dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

1 999 000 zł421 m² 4 748,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 417,19 m na który składają się 4 poziomy. Na poziomie -1 znajduje się: -kotłownia, -łazienka, -oddzielne wc, -kuchnia, -przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 150 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania świetnie położona działka budowlana we Wroninie (gm. Koniusza) Sprzedaną nieruchomość stanowi działka o powierzchni 41,5 a, w kształcie trapezu, lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł84,39 m² 7 453,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Rybnik Zamysłów, taras, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 84,39 m2 - piętro: parter i 1 piętro - taras, ogródek 106 m2 - 2 miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

218 999 zł1 000,10 m² 218,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

okazja! Oborniki Śląskie-pod lasem-Jary-działka budowlana-78/6 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1000m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł7 057 m² 23,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną nr 86/3 o powierzchni 7.057 m2 (0,7057 ha) położoną w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski. Działka stanowi teren rolniczy i teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł561 m² 267,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki: kształt: prostokąt, wymiary 23,5m x 21,7m,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,53 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 58 m , usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 386 zł50,53 m² 14 652,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł43 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Jeżowie to miejsce, gdzie poranki zaczynają się ciszą, a nie korkami. Gdzie zamiast hałasu miasta masz zieleń, przestrzeń i własną działkę. Ta nieruchomość w Jeżowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

tel.   . Idealny dom dla rodziny poszukującej wygodnego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy. Agencja Nieruchomości "mój dom" poleca do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł540 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:592 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny położony w Chorzowie, dzielnicy Batory przy ul. Armii Krajowej o powierzchni użytkowej (pum) 498 m2 + ok. 80 m2 w oficynie, powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 023 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż 3. Działek z Warunkami Zabudowy w Dybawce, gmina Krasiczyn Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki pod budowę domów jednorodzinnych: 1 o powierzchni: 10,23 ar 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł9 397 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna na sprzedaż świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej! Piła Osiedle Górne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9397 m . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 000 zł4 200 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Komorowie, w gminie Michałowice. Dobra propozycja dla inwestora. Wg. Mpzp idealne miejsce dla hotelu, motelu, pensjonatu lub rozwiązań z zakresu sportu, rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 057 m² 236,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. W ofercie kształtna, regularna i płaska działka o słonecznej wystawie ogrodu w Gryfinie. Wokół wybudowane domy jednorodzinne. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji - na sprzedaż mieszkanie przygotowane pod możliwość stworzenia dwóch kawalerek doskonała inwestycja w centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż apartament o powierzchni 61,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 880 zł55,98 m² 7 768,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł6 740 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polekarcice - gm. Koniusza - 67,4 ar - działka zagrodowo - rolna w w sąsiedztwie nowych domów mieszkalnych. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 6740 m2 położona przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł982 m² 254,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - numer ewidencyjny - działka wydzielana z działki 3605/2 - powierzchnia: 982m2 - wymiary działki: szerokość ok. 16m, długość ok. 60m. Media: - prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł20 145 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja strzegom jest oddalony o 55 km od Wrocławia, posiada bardzo dobre połączenie z drogą krajową nr 5 i dalej drogą S3 (oddaloną o ok. 15 km) i autostradą A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 123 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w wyjątkowej lokalizacji , blisko lasu w miejscowości Charzyno. O nieruchomości - wielkość działki 1123 m2 - kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 202 zł40,99 m² 11 153,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 429 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

220 250 zł881 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w spokojnym Gałowie pod Wrocławiem! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 881 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,20 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż budynek mieszkalno-garażowy 38,2 m ul. Kajki, mikołajki. Idealny jako apartament inwestycyjny lub baza dla żeglarzy w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich! otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

404 500 zł3 236 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3216 m Stare Budy Radziejowskie Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego media w drodze ________________________________________ Lokalizacja: stare Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł45,48 m² 7 693,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i tarasem, w super lokalizacji- blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczny dom wolnostojący o powierzchni 350 mkw na działce 900 mkw w Kiełczowie, lokalizacja tuż przy granicy miasta Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 912 zł44,29 m² 11 219,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja do końca miesiąca cena obniżona O 70 000pln! Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek vat. Cena netto 403 993pln Apartamenty 3min spacerem od morza! Na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł28,15 m² 11 012,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 28,15 m , położoną na 3 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom 100 mkw z dużą działką 2500 mkw - gotowy do użytkowania Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 100 mkw, położony na przestronnej działce 2500 mkw. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,29 m² 12 455,06 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 6. piętrze budynku, przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie (os. Pobitno).

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świętoszów, powierzchnia 47,3 m2, cena 160 000 zł, duży potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, położone na czwartym piętrze w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 usytuowane w miejscowości Niedoradz w niedalekiej odległości od Nowej Soli. Dwie działki w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł650 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do niezabudowanej działki budowlanej o numerze ewidencyjnym: 26/7 o powierzchni łącznej: 0,0650 ha, które zgodnie z (mpzp) Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł66,59 m² 16 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Apartament wykończony i umeblowany, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,63 m² 14 373,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,63 m , położone w spokojnej części Podgórza Duchackiego przy ul. Łużyckiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł740 m² 1 878,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na Mokotowie w atrakcyjnym miejscu. o pow. 740 m2 leżąca przy ul. Spiralnej i ul. Tuzinowa nr. ewidencyjny: 30/1 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 0,7 km do brzegu.