037,70m Rok budowy lata 90-te XX w. przebudowa w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gwiazdowo,wielkopolskie

305 000 zł41 m² 7 446,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:58 m²

Super mieszaknie Z ogrodem, mały szeregowiec W wysokim standardzie! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wyszków

Wyszków,mazowieckie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę o powierzchni 1500m2. Działka jest w trakcie podziału geodezyjnego (z działki o powierzchni 3400m2 wydzielane są działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

789 000 zł100 m² 7 897,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzechy

Mikołów,śląskie

649 000 zł235 m² 2 761,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:649 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** centrum miasta ** ponadczasowa bryła ** bardzo zadbany, 3-szybowe okna ** zadbana działka z trawnikiem i ładnymi krzewami ** wygodne patio **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

949 000 zł146 m² 6 483,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bez: - prowizji dla Kupującego! - podatku pcc! Na sprzedaż gotowy szereg środkowy o podwyższonym standardzie deweloperskim , zbudowany z wysokiej jakości materiałów, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Polna

Parczew,lubelskie

430 000 zł85 m² 5 058 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w południowej części miasta Parczew przy ul. Polnej, dobrze skomunikowanej z trasami wyjazdowymi do Lublina, lubartowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

565 750 zł356 m² 1 590,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:146 m²

Dom jednorodzinny z częścią pod usługi zlokalizowany w Dunaju. Opis Na działce wybudowany jest budynek mieszkalny z częścią usługową o pow. zabudowy 140 m2 i pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł36 m² 5 957,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezposrednio od właściciela - bez prowizji! Mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy w centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 36 m2 znajduje się na wysokim parterze oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

829 000 zł53 m² 15 641,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały - ul. Bociana. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

520 000 zł80 m² 6 503,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : Segment A: - a1 parter - 38,36m2 - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łuków

Łuków,lubelskie

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowy budynek usługowo- handlowy w centrum Łukowa Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Мы также говорим на русском! ul. Rydlówka -podgórze. Nieopodal Rondo Matecznego, ul. M. Konopnickiej, wadowicka, kapelanka. Vibehome ma.