dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację mieszkania dwupoziomowego z balkonem na małym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku, który raptem 10lat temu przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł50 m² 9 254,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy piękne, komfortowe mieszkanie. Wyremontowane i urządzone z dużym gustem. Każdy szczegół przemyślany. W salonie klimatyczny biokominek, idealny na romantyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

963 300 zł169 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

792 343 zł36 m² 21 894 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dzielnicy Grzegórzki Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji, dostępne w układach 1-, 2- i 3- pokojowych na różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankowizna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

881 000 zł73 m² 11 997,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 73 m2 i położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł39 m² 14 763 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż znakomicie wykończone, nowe (2023r.) i nieużywane mieszkanie położone przy ul. Czarnucha na Naramowicach w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nove.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę położoną w Rzeszowie, przy ulicy Myśliwskiej / Miłocin. Na sprzedaż działki o powierzchni: 1. ok. 600 m2 - cena 239 000 zł 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Generała Władysława Sikorskiego

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł277 m² 5 415,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom wolnostojacy Fotowoltaika Pompa ciepła ucześc z poddaszem uzytkowym 497m Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Kaliszu składającą się z budynku mieszkalnego-Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

600 000 zł224 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:119 m²

Budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym wybudowany metodą tradycyjną. Do budynku prowadzą dwa wejścia. Atrakcyjność nieruchomości podnosi możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

453 000 zł54 m² 8 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy chciałbyś znaleźć swój nowy dom we Wrocławiu lub okolicach? Dzięki dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strachówka,mazowieckie

199 000 zł50 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Działka 1900 z murowanym domem ( status budynku gospodarczego na zgłoszenie ) w podstawie 35 m. Parter z użytkowym poddaszem. Budynek w stanie po spaleniu (zwarcie instalacji). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł40 m² 19 548,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy o powierzchni 39.9 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku położonego przy ul. Marszałkowskiej 111a vis a vis Ogrodu Saskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

630 000 zł60 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w malowniczej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Możliwość zakupu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł53 m² 9 848,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane i gustownie urządzone mieszkanie na os. Zawadzkiego. Własne miejsce parkingowe. Forma własności - spółdzielcze własnościowe - możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł36 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu składające się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju o powierzchni 36 m2. Do mieszkania przynależy komórka na półpiętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 048 000 zł61 m² 17 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.61,34m położone na III piętrze w 7-piętrowym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł70 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hampton Home serdecznie zaprasza na prezentację apartamentu na Miasteczku Wilanów jest to wymarzone miejsce dla rodziny. Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

497 000 zł53 m² 9 461,26 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu położonym w Radomiu na ulicy Żeromskiego Śródmieście. Blok ogrodzony z 2018r. Monitoring na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z niezależną, osobną kuchnią i balkonem typu loggia na cichym osiedlu, ul. Ugorek, kraków Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na cichym i przyjaznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamość,lubelskie

415 000 zł58 m² 7 106,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone przy ulicy Lwowskiej w Zamościu. Mieszkanie: nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko u nas u nas w biurze! Mieszkanie to zlokalizowane jest na dzielnicy Chylonia w Gdyni. Mieszkańcy tej dzielnicy szczególnie cenią sobie dostęp do licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Garwolin,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu z pięknym ogrodem, który spełni potrzeby Twojej rodziny! Dom znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych otoczonych zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 190 000 zł910 m² 3 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,45 m2 na sprzedaż, położone w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

365 580 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie, które jest kwintesencją komfortu, spokoju oraz harmonii z otaczającą zielenią. Lokalizacja: - komunikacja: autobus w zasięgu 650 m. - zieleń: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 200 zł35 m² 11 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Braille'a

Poznań,wielkopolskie

664 800 zł69 m² 9 629,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjny lokal o pow. 69m2, zlokalizowany przy ul. Braillea. Lokal jest położony w nowym budynku wielorodzinnym na poziomie "0" - open-space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

605 000 zł61 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą z 2013roku. Mieszkanie składa się z: * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bieniewo

Bieniewo,warmińsko-mazurskie

291 333 zł905 m² 321,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 699 m²

Opis nieruchomości: działka 115 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 205,90 m2 oraz siedmioma budynkami gospodarczymi o pwoierzchniach odpowiednio: 180 m2; 115 m2; 107.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łagodzin

Łagodzin,lubuskie

169 000 zł1 155 m² 146,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na obrzeżach Gorzowa, ewidencyjnie obszar gm. Deszczno, obręb Łagodzin. Aktualne pozwolenie na budowe domu jednorodzinnego wg projektu antares 2t. Wylany fundament, stan 0. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw w Rudzie Śląskiej (bielszowice) ul. Ks. J. Niedzieli. Bez wyposażenia z wyjątkiem kuchni (do uzgodnienia).- 60 mkw- 3 pokoje- oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

5 400 000 zł190 m² 28 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Bardzo nowoczesny parterowy wolno stojący dom w Komorowie. Cudowna zielona, spokojna i willowa okolica, przepiękny, zadbany ogród i własny basen daje poczucie spełnienia i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

484 999 zł28 m² 17 137,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 1- pokojowe mieszkanie 28,3 m2 na os. 2- Pułku Lotniczego - dzielnica: (czyżyny). Nieruchomość położona jest na parterze w 10 piętrowym bloku z lat 80. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

488 158 zł44 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy przestronne mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogrodem, położone w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum. Mieszkanie od strony zachodniej o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jarosławska

Łódź,łódzkie

269 000 zł28 m² 9 607 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

tel. Alternatywa dla osób poszukujących kawalerki W świetnej lokalizacji lokalizacja: łódź-Górna, okolice ulicy Karpackiej Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

869 600 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji - 0 % bez podatku pcc Kameralna inwestycja wpisująca się w życie miasta. To nie kolejny zwykły budynek mieszkalny - to absolutny As, jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł34 m² 11 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rajkowo, warzymice, ul. Spokojna, kawalerka/ 2 pokoje, ogródek 123 m2, miejsce postojowe, niski budynek. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż nowe developerskie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł83 m² 8 021,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją 4 pokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie po remoncie w pełnym rozkładzie - ul. Tyrmanda Metraż: 48m2 + 8,7m2 piwnica Piętro: 3/3 bez windy Blok z 1998 roku Czynsz: 860 zł + prąd około 130 zł + gaz około 20 zł / 4 osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł78 m² 7 631,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne, trzy pokojowe, słoneczne mieszkanie. Duża, widna i wygodna kuchnia. Obszerna łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Oddzielna toaleta. Duży, zada-szony balkon/lodża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł77 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2006 roku na Wawrze (ul. Poezji 12) To idealna oferta dla rodziny ceniącej sobie spokojną lokalizację z widokiem na zieleń. Na 77m2.