dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Kobylniki,wielkopolskie

925 000 zł86 m² 10 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śliska

Gdynia,pomorskie

895 285 zł89 m² 10 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Wprowadź harmonię do swojego życia - postaw na dom w leśnej Enklawie. Domy zostały zaprojektowane w sposób wykorzystujący naturalne nasłonecznienie: maksymalizując korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

235 876 zł1 082 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Strzegomiany, gmina sobótka, podnóże góry slęży / działka budowlana 1082 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Zabrze,śląskie

169 000 zł35 m² 4 801,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania - kawalerki w Zabrzu (rokitnica) przy ul. Andersa.Mieszkanie o powierzchni 35,2 m2, do którego przynależy również piwnica o pow. 6m2 oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbocze

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł113 m² 2 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom o powierzchni ok. 113 m2 umiejscowiony na 4,2 arowej działce w Rzeszowie przy ul. Zbocze. Nieruchomość została wyłączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kruszyna

Kruszyna,pomorskie

2 979 000 zł2 368 m² 1 257,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 011 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z zapleczem socjalno-biurowym. Całkowita powierzchnia gruntu (250 am-3, obręb 0009 Kruszyna) wynosi 7011 m2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł58 m² 10 331,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu zlokalizowanego na Gumieńcach, na Osiedlu Za Sterem. Mieszkanie o powierzchni 57,98 m 2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konstytucji 3 Maja

Międzyrzecz,lubuskie

271 215 zł1 099 m² 246,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Międzyrzeczu przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość składa się z działki zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

999 000 zł193 m² 5 176,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż uroczy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 133m 2 , który stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 001 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

551 750 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia pod klucz - zapytaj doradcy Jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego i przestronnego mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł45 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do bezpośredniego zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy z 1949 roku, znajdującej się przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł48 m² 13 020,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskich Stegnach. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz 3-pokojowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! okolica: osiedle Nagórki to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Warszawa,mazowieckie

1 629 000 zł84 m² 19 499,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w powojennej odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie, przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w samym sercu Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

379 159 zł26 m² 14 701,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

840 000 zł49 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowy apartament nad morzem z dostępem do strefy spa, pow. 49 m2, w Dziwnowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nadole

Nadole,pomorskie

724 600 zł19 262 m² 37,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowo oddanym do użytkowania budynku w inwestycji Slow City - Osiedle w własnym parkiem. W ofercie dostępne również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Wysockiego 10 w Milanówku. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dublańska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł95 m² 6 778,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

- ekspert ds. Nieruchomości we Wrocławiu Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto ze mną współpracować? Bez prowizji dla kupujących: współpraca ze mną to brak dodatkowych kosztów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytów

Bytów,pomorskie

548 000 zł220 m² 2 490,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Bytowie, na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Zapraszam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł50 m² 12 929,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz 3-pokojowego, słonecznego mieszkania położonego w najbardziej rodzinnej części Bemowa czyli Jelonkach Południowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

947 132 zł49 m² 19 480,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.48,62m położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku, który zostanie oddany w I kwartale 2026 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gronowa

Rybnik,śląskie

351 605 zł146 m² 2 408,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Droga Turystyczna

Przesieka,dolnośląskie

1 390 000 zł123 m² 11 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wyjątkowy dom w górach, w niesamowitej lokalizacji. Uwaga! Zapraszam na prezentację domu 25 sierpnia. Proszę o kontakt w celu umówienia spotkania. Jest możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Słomczynie 3 km od Konstancina do sprzedaży w stanie deweloperskim. Dom w mini osiedlu 6 domów w trakcie budowy w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł50 m² 12 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

580 328 zł39 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia pod klucz - zapytaj doradcy Chcesz porównać inne oferty? - znajdę najlepszą ofertę na rynku dopasowaną do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania z doskonałym rozplanowaniem pomieszczeń, które wystawiam na sprzedaż w Gdyni Obłużu. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Klejniki

Klejniki,podlaskie

135 000 zł37 m² 3 668,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż schludne i zadbane mieszkanie w Klejnikach na parterze o powierzchni 36,8 m2, z bardzo niskim czynszem. Klejniki - gmina Czyże, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

2 495 000 zł121 m² 20 643,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eurovilla prezentuje przestronny apartament 120 m2, 4 pokoje, gotowy do zamieszkania z sauną, siłownią i garderobą w Miasteczku Wilanów lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Babin

Babin,lubelskie

1 099 000 zł280 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 083 m²

Duży, wygodny dom z ogromnym skierowanym na południe tarasem i dwustanowiskowym garażem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z własnym warzywnikiem, malinami i 70-cio arowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lipowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 049 682 zł178 m² 5 897,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

530 000 zł41 m² 12 933,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w świetnie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutka. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym.