dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamość,lubelskie

415 000 zł58 m² 7 106,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone przy ulicy Lwowskiej w Zamościu. Mieszkanie: nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko u nas u nas w biurze! Mieszkanie to zlokalizowane jest na dzielnicy Chylonia w Gdyni. Mieszkańcy tej dzielnicy szczególnie cenią sobie dostęp do licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Garwolin,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu z pięknym ogrodem, który spełni potrzeby Twojej rodziny! Dom znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych otoczonych zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 190 000 zł910 m² 3 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,45 m2 na sprzedaż, położone w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

365 580 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie, które jest kwintesencją komfortu, spokoju oraz harmonii z otaczającą zielenią. Lokalizacja: - komunikacja: autobus w zasięgu 650 m. - zieleń: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 200 zł35 m² 11 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Braille'a

Poznań,wielkopolskie

664 800 zł69 m² 9 629,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjny lokal o pow. 69m2, zlokalizowany przy ul. Braillea. Lokal jest położony w nowym budynku wielorodzinnym na poziomie "0" - open-space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

605 000 zł61 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą z 2013roku. Mieszkanie składa się z: * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bieniewo

Bieniewo,warmińsko-mazurskie

291 333 zł905 m² 321,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 699 m²

Opis nieruchomości: działka 115 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 205,90 m2 oraz siedmioma budynkami gospodarczymi o pwoierzchniach odpowiednio: 180 m2; 115 m2; 107.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łagodzin

Łagodzin,lubuskie

169 000 zł1 155 m² 146,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na obrzeżach Gorzowa, ewidencyjnie obszar gm. Deszczno, obręb Łagodzin. Aktualne pozwolenie na budowe domu jednorodzinnego wg projektu antares 2t. Wylany fundament, stan 0. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw w Rudzie Śląskiej (bielszowice) ul. Ks. J. Niedzieli. Bez wyposażenia z wyjątkiem kuchni (do uzgodnienia).- 60 mkw- 3 pokoje- oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

5 400 000 zł190 m² 28 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Bardzo nowoczesny parterowy wolno stojący dom w Komorowie. Cudowna zielona, spokojna i willowa okolica, przepiękny, zadbany ogród i własny basen daje poczucie spełnienia i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

484 999 zł28 m² 17 137,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 1- pokojowe mieszkanie 28,3 m2 na os. 2- Pułku Lotniczego - dzielnica: (czyżyny). Nieruchomość położona jest na parterze w 10 piętrowym bloku z lat 80. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

488 158 zł44 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy przestronne mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogrodem, położone w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum. Mieszkanie od strony zachodniej o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jarosławska

Łódź,łódzkie

269 000 zł28 m² 9 607 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

tel. Alternatywa dla osób poszukujących kawalerki W świetnej lokalizacji lokalizacja: łódź-Górna, okolice ulicy Karpackiej Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

869 600 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji - 0 % bez podatku pcc Kameralna inwestycja wpisująca się w życie miasta. To nie kolejny zwykły budynek mieszkalny - to absolutny As, jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł34 m² 11 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rajkowo, warzymice, ul. Spokojna, kawalerka/ 2 pokoje, ogródek 123 m2, miejsce postojowe, niski budynek. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż nowe developerskie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł83 m² 8 021,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją 4 pokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie po remoncie w pełnym rozkładzie - ul. Tyrmanda Metraż: 48m2 + 8,7m2 piwnica Piętro: 3/3 bez windy Blok z 1998 roku Czynsz: 860 zł + prąd około 130 zł + gaz około 20 zł / 4 osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł78 m² 7 631,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne, trzy pokojowe, słoneczne mieszkanie. Duża, widna i wygodna kuchnia. Obszerna łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Oddzielna toaleta. Duży, zada-szony balkon/lodża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł77 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku na Wawrze (ul. Poezji 12) To idealna oferta dla rodziny ceniącej sobie spokojną lokalizację z widokiem na zieleń. Na 77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

978 000 zł163 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Gotowe do zakupu- po odbiorach pompa ciepła działka 613 m2 kominek światłowód balkony wykończone W plytkach Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

775 001 zł66 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wysoka, cztery podkowy, przedmieście wrocławia / 4 pokoje / II poziomy / garaż W cenie mieszkania serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Piękne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małachowskiego

Sosnowiec,śląskie

200 000 zł30 m² 6 605,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie w bloku po termomodernizacji na 2 piętrze z 10: do indywidualnej aranżacji i odświeżenia, funkcjonalne i ustawne wnętrze, bardzo widny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 000 zł44 m² 22 818,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażony 3 pok. apartament o pow. 43.78m2, w skład którego wchodzą: pokój z łóżkiem małżeńskim, pokój z dwoma łózkami, salon z rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Chrząszczewo

Chrząszczewo,zachodniopomorskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzialka z pozwoleniem na budowę i projektem Pow-1000m2 Na sprzedaż działka na wyspie Chrząszczewskiej z projektem i pozwoleniem na budowę domu. Dzialka leży ok 300m od brzegu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

855 822 zł130 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 200m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Opole,opolskie

1 049 000 zł89 m² 11 799,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Niepowtarzalna oferta - nie czekaj! Przedstawiamy wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Opolu na Osiedlu Generalska. Budynek otoczony jest zielenią i znajduje się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

apraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł52 m² 10 076,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Trzypiętrowy ocieplony budynek w sercu Warszewa. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Łabędzia

Legnica,dolnośląskie

950 000 zł108 m² 8 805,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego przy ulicy Łabędziej w Legnicy. Dom został wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie Bliźniaczej ( działka 338 m2) Powierzchnia użytkowa- 137,57m2 dom W stanie surowym zamkniętym - podjazd wybrukowany ( do końca Września) ( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

446 200 zł39 m² 11 441 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z potencjałem inwestycyjnym na poznańskich Zawadach - salon z aneksem 17,5 m2 - sypialnia 10,1 m2 - garderoba 2,9 m2 - hol 4,2 m2 - łazienka 4,1 m2 + Balkon 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł64 m² 24 203,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zabytkowa wczesnomodernistyczna kamienica na Lwowskiej z windą i miejscem postojowym na zielonym dziedzińcu. w pełni odrestaurowana. Wpisana do rejestru zabytków. Piękne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł35 m² 17 252,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowa oferta na Tarnogaju Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego salonu z aneksem kuchennym, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Szablowskiego

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł170 m² 11 705,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawy lokal przy ulicę J. Szablowskiego. Opis Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 701,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie, znajduje się przy ulicy Płaszowskiej (płaszów). Nieruchomość o powierzchni 38m2 mieści się na parterze 4 piętrowego budynku z 2002 roku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Praga Górna

Praga Górna,mazowieckie

96 000 zł16 100 m² 5,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny o powierzchni 1,6100ha na sprzedaż Grunt Niezabudowany Użytkowany rolniczo Nie odłogowany Kształt regularny Teren płaski Działka z dostępem do infrastruktury technicznej: energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stalowa

Radom,mazowieckie

374 000 zł85 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Sprzedam dom wolnostojący, jednorodzinny o pow. zabudowy 85 m2, posadowiony na działce o pow. 1522 m2. Radom ul. Stalowa. Budynek murowany, ocieplony, dach jednospadowy, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł27 m² 18 332,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka po remoncie generalnym, zlokalizowana tuż obok Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy, posiadające.